155 Q4 na dragu??

Vse kar se tiče legalnih dirk
Dean_Q4
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 813
Pridružen: Po Jun 14, 2004 9:04 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kamnica pri MB

Ja zanimivo vprašanje? :lol:

Sem malo čital one prispevke - o dragu =D>

Ja tam sem zasledil, tud že prav na RRC strani - da ni kaj dosti zastopništva "naše znamke" :oops:

...ja eden je res dobro pelo, in lepo zastopal "cuore sportivo"...cajt se mi zdi malo pod 14.9sek na 400,....dobro to =D>

...vem kaj pravim, ker sem namreč že tud sam nekje tolko peljal z mojo 155 Q4 ......(ono pa sploh nevem kaj je bil zaen model...hmm-75?)

....no kot nekateri tu vedo-že cele zadnje 2 leti hodim po terenu #-o po Evropi, pa sn malo doma - Q4 pa počiva v garaži...no ja v Franciji sn bil z njo, pa v Dresdenu.....in....

....preprosto niam cajta za drag, pa te finte-ampak to se bo spremenilo, saj bom sedaj verjetno doma :) ....

....in sn že 99%, bo pa se le pojavil drugo leto edn več-ki bo zastopal CUORE SPORTIVO :mrgreen:

...sam še malo v tuning vržem mojo Q4, pa da vidimo :mrgreen:

.....ma kiri kake napotke-kaj vse bi predelo, mam sicer vse serijsko, vse špila (le zobato letev morn zaj zamenjat v prvi fazi :lol: )

...no, serijsko ja-blokada na 6700, nč čipa pa to, samo konični šp. filter - ki pa sika ko zmešan :mrgreen:

Ajde, fajn bodite družba...

Dean
GTA
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 775
Pridružen: Ne Mar 14, 2004 9:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

BTW : Tista alfa , ki je peljala 14.7 je moja GTA :D

P.S : Upajmo na bolje v drugi sezoni :wink: Sedaj je 350 HP, gume bodo prave, differencial je že vgrajen, in pa še nekaj popravkov....bomo videli :roll:

Zate pa tudi upam na najboljše. Naveč bo o tuningu Q4 znal povedat zoranwagen.

LP, se vidimo naslednje leto 8)
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Še več pa ti bo povedal darko567.
Dean_Q4
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 813
Pridružen: Po Jun 14, 2004 9:04 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kamnica pri MB

Čestitke GTA!! =D>

No kolk pa si te mel takrat konjev ko si peljal 14.7 :?:

No zdaj s 348hp, mater ima da vtrga-če ma oni rumeni Leon od Cafa tu v MB 327hp, pa ma cajt nekaj malega pod 13.70--tak da.... mislim da bi te mogo ti tud bit neki tam :D

Jaz pa če pridem na tvoj stari cajt sn srečn! :D

Reči, kak pa kaj na 200m, kolk maš približno cajt-jaz sn Q4 spravo res na 9.30sek...zahvaljujoč 4x4 =D> , tu je majhna prednost pri tem avtu, samo pol mi zmanka-zarad konjev,...bo že - bom jih še nekaj poleg vprego :mrgreen:
Dean
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Caf ma na kolesih zmerjenih 327 konjev.. :doubt:
Dean_Q4
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 813
Pridružen: Po Jun 14, 2004 9:04 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kamnica pri MB

JESTE, tak se povsod govori :roll: , al misliš da ma več?

327 baje ja, sej avto gre ni kaj rečt! :wink: -ampak na 200-tko, mater da če bom kaj vkup naštimo-bom mu reko za furo-pr letališču v mb, pa da vidimo :lol:
Dean
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

348 na motorju pri GTA je daleč od 327 na kolesih... Za njega se pripravljata dva druga avta. :D
GTA
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 775
Pridružen: Ne Mar 14, 2004 9:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Zadeva je taka :

Caf ima mnogo več ko 328 KM (z novim RSR čipom). Vem natančno a ne bom povedal, ker je to bil pogovor med mano in njem. Je pa tudi +- 30 HP odvisno od temp. zraka.

14.78 je bil čas z serijskimi konji (250). Z kompresorjem in diff. (ki je potreben) ni bilo še izmerjeno. Bo drugo leto.

@LaseJamm : Me zanima če bo drugo leto kej od alf vozilo pod 14s. Upajmo na "snetaskira" team :wink:

LP :wink:
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Upajmo!
Uporabniški avatar
zombi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1933
Pridružen: Ne Okt 12, 2003 7:58 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 159 2.0 JTDm
Kraj: Logatec
Kontakt:

Motor že imajo. :D

In verjamem, da bo Roadking kaj konkretnega sestavil, če se loti, bo izpeljal.
GTA
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 775
Pridružen: Ne Mar 14, 2004 9:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Ej , važn da se dela, da se trudijo fantje. Nima veze če pol ni dobrih rezultatov al pa če gre vse u luft (he he :lol: ) , sam da je delo/napredek viden. Ker skor vsaka znamka ma 3-4 dost dobre avte na dregih , alfa pa do zdej skor nč. Glejte kok oplov dobrih fura , kok hond, kok....

Bravo fantje , upajmo na najboljše =D> =D> =D>
Dean_Q4
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 813
Pridružen: Po Jun 14, 2004 9:04 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kamnica pri MB

Točno tak "GTA"..., puno jih je...ampak bomo vidli v prihodnje, počasi je čas da CUORE SPORTIVO pokaže, zakaj je res dobilo ta vzdevek :wink:

Prav nč ni za oblubit, ampak-verjemem da bomo dali kar nekaj od sebe in nekaj vkup naštimali... res upam da bo kateri med njimi v rangu pod 14sek, pa enih par do 15sek, no pa tud nad 15 do 16,...moje mnenje, mislim da bi nasplošno moglo iti več alf vozit, kr oplov pa hond je malo morje....

..sorry, če nekaj omenim---hondaši mi grejo na K - - - -, že od nekdaj jih poznam, pa se neke vun španajo, kot sma se z "zoranwagenom" že 1x menla - da majo neke v sebi, da morjo skoz bit taboljši :x, tak na cesti sn že marsiketeremu pokazal, da njegovo trdno prepričanje ne drži, čas je - da še JIM, na dragu POKAŽEM-o, da alfe tud nekaj zmorejo :D

...no glede Cafa-res nevem, no bo že držalo, če si se pogoverjal z njim-že nejbolš veš....in nevem meni OSEBNO se to dopade, več konjev "tehnike" noter - tem bolje, naj si vsak tjuna kolkor zmore, kolkor se mu dopade in kolko potrebuje.......

....če se že gre za drag, ta šport je izredno zanimiv, in prav fajn je da se prebija tud k nam - v Slovenijo "norvežani so recimo čist obsedeni"-oni se menijo - tak ko mi "priti pod 14sek", majo oni 10sek, al pa ajde 11sek v glavi, tak pač je :roll:

...ampak pravim, saj bo počasi, bol bomo tjunali bol bo zanimivo, mislim da bo drugo leto že kar bomba.... :D
Dean
Uporabniški avatar
djsly
Alfist
Alfist
Prispevkov: 486
Pridružen: Po Okt 25, 2004 6:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lublana

jst bom vozo s svojo q4. predvidevam, da bom zastopal razred 15-16 sekund.
Dean_Q4
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 813
Pridružen: Po Jun 14, 2004 9:04 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kamnica pri MB

a maš q4 tudi? Sem prebral v profilu piše (zariban), kako je sedaj s tem?
Dean
Uporabniški avatar
Q_4
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2354
Pridružen: To Apr 27, 2004 10:37 am
Vozilo: Alfa GT
Kraj: MB-Okolica

Nekaj se širijo govorice da je Cafov leon dal odpoved nekje okoli Celja...motor baje šel rakom žvižgat...Ne vem...ne me držat za besedo.

p.s: V MBju na letališču pa se ne dogaja prav veliko več...razem da sem jaz to nedelji Golfa 4 TDI 3× Zapored dol vdaro. Pl pa so tak škofo prišli...satani...

Je pa fajn če srečaš kako Črno 33sko ki ma zadaj BOXER napis na rdeči letvi na kuferamu v okolici Swatija oz Mercatorja v MBju okoli 14:05 (petek) in pozdraviš NAZAJ! :D
Zadnjič spremenil Q_4, dne Pe Dec 03, 2004 9:13 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
...ko ne moreš dol iz znamke Alfa Romeo...
Odgovori
  • Informacija