Drag race Celje 21.8 2005

Vse kar se tiče legalnih dirk
FIAT MAJSTER
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 13
Pridružen: To Jul 26, 2005 12:45 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Prekmurje

mitjaz napisal/-a:Alfa power :firedevil: to je neki
letos bi blo dobr honda fahrerje z dolgimi nosovi videt (ponovno) :lol:
Ce ne bo nobene alfe se bom pa jst prijavo da mal sramote nardim
Zakaj pa mate toliko proti hondašem? Trenutno vozim hondo civic sedan 4. gen. Prej sem vozil 33ko samo sem jo moral prodat zaradi pleha in porabe. Honda je super avto, še posebej lega na cesti in zmogljivosti motorja. Samo nekaj ji manjka kar ima alfa.... nevem nekaj posebnega.
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

LEga na cesti a se ti hecaš prosim če si mel 33 z zjebanimi amortizerji ni blo lege z moj zjebano sm snel skalp kerikol civic
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
Uporabniški avatar
mitjaz
Alfist
Alfist
Prispevkov: 411
Pridružen: Sr Dec 22, 2004 4:04 pm
Vozilo: Alfa Romeo GT 3.2
Kraj: Kozjansko

Hopa hopa ne me narobe zastopit.
Nic nimam proti hondam. Je soliden avtek.
Mam pa neki proti nekaterim voznikom hond (sploh vti fahrerjem)
ko mislijo da boga za jajce drži ko se v vti-ju pela.
Ko pa jih ker drug avto šišne pol se pa čudijo ko da to sploh ni mogoče.
Uporabniški avatar
djsly
Alfist
Alfist
Prispevkov: 486
Pridružen: Po Okt 25, 2004 6:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lublana

FIAT MAJSTER napisal/-a: Zakaj pa mate toliko proti hondašem? Trenutno vozim hondo civic sedan 4. gen....Honda je super avto....
Auč. In to na Alfa forumu. najebu si stari #-o
Uporabniški avatar
mitjaz
Alfist
Alfist
Prispevkov: 411
Pridružen: Sr Dec 22, 2004 4:04 pm
Vozilo: Alfa Romeo GT 3.2
Kraj: Kozjansko

Prevkar sm poslušal po radiju fantasy pogovor z enim od organizatorjev.
DRAG RACE CELJE BO!!!!
Baje bo boljš poskrbljen za varnost kot lani, boljši bikini car wash (lani je bil polomija), tunning in styling show, akustika, pa še par zadev ki jih ni hotel povedat.
Če se hoče ker prijavit na dan prireditve mora bit tam okol 8:00 sam baje ni več velik prostih mest. Uraden začetek bo ob 9:00.
Lokacija ista kot lani (celjska obvoznica)
Vstopnina 1000 sit :doubt:

Lep pozdrav pa upam da vas vidim v čim večjem številu :mrgreen:
Hombre
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 109
Pridružen: So Dec 25, 2004 8:49 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Cjele

Jest predlagam, da se alfisti kje dobimo na kaki pijači, da kako rečemo...

LP Hombre
Tako je na vasi!
Uporabniški avatar
mitjaz
Alfist
Alfist
Prispevkov: 411
Pridružen: Sr Dec 22, 2004 4:04 pm
Vozilo: Alfa Romeo GT 3.2
Kraj: Kozjansko

Po radiu fantasy so pravkar oznanili da je drag race celje odpade za ta vikend (21.8.205). Razlog je vreme.
Bo pa najverjetneje nasledni vikend ali pa čez 14 dni.

O točnem datumu vas bom obveščal.

Lep pozdrav
Uporabniški avatar
Alfa33
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3324
Pridružen: Če Sep 25, 2003 12:30 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW
Kraj: Ljubljana-Vič
Kontakt:

Hm potem je še pa možnost, da bo jst nastopil. Da vidm kok sploh gre ta moj polž :mrgreen:
Slika
MG
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1263
Pridružen: So Feb 28, 2004 10:40 am

mitjaz napisal/-a: Mam pa neki proti nekaterim voznikom hond (sploh vti fahrerjem)
ko mislijo da boga za jajce drži ko se v vti-ju pela.
Ko pa jih ker drug avto šišne pol se pa čudijo ko da to sploh ni mogoče.
indeed!
Uporabniški avatar
zombi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1933
Pridružen: Ne Okt 12, 2003 7:58 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 159 2.0 JTDm
Kraj: Logatec
Kontakt:

Mhm, sploh ni pa ne grejo v račun izjave, da je nekdo moral zamenjati Alfo zaradi porabe in pleha. OK, razumem, da zaradi pleha, ker so stare 33 res imele nekaj tradicionalnih težav s plehom.
Druigače pa vsaj kakor vem, je imel dober kolega Hondo l.92 1.4 in ko jo je gnal je bila popvprečna poraba vedno okoli 10l, to je pa ravno toliko (ali malenkost več) kot moja 145QV...

Ne tolčem čez Hone, ker imajo super motorje (sicer meni ne pašejo motorji, ki vlečejo samo v zel ozkem območju vrtljajev), so zelo zelo vzdržljivi ,samo v porabi pa nikoli niso briliral...in to lahko tudi vsak pošten Hondaš prizna.

ŠE zmeraj ostaja dejstvo, da moraš nekaj dat notr, če hočeš da dobiš vn...
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

zombi napisal/-a:... ,samo v porabi pa nikoli niso briliral......
Bom še enkrat omenil...

VTi je pri max izkoristku, da dobiš ven omenjene konje, najbolj potratna zadeva med vsemi motorji, saj razlika med minimumom in maximumom porabe preseže 240%!

Boljšo varianto od VTi-ja ima Rover, ne vem kako se imenuje, ampak ne vem zakaj nima kake športne izvedenke s tem sistemom.


Za konkretnejši info prebrskajte avtomanijo ali avtomobilizem. Ne vem, kje sem to izbrskal.
Dean_Q4
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 813
Pridružen: Po Jun 14, 2004 9:04 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kamnica pri MB

:oops: :roll: Kaj ni tukaj tema o dragu v Celju, ki je žal odpadel oz. se prestavil na drugi vikend??

Pa že spet kvasite nekaj o nekih Hondah, pol se bote pa spet sami med sabo skregali #-o
Dean
Uporabniški avatar
zombi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1933
Pridružen: Ne Okt 12, 2003 7:58 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 159 2.0 JTDm
Kraj: Logatec
Kontakt:

Dean_Q4 napisal/-a::oops: :roll: Kaj ni tukaj tema o dragu v Celju, ki je žal odpadel oz. se prestavil na drugi vikend??

Pa že spet kvasite nekaj o nekih Hondah, pol se bote pa spet sami med sabo skregali #-o
Nop, samo nate čakamo, da poteneš vn temo o nekem super Audijo, pol si pa bomo v lase skočil. :D
GTA
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 775
Pridružen: Ne Mar 14, 2004 9:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Evo mene :D Spet me ni blo v ljubljani(verjetno ste opazl na nism nč bedarije klatu po forumu) :lol: Kt da bi ciljal tele datume :x No zdele res da sm biu bl mal doma...14 dni non stop v tujini....v sredo pa me spet ne bo :roll:

Jst nekak ciljam da bi pršu na drag v portorožu takrat ko se mi gužva konča...pa še gume bom po vsej verjetnosti imel :mrgreen:

P.S : zdele pa 624 postov za prebrat :doubt:

LP
Dean_Q4
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 813
Pridružen: Po Jun 14, 2004 9:04 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kamnica pri MB

zombi napisal/-a:
Dean_Q4 napisal/-a::oops: :roll: Kaj ni tukaj tema o dragu v Celju, ki je žal odpadel oz. se prestavil na drugi vikend??

Pa že spet kvasite nekaj o nekih Hondah, pol se bote pa spet sami med sabo skregali #-o
Nop, samo nate čakamo, da poteneš vn temo o nekem super Audijo, pol si pa bomo v lase skočil. :D
No vidiš, sami izivate pol pa ni čudno da je situacija takšna kot je :doubt:

Če pa bi že rad kaj slišal pa ti lahko povem "ker je to res tema o dragu in se naghajamo v podforumu uradne drag dirke", da v asprotju z alfami oz. alfisti Honde in audiji vsaj vozijo drage, pa uspehi so pa tud da nebi začel :D

če boš oz. bo kdo ven butnil da ni vožnja v ravni linji zanimiva za alfe, potem pa mi naj našteje kateri rally je pa katera alfa zmagala?? Al pa v primerjavi z audijem quattro v osemdesetih ki pa je bil tata-mata :wink:

Pa se nemislim kregat in preveč debatirat, ampak sami se začnete nekaj repenčit, jaz bom pa tud povedal nazaj svoje, sploh če so "to" dejstva...

@Matic: dobrodošel back, tud jaz sem redko na tem forumu zadnje cajte ker me "skoraj" vsak nekaj pika, kregat se pa nočem preveč :? ...škoda da nemorte vozit, ker drag v Portorožu je pod velikim ?? Maš pa se mi zdi da v Murski Soboti 25.9. še en drag - ker je prvi tako uspel bojo naredili še enega, res je bilo super...upam da se tam srečamo :D
Dean
Odgovori
  • Informacija