Čestitke Roadkingu

Vse kar se tiče legalnih dirk
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

Čestitke Primožu za včeraj doseženo drugo mesto na dragu v CE!!!

Na legalcih sta trenutno največji skupini "Opel" in "Honda". Mislim pa, da če bi naših dečkov več tekmovalo-včeraj sta ble dve AR na štartu. Bi mi lahko bili tretja skupina. Zame ni večje reklame za klub kot trenutno tekmovanje in uspeh na legalcih.
Morali bi videt, ko je včeraj neznan folk Primžu čestital ob besedah "jest tud vozim alfo" ali podobno.
Za naslednje dirke dajmo se dečki opogumit, razumite tud, da po trenutnem pravilniku zmagujejo čist serijski avti in tud ni potrebno nevem kolk moči met!

Vem, da sam letos še nisem vozil legalca-potrudil se bom, da bo avto naret za letošnji zadnji dve dirki v Portorožu in MB!
Uporabniški avatar
xandrej
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 622
Pridružen: Pe Okt 24, 2003 9:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

Jaz tudi čestitam Roadkingu. Bravo... Pa si bil neki skleptičen najprej... Kdo pa je fural tisto 164??? Pa kak je bilo pol na koncu? Nisem ostal do konca... Hvala...So kaki rezultati vsegaskup?
Slika
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Čestitke!! :D :D
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

xandrej napisal/-a:Jaz tudi čestitam Roadkingu. Bravo... Pa si bil neki skleptičen najprej... Kdo pa je fural tisto 164??? Pa kak je bilo pol na koncu? Nisem ostal do konca... Hvala...So kaki rezultati vsegaskup?
Žal ne poznam modela z 164! Pa tud cajta ni blo za kako debato.

Četrtfinale je bla cela polomoija. Nič točnega se ni vedlo.
Oni z 164 je vozu nekih 16,4 al nekaj takega pa so ga misli z Primožem dat v finale. Pol sem se pa jest šel zbunit, da bi moral bi diskvalificiran, ker je prehitro vozu!

Pritožbo so upoštevali in Primožu v finalu dali Mazdo xedos, ki je mela cel dan slabše cajte in bi jo morala 75 pomalcat...žal je edini štart včeraj Primož ravno finalnega zajebal in čao bela prvo mesto!
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

Čist sem pozabu povedat, da je 75-ka namahala crx vti...hehehe

nekaj slik:

http://www.mobisux.com/album/showgaller ... 009&stype=

http://freeweb.siol.net/pejoadsl/celje/index.htm
Uporabniški avatar
smolko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 594
Pridružen: Po Jul 07, 2003 2:20 pm
Kraj: Radovljica
Kontakt:

Bravo =D> =D> =D> =D>
Uporabniški avatar
zombi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1933
Pridružen: Ne Okt 12, 2003 7:58 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 159 2.0 JTDm
Kraj: Logatec
Kontakt:

Čestitke primožu.
Uporabniški avatar
roadking
Alfist
Alfist
Prispevkov: 395
Pridružen: Če Nov 20, 2003 11:43 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Hvala za cestitke!! Tko kot je zoran reku, edini slab start vceri je bil finalni, pa je slo prvo mesto adijo :x Ker Mazda je bla res pocasnejsi avto, pac Je res tud to, da mi je neznani folk cestital, konec stavka pa je bil "tud jest mam Alfo" Bi blo lepo ce bi blo vec nasih na startu. Pokal je ze na polici v sobi :D
Jeep Cheeroke 4.0 Laredo
don1
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 240
Pridružen: To Jan 27, 2004 3:53 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Gora

BRAVO!!!!! =D>
Uporabniški avatar
Alfa33
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3324
Pridružen: Če Sep 25, 2003 12:30 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW
Kraj: Ljubljana-Vič
Kontakt:

roadking napisal/-a:Hvala za cestitke!! Tko kot je zoran reku, edini slab start vceri je bil finalni, pa je slo prvo mesto adijo :x Ker Mazda je bla res pocasnejsi avto, pac Je res tud to, da mi je neznani folk cestital, konec stavka pa je bil "tud jest mam Alfo" Bi blo lepo ce bi blo vec nasih na startu. Pokal je ze na polici v sobi :D
Cestitam.

Potem si mel isto nesreco kot jaz v finalu v SG, ko sem bil za 34 tisocink prehiter.
Slika
majaCRX
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 508
Pridružen: Sr Nov 26, 2003 7:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: SG

ČESTITKE Primož :wink:

imam dve slikci zate...

Slika

Slika
Uporabniški avatar
Q_4
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2354
Pridružen: To Apr 27, 2004 10:37 am
Vozilo: Alfa GT
Kraj: MB-Okolica

Čestitke tudi od mene. Res škoda AMPAK za mene si pa vseeno AS! Matr...v skupini 18+ bi lahko jaz bil prvi pa Accenta rukno!!! pa sem brez keša...na morju preveč porabo. Punca me je mela Poln Kur-- ko sem s tem tolk gušo. Jaz sem bil na cilju oblečen v črno majco in črne kratke hlače, če si morda opazil in VSAKIČ mahal tebi in 164ki. Enkraten si bil. VSAKA TI ČAST!

--------------------------------

Morem pa ošimfat P____ KURE od folka...p____ jim m___...da se niso mogli spaklat dol iz ceste...
Ko one največje kure ej... bolj ko je oni po mikrofonu govoro naj se maknejo pa grejo zadaj za zelenico na levi in vstran od ograje na desi bolj so oni TALIBANI (kot kaže da so ker niso razumeli) tja rinli...
M___ jim ej...Zaradi tega pa so za nekaj časa 2× če se ne motim zamaknili dirko. Jaz bi reko varnostnikam naj enih 10 na lape vsekajo pa bi se vsi maknili. En je nekaj organizatorja šinfo polek mene...m___ sem mu j___ pa ga nagnal zadaj za ono betonsko ograjo! Če je stal na zelenici pa šinfal...kaj te nebo dirke če je tam ko ne sme bit!
Pa oni tuji z onom motorom...cjooo onem bi najraje sredinca gor kazo pa se mu drl da naj ftihne, ker je tolk lapo ko da je zmešan. Saj nismo prišli njega gledat temveč drag.

----------------------------------

Konec pa je bil spektakularn...kaj je Corsa naredla Corveti...
Morda oni z Corveto ni ravo stopo do daske(čeprav mislim da je)
Ampak...za kakih min 10m ga je 100% upalo razlika je bila nenormalna.
Pri stylingu sem pogrešal kakšno Alfo...samo kot ste vsi tu gori proti spojleram na Alfah si seveda folk nena nič gor daje več, ker bi radi bili "ne-oblajani"!!!
V MBju pa HOČEM dirkat pa če gre toča! 2leti že nisem dragal!!! Daj no...še ko sem Yugeca mel sem ga ene 5dirk zakuro proti cilju.

Ajde. roadking še 1× ČESTITKE!
...ko ne moreš dol iz znamke Alfa Romeo...
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

čestitke še od mene
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

Q_4 napisal/-a:Čestitke tudi od mene. Res škoda AMPAK za mene si pa vseeno AS! Matr...v skupini 18+ bi lahko jaz bil prvi pa Accenta rukno!!! pa sem brez keša...na morju preveč porabo. Punca me je mela Poln Kur-- ko sem s tem tolk gušo. Jaz sem bil na cilju oblečen v črno majco in črne kratke hlače, če si morda opazil in VSAKIČ mahal tebi in 164ki. Enkraten si bil. VSAKA TI ČAST!

--------------------------------

Morem pa ošimfat PREEKLETE KURE od folka.. jim materna...da se niso mogli spaklat dol iz ceste...
Ko one največje kure ej... bolj ko je oni po mikrofonu govoro naj se maknejo pa grejo zadaj za zelenico na levi in vstran od ograje na desi bolj so oni TALIBANI (kot kaže da so ker niso razumeli) tja rinli...
Mater jim ej...Zaradi tega pa so za nekaj časa 2× če se ne motim zamaknili dirko. Jaz bi reko varnostnikam naj enih 10 na lape vsekajo pa bi se vsi maknili. En je nekaj organizatorja šinfo polek mene...mater sem mupa ga nagnal zadaj za ono betonsko ograjo! Če je stal na zelenici pa šinfal...kaj te nebo dirke če je tam ko ne sme bit!
Pa oni tuji z onom motorom...cjooo onem bi najraje sredinca gor kazo pa se mu drl da naj ftihne, ker je tolk lapo ko da je zmešan. Saj nismo prišli njega gledat temveč drag.

----------------------------------

Konec pa je bil spektakularn...kaj je Corsa naredla Corveti...
Morda oni z Corveto ni ravo stopo do daske(čeprav mislim da je)
Ampak...za kakih min 10m ga je 100% upalo razlika je bila nenormalna.
Pri stylingu sem pogrešal kakšno Alfo...samo kot ste vsi tu gori proti spojleram na Alfah si seveda folk nena nič gor daje več, ker bi radi bili "ne-oblajani"!!!
V MBju pa HOČEM dirkat pa če gre toča! 2leti že nisem dragal!!! Daj no...še ko sem Yugeca mel sem ga ene 5dirk zakuro proti cilju.

Ajde. roadking še 1× ČESTITKE!
Maš popolnoma prav kaj se tvoje kritike tiče sam daj malo te besede na p in podobno nekak zamaskiraj!

slikce

http://www.rula.net/celje-drag/
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

usodni štart in cel dan je mazda slabše cajte mela

Slika
Odgovori
  • Informacija