Ferrari museum Maranello

Objave srečanj in prireditev ...
Odgovori
deathstar
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 54
Pridružen: Ne Apr 19, 2015 6:44 pm
Vozilo: Giulietta 2.0jtdM
Kraj: Novo mesto

nekaj se je ta ideja pojavila v temi slikovnega materiala Obisk Alfa muzeja. Pa me zanima ce bi bilo kaj kandidatov za tak izlet? cca 550km oz 6 urc voznje. Vstopnina za odrasle po 15eur, voznja z simulatorjem F1 10min po 25eur in veliko za videti. Pa ce bi se troflo da je tisti dan v Fioranu kaki dogodek na stezi al pa v Monzo k je v blizini. kaksna so mnenja? npr. za pomlad drugo leto?

http://youtu.be/ypzy8CST2tk" onclick="window.open(this.href);return false;
axis86
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 548
Pridružen: Ne Sep 10, 2006 8:02 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa romeo 156 1.9 jtd
Alfa romeo 75 1.6 carb
Alfa romeo 159 1.9 jtdm 16V
Kraj: Žiri

Dva popravka. Monza ni glih blizu, pa simulator je 7 minut. Cene se pa ne spomnim. Je pa fajn in zanimiv ogled, ampak samo na ogled tega muzeja pa se tolk dalec peljat ni smiselno. V muzeju se tezko zadrzis 1 uro.
Hranata
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 750
Pridružen: To Sep 16, 2014 6:24 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: 156 2.4 JTD 10V GTB2260 (projekt), Citroen Berlingo 1.5BHDi Shine XTR (daily)
Kraj: Cerkno

axis86 napisal/-a:Dva popravka. Monza ni glih blizu, pa simulator je 7 minut. Cene se pa ne spomnim. Je pa fajn in zanimiv ogled, ampak samo na ogled tega muzeja pa se tolk dalec peljat ni smiselno. V muzeju se tezko zadrzis 1 uro.
jup muzej je komej za eno uro, če si fajn počasn. Mogu bi združit še z Lamborghinijem v Sant Agati, ki je tudi dost blizu :) Monza se je pa meni zdela dost dolgočasna. 2 ure sem pohajal lih pred novim letom in če te lih ne zanimajo parki pa cerkve... Midva sva šla pol do gardskega jezera pa je blo velik lepš porihtan vse.
Slika
axis86
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 548
Pridružen: Ne Sep 10, 2006 8:02 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa romeo 156 1.9 jtd
Alfa romeo 75 1.6 carb
Alfa romeo 159 1.9 jtdm 16V
Kraj: Žiri

Je pa v Modeni še en muzej Enza Ferrarija. Tko da če bi pa vse te tri stvari si ogledal je pa že dost.
Aja pa fabrka od paganija je bliz. Sam tam pa pomoje ni nč za videt.
deathstar
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 54
Pridružen: Ne Apr 19, 2015 6:44 pm
Vozilo: Giulietta 2.0jtdM
Kraj: Novo mesto

No sem oohledal in ja Monza res ni cisto zraven. Recimo da usput...ce bi ravno kaj dogajalo tam...s gledal na netu da lahko kupis kombinirano karto za ferrari in enzov muzej. Malo po drugih forumih pisalo da pa se bi dalo ogledat tudi tovarno Lambov in Ducatija...se mi zdi da bi bla ta zadeva bol primerna za druzinsko popotovanje z avtom par dni pa das vse te zadeve cez...
Odgovori
  • Informacija