155 Q4 na dragu??

Vse kar se tiče legalnih dirk
Dean_Q4
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 813
Pridružen: Po Jun 14, 2004 9:04 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kamnica pri MB

Aja si bil tam ti Q_4

..nevem jaz že dolgo nisem šel, če pa je itak blo tak mrzlo zunaj, pa po takem proti 4x4 težko da bi kdo mel jajca in si upal pelat :steering:

Sicer pa, se pravi da si 4 tdi-ja dol dal z 33 1.5? No samo tisti je bil menda 110 KM ane? \:D/

Sicer pa to je :eek:
Dean
Uporabniški avatar
Q_4
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2354
Pridružen: To Apr 27, 2004 10:37 am
Vozilo: Alfa GT
Kraj: MB-Okolica

Dean_Q4 napisal/-a:Aja si bil tam ti Q_4

..nevem jaz že dolgo nisem šel, če pa je itak blo tak mrzlo zunaj, pa po takem proti 4x4 težko da bi kdo mel jajca in si upal pelat :steering:

Sicer pa, se pravi da si 4 tdi-ja dol dal z 33 1.5? No samo tisti je bil menda 110 KM ane? \:D/

Sicer pa to je :eek:
Jap sem bil ja ...saj nas je blo polno...7 od tega 4je avti! :lol:
ja 110km je ona 4ka ja. :wink:
Ja je smešno oz kar koli že, za tebe sao jaz mam samo 97km oz 71kw tak da...heh... :wink: Nice performance bi jaz reko. To je men v ponos
ps:Pa še ven je zlaufan oni golf. Mislim da celo poznaš pubeca.
Mato: Moder Golf 4 iz Dupleka. Vsaj on ve za tebe.
Proti tebi pa peljem kdaj češ...sao ti moreš rikverc peljat da bom mel nekaj šans! :mrgreen:
Saj se na MB letališču skor nič več ne dogaja...premrzlo pa škifi so vedno tam okoli 15:00 "naši" pubeci pa tuji tak POKJENI da si ne najdejo drugega placa. Pa sem že vsaj 20× to predlagal, od tega tudi 4 place.
Ni jim...lameri!
Jaz se sam za brezveze nem trudo...
Ni več interesa.
Vedno en in isti folk, ti jih jebe...nič novega. Enega (NAJ)hitrejšega bi rabli ki bi jih j_bo z: Dobi me če si as pol bi se začelo. ti si ravno tapravi sao ko tebi ni.
Eh se dogaja...izumira Fast & Furios v MBju, samo jaz še nekaj divjam po cestah...

Ajde MARIBORČAN!
Se srečamo!
...ko ne moreš dol iz znamke Alfa Romeo...
Dean_Q4
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 813
Pridružen: Po Jun 14, 2004 9:04 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kamnica pri MB

:lol: :lol: Jou kaj mi toti dela #-o :lol:

Dobro no fajn si ga namazal če je tak! =D>

DRUGAČE, ko sem nehal z mojim terenom-tujino, sem letos avgusta, septembra večkrat šel tja na drag, pa tebe :?: nisem nikoli videl, sicer se "opa zaenkrat še" ne poznama osebno, ampak vsaj črne 33 nisem opazil, sem parkrat extra gledal :mrgreen:

Enkrat ko sem se zmenil "kolega z pumpe z poljan v mb", če poznaš onega z predelanim črnim Polotom 1.4 16v, pravijo vsi da čipanim da glava peče, ker ko sem zamudo je baje da neko Hondo vti držal oz. malenkost nekaj zaostal,...no in sem prišo tkrat tja, pa če veš kdo je Lešnik, ko ma Mazdo Mx6 črno - me je že čakaldoli pri rampi pa turiral "pa dobro da sem takrat malo zamudil", ker drugače bi blo po meni #-o ...namreč ko sem v križišču stal in hotel iti levo dol, sem se vstavo pri Cafu, me je vprašo če bom pelo, sn reko "ja seveda", hočem dol zavit, pa pogledam desno gor, pa se je prpelala kareta lepo-škifi dol naproti, pa sem kar desno proti njim gor zavil :lol: :lol: :lol: moja sreča...zgoraj sem obrnil, se pripeljem nazaj, pa je že mel Lešnika v delu 8) sem samo sparkiral, pol pa 2 poglavje!

Glede prostora kje dirkati, sem se pol pogovarjal tam z Cafom in družbo, pa sem sam omenil-sem rako da bi mogli najt neki drugi plac, neki bol ziher, ker ko prideš do letališča ob 15h že tam kar čakajo pri onem bifeju, kar čakajo na nas hudiči #-o

..no ko sem omenil pa sem pravo tele izpado se mi je zdelo, en se je nekaj smejo, sn ga že kuj mislo operirat tam, sao se mi ni dalo :lol:

...tak da tisti plac ni ziher, mogoče bi se mogli za med tednom zmenit, kakšen dan -takrat jih ziher nebo tam, lepo pred mrakom mislim OZ. ko si že omenil, če ti veš za celo 4 druga mesta - WOW, to bi blo nekaj, pa magari vsakokrat drugje, samo da nas ne dobijo, ker se mi tak drugače ni za zezat pa nekaj nepotrebno dnar vun metat :x
Dean
Uporabniški avatar
dejan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1692
Pridružen: Ne Sep 07, 2003 5:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Ko masta pa vidva debato, si grem pa kar po kavo in si vzamem čas da tole vse preberem. Pa ene dvakrat moram prebrat da vse dojamem. :D
Dean_Q4
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 813
Pridružen: Po Jun 14, 2004 9:04 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kamnica pri MB

:lol: :lol:ja ja seveda, to so strokovni izrazi - višje stroke :lol: :lol:
Dean
Uporabniški avatar
dejan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1692
Pridružen: Ne Sep 07, 2003 5:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

višja štajerščina, kajne :D
Dean_Q4
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 813
Pridružen: Po Jun 14, 2004 9:04 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kamnica pri MB

tako, tako =D>

Pa moram mu po naše povedat, da me bo razumel :lol: :cheers:
Dean
Odgovori
  • Informacija