28.5.2005 Otvoritev RS STREET RACE sezone !!!!

Vse kar se tiče legalnih dirk
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

majaCRX napisal/-a:
zoranwagen napisal/-a:
Če sem prav sledil je bla uradna razlaga RRC-ja, da na 200m ne bodo prirejali tekem...a se motim
Točno tako - nič se ne motiš.

Uradnih dirk, ki štejejo za PRVENSTVO ne bo na 200m.
To pa je samo uradna otvoritev in ne dirka za prvenstvo :wink:
Aha botem ne boste med sabo tekmovali?!!
majaCRX
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 508
Pridružen: Sr Nov 26, 2003 7:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: SG

zoranwagen napisal/-a:
majaCRX napisal/-a:
zoranwagen napisal/-a:
Če sem prav sledil je bla uradna razlaga RRC-ja, da na 200m ne bodo prirejali tekem...a se motim
Točno tako - nič se ne motiš.

Uradnih dirk, ki štejejo za PRVENSTVO ne bo na 200m.
To pa je samo uradna otvoritev in ne dirka za prvenstvo :wink:
Aha botem ne boste med sabo tekmovali?!!
Ja, tistih 20 vozil iz seznama med seboj!

http://www.rrcteam-klub.si/novice/novica14.html
http://www.rrcteam-klub.si/novice/novica9.html
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

majaCRX napisal/-a:
zoranwagen napisal/-a:
majaCRX napisal/-a: Točno tako - nič se ne motiš.

Uradnih dirk, ki štejejo za PRVENSTVO ne bo na 200m.
To pa je samo uradna otvoritev in ne dirka za prvenstvo :wink:
Aha botem ne boste med sabo tekmovali?!!
Ja, tistih 20 vozil iz seznama med seboj!

http://www.rrcteam-klub.si/novice/novica14.html
http://www.rrcteam-klub.si/novice/novica9.html
Tekmovali??? ali vozli za dolgčas???
Uporabniški avatar
zombi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1933
Pridružen: Ne Okt 12, 2003 7:58 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 159 2.0 JTDm
Kraj: Logatec
Kontakt:

@zoran
Kaj si pa pričakoval?
Da bojo na ta način dvignili zanimanje za drag?

Mar ne vidiš, da delajo čist napačno.
Če hočeš poskrbet za ugled draga, ne sme bit kot neka postranska spremljevalna prireditev, sploh če je zraven še zasoljena vstopnina...
Gre za pošteno dvodnevno (v okviru imajo tudi avstrijci svojo hirko, historic... )dirko in je logično, da so pri tako natrpanem programu drag porinili na stransko cesto, kjer bojo komaj spravli drag na 1/8 milje in bo bolj v vlogi "mažoretk" kot pa resna dirka.

Dragi sodijo v sklope tuning show-ov, ne pa pa relijev, krožnih dirk...
Dean_Q4
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 813
Pridružen: Po Jun 14, 2004 9:04 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kamnica pri MB

Fantje, mene pa zanima kolko bo oz. je vstopnina na tisti dan (v soboto) ko bo po zaključku še drag na 201m??
Dean
majaCRX
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 508
Pridružen: Sr Nov 26, 2003 7:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: SG

ŠE ENKRAT za vse takšne, kot so gospodiči zombiji, ki nočejo dojeti resnice: to NI tekmovanje DARG RACE, ampak je samo otvoritev sezone. Vozijo le določeni avti - zgolj zato, da se preveri delovanje semaforjev in ostalih naprav.

Se vidimo :wink:
majaCRX
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 508
Pridružen: Sr Nov 26, 2003 7:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: SG

Dean_Q4 napisal/-a:Fantje, mene pa zanima kolko bo oz. je vstopnina na tisti dan (v soboto) ko bo po zaključku še drag na 201m??
Če gre kdo čez cel dan gledat KHD, plača 1.000 sit in zastonj ostane na popoldanski prireditvi.

Vstopnina popoldan je 500 sit.
Uporabniški avatar
djsly
Alfist
Alfist
Prispevkov: 486
Pridružen: Po Okt 25, 2004 6:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lublana

http://www.rrcteam-klub.si/doc/Cerklje.pdf

10,5s

0,2s bolje kot lani v MB :-)

Zanimi avti že na začetku....komi čakam nedeljo :-)
Uporabniški avatar
zombi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1933
Pridružen: Ne Okt 12, 2003 7:58 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 159 2.0 JTDm
Kraj: Logatec
Kontakt:

majaCRX napisal/-a:ŠE ENKRAT za vse takšne, kot so gospodiči zombiji, ki nočejo dojeti resnice.
Kdo noče dojet resnice?
Resnica je samo ena! Tomaž se je z vašim šefom pogovarjal o uradnem dragu na 1/8 milje in ni bilo nobenih zadržkov.
Ko ga je poklical 2 meseca kasneje, ga je pa skoraj napiszdil kaj se gre, da ni nobenih šans za kak drag na 1/8 milje.
Pa četudi gre za samo testiranje naprav, je dejstvo, da je bila prva letošnja zadeva pod RRC, drag na 1/8 milje...
Saj je vsem jasno, da niste resen sogovornik...

V nedeljo je bila v Logatcu dirka v drift in k takim feštam sodi drag, ne pa kot neka spremljevalna prireditev krožnnih dirk ali relijev.

Drift + drag + tuning in styling pa je fešta na nivoju in marsikaj za vidit in bi drag prišel bolj do izraza.

Nas, ki spremljamo prvenstva dirkalnikov, nas drag po večini ne zanima... Za obiskovalvce tuningov...pa nebi trdil podobno...
Mešate jabolka in hruške.

Razumem, da vam ne paše, da še kdo drug kaj organizira, ker potem niste glavni petelini na kupu gnoja.
Uporabniški avatar
djsly
Alfist
Alfist
Prispevkov: 486
Pridružen: Po Okt 25, 2004 6:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lublana

zombi napisal/-a: ...V nedeljo je bila v Logatcu dirka v drift in k takim feštam sodi drag, ne pa kot neka spremljevalna prireditev krožnnih dirk ali relijev.
Na podlagi česa ta izjava? Vse kar ima vezo z bencinom zame paše skupaj. Vsakemu svoje ane.
zombi napisal/-a:Drift + drag + tuning in styling pa je fešta na nivoju in marsikaj za vidit in bi drag prišel bolj do izraza.
S tem se strinjam
zombi napisal/-a:Nas, ki spremljamo prvenstva dirkalnikov, nas drag po večini ne zanima... Za obiskovalvce tuningov...pa nebi trdil podobno...
Mešate jabolka in hruške.
Ne meči nas v isti koš. Jaz bi si z veseljem ogledal drag kot popestritev KHD. Pravtako marsikdo drug. Mene so kolegi skoraj tepli ker jih nisem povabil zraven na MK, ravno zarad draga, njim je KHD mimo in ne tako pomembno kot drag. Čeprav je šlo za otvoritev in "testiranje" naprav.
zombi napisal/-a:Razumem, da vam ne paše, da še kdo drug kaj organizira, ker potem niste glavni petelini na kupu gnoja.
Na to se ne spoznam zato ne bom komentiral.


Overall: mater eni se obnašate kot otroci no.
ZW & co.: vi pa tud ne znate drugega kot sam provocirat. Al je to vseved, al nekdo k ma rentan avto, al pa organizatorji... Ste užaljeni ker vas niso povabili osebno kot "special guest"? Get a life allready.

sly.
Uporabniški avatar
djsly
Alfist
Alfist
Prispevkov: 486
Pridružen: Po Okt 25, 2004 6:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lublana

Še to:

Men je blo kul. Videl kolk avto gre, malo se zabaval s štarti, malo s hostesami, klepetal z vozniki, z majaCRX, ... skratka pohvalno.

komi čakam otvoritev naslednje leto....
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

Tisto kar je napisal zombi je kr res pa ne da se zdaj skregamo ampak zakaj mamo slovenci zmer eno tendenco neki zajebat zarad pač enga posameznika k hoče bit vedno in povsod glavni mislim da je ež čas da se znebimo takih budal

Lep primer poglejte si AŠ in AMZS kak pizdarije so ble poglejte letos ko je sam en organizator kok so rallyi polni pa kaka je organizacija

Glede tega hruške jabolke

res jih mešate pa še slive zraven mečete 75% obiskovalcev rallya in krožnih boli k... za drag tko da tisto kr bo v kopru hvala bogu da bo naslednji dan :)
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
Uporabniški avatar
djsly
Alfist
Alfist
Prispevkov: 486
Pridružen: Po Okt 25, 2004 6:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lublana

Sej v KP je pravtako dva dni, mar ni??
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

Rally je petek sobota Rs street race pa v nedeljo
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
Uporabniški avatar
zombi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1933
Pridružen: Ne Okt 12, 2003 7:58 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 159 2.0 JTDm
Kraj: Logatec
Kontakt:

djsly napisal/-a:Overall: mater eni se obnašate kot otroci no.
ZW & co.: vi pa tud ne znate drugega kot sam provocirat. Al je to vseved, al nekdo k ma rentan avto, al pa organizatorji... Ste užaljeni ker vas niso povabili osebno kot "special guest"? Get a life allready.
1.obnašaš se kot otrok, ker nisi znal razbrat sporočila
2.mi ni do provociranaj
3.za drage mi dol visi
4.noben me ni povabil :D

Postavil sem se na stran Tomaža (Rock ali streetracen na forumu), ki je hotel organizirat dieko na 1/8 milje v Logatcu.
Šef RRC mu ni samo obljubil, da bo lahko, še pomoč je obljubil.
Čez 2 meseca ga pokliče in dobi osoren odgovor, da nikoli nebo nobenega draga na 1/8 milje.
Njihova prva prireditev (za prvenstvo ali ne , v tem primeru nima smisla) je pa kaj? DRAG NA 1/8 milje.

Na k**** mi gre, ker eni očitno lahko, druge se pa jebe v glavo.
Se ti zdi to dobro za drage?
Odgovori
  • Informacija