19.6.2005 drag race - RS street race SLOVENJ GRADEC

Vse kar se tiče legalnih dirk
Odgovori
Uporabniški avatar
Alan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4553
Pridružen: Ne Feb 27, 2005 3:10 pm
Vozilo: Giulia 2.0t rwd in 156 3.0 24V V6 GTAm

The Architect napisal/-a:In alan kako ti je slo na koncu?
Bil sem v zlati sredini :mrgreen: saj sem vozil konstantno 17.4 do 17.6(he he se vidi da mam štarte dobro natrenirane). Najlepše je blo ko sem štartal z rx8 pa je dec v rikverc štartal jz pa po gasu in zmaga. Ne zdi se mi fer da je štel najbolši čas voženj ampak bi morale šteti dobljene dirke, ker mi zmaga v dvoboju ni nič pomagala če pa je nasprotnik potem dosegel boljši čas in je šel avtomatsko naprej namesto da bi peljala tretjo odločilno dirko.
Od celega dneva mi je bila najboljša vožnja domov čez izlake (zaradi gužve na trojanah) ko sem po ovinkih opral ene par hond pa jim ni blo nič jasno kaj je mimo padlo, pol so pa reveži probal še za mano vozit :mrgreen:
No pa še ena zanimivost, natočil sem omw-jev 100 oktanski bencin in avto se mi po ravnem zvrti do 205km/h po klancu dol pa sem videl na števcu skoraj 220km/h ampak me je ustavla blokada motorja #-o
Alfa je kot punca, če ne skrbiš za njo te hitro prevara z avtomehanikom :mrgreen:
https://enigma-motorsport.si/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
kristijan
Alfist
Alfist
Prispevkov: 462
Pridružen: Sr Dec 01, 2004 6:23 pm
Član Alfa Kluba: 0

The Architect napisal/-a:Kristijan a ti si bil tist k se je zjutri podil za mano predn sm do letališča pršu.Jaz sem bil v tisti rdeči 33ki. Ja lep avto.

Vidu sm tud eno 156-ko k ji je tip da lexuske gor. Moram račt da je bil parkirišče tud zanimiv. Sam Drugič bo treba res kako senco si narest k tale sonce čist preveč zge. Sm skor tko rdeč k moj avto :mrgreen:

Ja jaz sem bil, moram rečt da maš tud ti zlo lepo 33- tko takih ne vidiš vsak dan.

lp
kris
Tommo
Alfist
Alfist
Prispevkov: 334
Pridružen: Sr Feb 04, 2004 10:44 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Velenje

Evo vam rezultate:

8. RAZRED: nad 18,000

Mesto Avto št. Ime in Priimek Avtomobil
1. 53 IGOR KOVAČIČ OPEL CALIBRA
2. 85 ANŽE GRM HYUNDAI LANTRA
3. 14 NEJC STROPNIK SEAT TOLEDO


7. RAZRED: 17,000 – 17,999

Mesto Avto št. Ime in Priimek Avtomobil
1. 78 ANDREJ RAMŠAK BMW 318TI
2. 97 MATEJ ČANŽEK YUGO CABRIO
3. 4 ROMEO BAJDE FIAT BRAVA


6. RAZRED: 16,000 – 16,999

Mesto Avto št. Ime in Priimek Avtomobil
1. 95 BORIS ŽALIG HONDA CIVIC
2. 74 ALBERT CVERLE FIAT UNO TURBO
3. 84 JANKO HORVAT NISSAN PRIMERA


5. RAZRED: 15,000 – 15,999

Mesto Avto št. Ime in Priimek Avtomobil
1. 15 JOŽE ŠKRABL OPEL CORSA
2. 51 DENIS FORTUNA HONDA CIVIC
3. 1 IZIDOR REBERNAK VW GOLF GTI


4. RAZRED: 14,000 – 14,999

Mesto Avto št. Ime in Priimek Avtomobil
1. 60 BRANKO ŠOOŠ OPEL KADETT
2. 25 PRIMOŽ PAVEL VW GOLF III
3. 99 UROŠ BENEDIČIČ HONDA CRX


3. RAZRED: 13,000 – 13,999

Mesto Avto št. Ime in Priimek Avtomobil
1. 20 DEJAN CAF SEAT LEON
2. 91 ANTON ZACH CORVETTE C5
3. 93 WALTER PULKO CORVETTE C5


2. RAZRED: 12,000 – 12,999

Mesto Avto št. Ime in Priimek Avtomobil
1. 21 ALDRIAN REINHARD MITSHUBISHI EVO6
2. 59 EDI GRUBELIČ AUDI RS2

na parkplacu res ful dost hudih avtov

nekateri/-e :D :

Slika

Slika

tale mi je znana :D :

Slika

LP
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Administrator
Administrator
Prispevkov: 5776
Pridružen: Ne Apr 17, 2005 12:36 pm

Čestitam Alan =D> =D> =D>


L.p. Bistri...
145 QV,33,145,147,159 TI
Uporabniški avatar
Q_4
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2354
Pridružen: To Apr 27, 2004 10:37 am
Vozilo: Alfa GT
Kraj: MB-Okolica

Dean_Q4 napisal/-a:Čuj det zaj ga pa nea sirji, kolko alf si vido? Da ti ni oni moj sok zaškodo :? :lol:

Ko bi ti mene vido kaki bogi sn, tak sem zažgan, da mi oke vkup vleče ko kitajcu :( :oops: kakorkoli, hvala Q4 za družbo, oni posnetek sukanja :lol: dobiš :wink:

Ja bilo je super no, le veika žalost kaj se je rdeči puščici pripetilo, avto je uber nor, najbolj nor seerijski oz. osebni avto kaj sem jih uspel v živo videt, pri speljevanju in prestavljanju v 2 je avto postavo dobesedno na 2 kole, NOOOORO!! 8) :D

Ko bom vrgo filmčke na net, bom kaj več pokomentiro :)
Moreš malo pogledat po avtih ki so parkani. Je blo tak. Siva, srebrna pa rdeča(bordo), zelena pa moja 155ska, črna pa 2× zelena 33, rdeča33 star tip,no pa še dirkaš alan, 5 33sk! :D
Če bi poklico bi ti še prej prišo za družbo.
Glavno da sma kamero "stabilizirala" :D
Mah ono sukanje-malenkost...upam da se zvok vredu čuje =D>
Ja ne Cilinder za sklopko...mater...ko bi si mislo da je kaj razneslo da kaj ni zdržalo, te pa ta drek!
Ja zažgan ja res zažgan. Rdeči ko...neja vem kak naj opišem...2mač! :D
S4 havba je res priročna zadeva ja. =D> Saj je pol od od 155 tud postala... :lol:

Ja oni posnetek ko sem se zavrtel pa bi mel ja. Saj če bi bil šoder nebi, ker kamenje pa to ni OK!

Mam pa še zaj oni tvoj nasmešek pred okami...
Se pripelje Q_4 pa se malo z zvokom igra pa po gasi malo, Dejan pa nasmešek do uh gor...če jih nei mel bi se tak okoli nasmejal (hamburger look).

Fajn je blo ja, Ajde det UŽIVAJ!
...ko ne moreš dol iz znamke Alfa Romeo...
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

a moje pa niste mogl sm jo skril hehe
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
Uporabniški avatar
mitjaz
Alfist
Alfist
Prispevkov: 411
Pridružen: Sr Dec 22, 2004 4:04 pm
Vozilo: Alfa Romeo GT 3.2
Kraj: Kozjansko

He he fantje moje moje črne 146 pa niste pofotkal.
Fajn je blo sam kaj ko sn ke čevapčič pečen, pa še policaji so pred glavno cesto ustavlal ko je blo konc:
Alan čestitam dobr si bil :D Ka maš to ti original 33 al je kej tunning vmes.
Ful mi je žal ko se nisn sam prjavo: Bi bivšem sošolci dal po rit z njegovo hondo.

A ker ve ka je crknal audiju pa unmu hrošču ko sta bla favorita ????
Tommo
Alfist
Alfist
Prispevkov: 334
Pridružen: Sr Feb 04, 2004 10:44 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Velenje

js sm se enp uro itaq sam po parkingu pohaju...vidu sem še eno 155ko sivo, srebrna 145ka...druga pa ne #-o
Dean_Q4
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 813
Pridružen: Po Jun 14, 2004 9:04 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kamnica pri MB

mitjaz napisal/-a:
A ker ve ka je crknal audiju pa unmu hrošču ko sta bla favorita ????
Audiju je spustil cilinder sklopke "o ring" in ko je šaltal v 3 mu je sklopka noter ostala :( čisto brezvezna finta, ampak avto je OD SILE!!

Na hrošču nevem, vem samo da ko sem prišo in to že preden se je vse začelo "kvalifikacije" je avto ful slabo laufal, nikak ga niso mogli uštimat, potem pa je odpelal samo par metrov v prvi kvalifikacijski...škoda, audi je sposoben pelat pod 12.000 sek celo je sam lastnik reko, hrošč pa je ža pelal izpod, tako da bi to bilo zelo tesno, škoda :(

@Q4: Ja valda, nasmešek gor do uh, vsaj da je en prišo, ja S4 hauba je dušo dala - čene bi bil še bolj zažgan, no pa ti z ono finto ko sta se ona dva nepoznana kuj naslonla na tvojo 155, ko si reko, saj vama lahko haubo odprem :lol:

Hauba, po novem senčnik :lol:

No bom dal še linkec do filmčkov, tud tebe sem gor vrgo "tvoje sukanje" :lol: ...evo ga:

http://www.mobisux.com/album/showgaller ... 70&cat=500

To bo zaj cela slovenija gledala (in boš postal popularen) :lol: ehh, nea se sekiraj saj bomo le mi alfisti vedli kdo je tale športni navdušenec :D

LP :lol:
Dean
Tommo
Alfist
Alfist
Prispevkov: 334
Pridružen: Sr Feb 04, 2004 10:44 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Velenje

ej tnx za filmčke 8)
Odgovori
  • Informacija