Zadnje novice

P: Alfa 147 1.9 JTDm Q2 letnik 2007

Če prodajate kupujete Alfo (min 20 objav)

P: Alfa 147 1.9 JTDm Q2 letnik 2007

OdgovorNapisal/-a axel » Če Maj 18, 2017 10:20 am

Pozdravljeni,

Preden objavim na avto.net, ponudim oglas na forumu. Torej, prodal bom mojo alfo 147 zaradi prehoda na manjsega bencinarja (Mini), saj s punco ne potrebujeva 2 taka avta (ona ma golfa).

Podatki o alfi:
Model: 147 Q2 (original q2) 5 vrat
Motor: 1.9 JTDm
Letnik: 2007
Kilometri: 168.000
Barva: Črna
Platišča: 17 + zimske 15 lite
Oprema: dvoconska avtomatska klima, električne šipe, notrenjost črna z alu dodatki, sredinski naslon, original BOSE ozvočenje,....
Dodatno: temnjene šipe in vpisane v homologacijo

Darilo: podarim alu strešne nosilce

Jaz sem lastnik ze 7 let, avto sem kupil 2010 s 43.000 km, vožen večinoma na obali z občasnimi službenimi relacije do LJ.

Stanje vozila.
Vozilo, je dobro ohranjeno, ima kakšno lepotno napako, katero lahko po želji kupca uredim jaz. Kar se tiče samega vzdrževanja pa je tako:
- redno servisiran na 20.000 (do 100.000 km so vili vsi delani na pooblaščenem s potrjeno servisno)
- pri 120.000 pri Beji obnovljena turbina (imam račun), okvara VNT sistema,
- prvi velik servis na 100.000, drugi je ravno v teku (trenutno se nahaja pri mehaniku, ker je vodna zacela cvilit in sem dal preventivno naredit celoten velik servis)
- amortizerji obnovljeni pri Vugi z 140.000
- roke zamenjanje na 160.000 (spredaj in zadaj)
- ob obnovi turbine je bil odstranjen DPF (razlog za obnovo)
- menjan "potrošni" material: obe cevi turbine, EGR, tuljave (račun s pooblaščenega)

Skratka v avto se je vlagalo in ga redno vzdrževalo, imam en cel kup papirjev za dokazilo srvisov.

Kot pravim je že na prodaji, prevzem in ogled možen ko ga dobim s servisa, mislim da do petka bo, kosi so naročeni nimam pa zadnje info od mehanika.

Prodajam ga, ker sem se zagledal v Minija, in sem ze govoril z lastnikom, tako da je deal skoraj sklenjen. Štartna cena 4999 (ta bo na oglasu), seveda ni zadnja, ampak zadnjo se dogovarjam samo ob ogledu.

Za vse info 040 818 595,
Nekaj slik je na forumu slik
axel
Alfa Member
Alfa Member
Uporabniški avatar
Vozilo: Alfa Romeo 147 Q2

Kraj: Izola

Vrni se na Vozila

Kdo je na strani

Po forumu brska: Cuore Sportivo in 1 gost