RS STREET RACE 2005

Vse kar se tiče legalnih dirk
Odgovori
majaCRX
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 508
Pridružen: Sr Nov 26, 2003 7:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: SG

Datum za MB še ni znan...zato ga še ni :wink:
Dean_Q4
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 813
Pridružen: Po Jun 14, 2004 9:04 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kamnica pri MB

Miholl napisal/-a:offtopic;
osm duda, a u švabiji si? hudo za kok cajta pa?
HAHAHA...."das ich nicht lache", potem pa boste eni pravli da se vse prevec razburjam :doubt:

Nevem kaksni ste to eni tipi, da vse kar clovek rece oz. napise takoj vzamete kao da se s tem postavlja, nevem no ni to dobro (c c c)

Nevem, jaz sem pac taksne vrste clovek ki pac dosti pise, niti najmanj pa se s tem ven ne mecem (ne presojat no drugih po sebi)...

Jaz samo vem, da drugace v zivo sem pa precej tiho in se nimam navade ven matat (sicer pa so me ze itak eni od vas srecali, pa so verjetno opazli)...

Sicer pa sem v mojem postu pisal o temi in NI bil off topic, tole o nemciji sem pisal pod P.S., nisem hotel nove teme odpirat (ala Pozdrav iz Glasgowa.....), sem pac pripisal, ker jih je kar nekaj s foruma vedlo da odhajam, obenem sem sporicil da je vse ok

Kaksna DUDA, pa kaj HUDO?? Razumem tuje jezike oz. kaj si mislo s temle bolje kot si ti mislis...

Sicer pa ti lahko povem ja ko te je pa ze zanimalo... #-o

V svabiji sem ja, pa ne za teden, tukaj bom vsaj 3 mesece ce ne do maja, saj je dela vec kot smo predvidevali, lahko pa ti povem da sem cisto tapravi (aleinstandiga baüleiter), zaenkrat mam grupo 5ljudi, pride pa jih se manimalno 25 poleg, ko bo spica....

Hehe, ko smo ze pri postavljanju ane #-o pa sploh ni bilo tako misljeno :mrgreen: te je pac zanimalo :oops:

se nekaj #-o : http://www.mobisux.com/album/showphoto. ... 500&page=2

se zavedas kaksna odgovornost je to #-o :?

Vsem ostalim se oproscam za tale post, obenem se zahvaljujem za pozdrave in vam jih spet ponovno posiljam, fajn bodite!!! :wink:

Dejan, saarbrücken :lol:
Dean
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

duda-dude-model,hudo-super-ful fino....
zdj nevem a sm dobr tale post razumeu ampak upam da ga nism
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

Dean_Q4 napisal/-a:(aleinstandiga baüleiter)
alleinstandiger bauleiter (brez pikic na u-ju)

tak se napiše

drugač se pa pogovorno kr uporablja bauleiter sam ta bi bil odgovoren za celotno gradbišče!

To da bi bil "selstandig" se razume! Zakaj bi pa bil "alleinstehend" pa ne razumem!

Za nekoga, ki ne obvlada nemščine bi zadevo prevedel kot "samostojen"...mora se pa uporabit smiseln prevod, ki bi reku, da nekdo "sam stoji"
Dean_Q4
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 813
Pridružen: Po Jun 14, 2004 9:04 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kamnica pri MB

zoranwagen napisal/-a:
Dean_Q4 napisal/-a:(aleinstandiga baüleiter)
alleinstandiger bauleiter (brez pikic na u-ju)

tak se napiše

drugač se pa pogovorno kr uporablja bauleiter sam ta bi bil odgovoren za celotno gradbišče!

To da bi bil "selstandig" se razume! Zakaj bi pa bil "alleinstehend" pa ne razumem!

Za nekoga, ki ne obvlada nemščine bi zadevo prevedel kot "samostojen"...mora se pa uporabit smiseln prevod, ki bi reku, da nekdo "sam stoji"
Sorry, sorry - sem mislo drugo temo odpret pa tam citirat Zorana, pa sem si premislo :mrgreen:

Prvo...MAJA, je kaj novega glede draga?? Ve mogoce kdo, ce sploh bo v MB?? :? :( trdno upam 8)

______________________________

:lol: :lol: :lol: Juuuj, Zoran!?? :lol:

Ejj, ti recem da sem napisal kot se izgovori oz. kako se slisi :lol: one pikice gor na "ü" pa sem kar tako stisnil pac, drugace pa me ni sram povedat da neznam prav nemsko pisat :lol: kako pa naj bi, saj se nisem nikoli nemscine ucil, pac pa anglescino :lol: tam je druga zgodba...

Alleinstehend, pa sem pac tao napisal KER pac pomeni ce razclenis, da je clovek prepuscen samemu sebi in pac je kot ze receno odgovoren za vse... :lol:
Pravim, nemscine sem se naucil iz TV, govorit mi ni problema, boma probala enkrat :wink: ...ponavadi me tukaj sprasujejo kako dolgo ze zivim v nemciji :lol: :lol: :lol: moj odgovor je pa "par dni", TV machts moglich, kot gerade jetzt "pisem vse po posluhu", sploh pa to ni vazno pac pa da razumem in znam citat nacrte, pa ostale pic.....je :lol:

Brez zamere ded, ti pa si zgleda dobro "podkovan" glede nemscine, saj tako je prav :wink:

Ajde, ker sem ze glih mel aparat poleg, pa si me spomno s temle postom, no pa mi se povej te no v linku spodaj KJE sem naredil napake v enem od mojih vsakodnevnih "montagebericht-ih" :wink: :lol: :lol:

http://www.mobisux.com/album/showphoto. ... 500&page=1



Lep pozdrav vsem :wink:

P.S. Kaj mogoce doma kaj bolj kaze na zimo? Ker tukaj je ze pomlad :?


:lol: :lol:
Dean
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Tudi tukaj je pretoplo. Sneg naj bi bil napovedan ampak slabo kaže... :D
Odgovori
  • Informacija