Varaždin - drag race 10. in 11.9.2005

Vse kar se tiče legalnih dirk
majaCRX
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 508
Pridružen: Sr Nov 26, 2003 7:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: SG

http://www.402streetrace.com/news.php?ID=61

V soboto bo tam doli res HUDA dirka!!

Slika
Dean_Q4
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 813
Pridružen: Po Jun 14, 2004 9:04 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kamnica pri MB

Vidi se izjemna zainteresiranost alfistov... po številu odgovorov mislim 8) :lol:

Mateja, ti misliš iti dol?
Jaz definitivno grem, sem bil letos že na prvi dirki ki je bila v Zagrebu, pa sedaj v Rijeki "grobnik", pa v Varaždin tud grem... enostavno imajo hrvati res pohvalno število zelo hitrih avtov, vozil bi naj tudi naš SLO rekorder "rs2 s časom 11.636s", hrvaški rekorder pa je "kadett s časom 11.605s" tako da zna biti v konig klasi ZELOOOO TESNO in NAPETO!!! 8)

Tudi ostale zelo hitre klase 12+, 13+ in 14+ so zelo dobro zasedene :D

Se pravi da z tega foruma gremo verjetno "jaz, pol Mateja & Zoran" :?: še kdo? :)
Dean
vuso
Alfist
Alfist
Prispevkov: 323
Pridružen: Ne Okt 10, 2004 5:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Ej dean_q4 pa ti naravnost provuciraš.sej kul edi pa njegov rs2 hudo leti.svaka čast modelu za avto, ampak se mi zdi da si ti mal obseden z njim.pa brez zamere.že tko na alfa forumu niso navdušeni na audijem, ampak ti si skoz na tapeti z edijem.tud veš da folk tukaj ni zainteresiran za drag,ampak skoz drezaš z dragom pa alfami.pa da nikoli ni nobene alfe pa bla bla bla.če folku ni do draganja pač ne grejo in ti s svojim provuciranjem jih sigurno ne boš pripravil da bodo šli.zakaj pa ti s q4 nisi nikoli šel vozit(vsaj jaz ne vem da bi šel), če si tako navdušen nad dragom.končno se je folk umiril in ne drka zarad tvojga audija in zdej ti moriš s temi dragi,audiji in edotom.ne rečem da bi bil tvoj.
brez zamere še enkrat ampak dej probi se mal umirit.jaz osebno nimam nič proti audijem ali komurkoli,ampak to kar ti delaš se mi zdi prov nalašč...
:roll:
Dean_Q4
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 813
Pridružen: Po Jun 14, 2004 9:04 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kamnica pri MB

Ti si pravo provuciranje :lol:

Mislim, da se ti sam sebi smiliš :lol: tak ti je hudo :oops: :lol:

Razumi kakor hočeš, jaz nečutim da bi takole delal kot si ti opisal :disturbed: da pa vsako besedico razumeš kot hvaljenje al kaj vem kaj pa je že malo nizka :doubt: #-o

Točno vem, ti si misliš da si frajer pred tole publiko "beri-alfa mamberji", pa da se potem vsi klanjajo in si mislijo "ja zdej ga pa je", prav mu je povedal #-o , delno bo verjetno držalo, drugače se pa krepko motiš, dobivam jaz stalno neke ZS, kjer mi pišejo da nimajo nič proti meni in proti audiju, tolko v vednost kolega :wink:

Kaj zdaj pride kdo v Varaždin, prideš ti? 8)
Dean
Uporabniški avatar
djsly
Alfist
Alfist
Prispevkov: 486
Pridružen: Po Okt 25, 2004 6:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lublana

Dean, jaz grem gledat. pa še par folka iz kluba.
Glede alf na dragu: Tolk jih tunate, pedenate, rihtate,... ZAKAJ ŽE?

Da boste na celovški najhitrejši? Da boste na relaciji LJ-KP prvi?
Če tunaš, pol te najbrž zanima kaj si natunal. Ali pač ne?

Aja to delate za dušo...yeah right!

Kolk vas je šlo po tuningu na dyno event? Koliko na uradni drag?

In tolk ste glasni kolk so alfe hitre in oh in sploh, ko pa mate priložnost pokazat to, ste pa na dopustu, bolniški, delate, nimate časa,....

Skratka še več izgovorov najdete kot Vseved!
vuso
Alfist
Alfist
Prispevkov: 323
Pridružen: Ne Okt 10, 2004 5:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Dean_Q4 napisal/-a:Ti si pravo provuciranje :lol:

Mislim, da se ti sam sebi smiliš :lol: tak ti je hudo :oops: :lol:

Razumi kakor hočeš, jaz nečutim da bi takole delal kot si ti opisal :disturbed: da pa vsako besedico razumeš kot hvaljenje al kaj vem kaj pa je že malo nizka :doubt: #-o

Točno vem, ti si misliš da si frajer pred tole publiko "beri-alfa mamberji", pa da se potem vsi klanjajo in si mislijo "ja zdej ga pa je", prav mu je povedal #-o , delno bo verjetno držalo, drugače se pa krepko motiš, dobivam jaz stalno neke ZS, kjer mi pišejo da nimajo nič proti meni in proti audiju, tolko v vednost kolega :wink:

Kaj zdaj pride kdo v Varaždin, prideš ti? 8)
Ej dean če verjameš ali ne me čist dol visi za ostale alfa-memberje, ker skoraj nobenga ne poznam.še bolj mi pa dol visi za tebe in tvojga audija.
kar se pa :disturbed: tiče pa mislim da imaš velike probleme.tak drag fan pa nikoli vozil...ccc.pa tak stroj pa nikoli vozil.mogoče ne znaš šaltat?nej bo djsly pameten, če že mora kdo bit.vsaj vozi.ti pa kolikor vem samo letaš po dragih in ne vem kaj delaš tam.zgleda nekako tako da mora verjetno edo skoz pucat svojga rs, ker ga ti sproti sliniš :oops: važno da te imajo ljudje radi in da dobivaš ZS-je kok si fajn :disturbed: no kar se mene tiče je to vse.
aja v varaždin pa ne grem, ker mi je (pre)daleč glede na to koliko me zanima ta scena.fajn se imejte :)
dancekbanancek
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1013
Pridružen: Sr Mar 23, 2005 7:50 pm

zakaj bi kazal drugim moc motorja ce lahko sami uziwajo v svojih lepoticah???itq zase rihtas avto,da ti bo lep,da k bos hotu prtisnt jo bos stisnu,zakaj bi hodu na drage???skoda masin...sam priganjas masino do konca,to je za riz...in dam prou vsm alfistom k ne grejo dregat,le ce majo avto samo za te stvari,se pravi drag,drift ipd...,narejene...

P.S.:to je moje mnenje...ce komu ni vsec ni treba brt... :wink:
Uporabniški avatar
Major9
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 794
Pridružen: To Jan 25, 2005 11:04 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Domzale

:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
Zadnjič spremenil Major9, dne Če Sep 01, 2005 11:26 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Spasky
Alfist
Alfist
Prispevkov: 478
Pridružen: Po Okt 04, 2004 9:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zasavje

:rofl: :loljeah:
Mitsubishi Outlander
Mini Cooper S
Ducati Diavel
Dean_Q4
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 813
Pridružen: Po Jun 14, 2004 9:04 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kamnica pri MB

@vuso: sam tole :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Smo že obdelali temo "glede mene" na mobisuxu :wink:

prečitaj==>
Uporabnik nejc23 pravi:

Pa je sploh katerga prehitu? Saj sam govori, draga pa nč ne.


--------------------------------------------------------------------------------
Moj odgovor


ZADETEK V POLNO! :)
Določenim osebam sem že povedal v živo in "pm" in me ni sram JAVNO povedat, da še v življenju, v življenju nisem prav dragal a ti je boljše zaj?? #-o
Nikoli še nisem dragal, edini moji race-i so bli pri semaforjih, teh pa je blo kaj pa vem recimo 20, ker se bolj redko najde da se na dvopasovnici najde kdo ki želi dirkat, ko se prižge oranžna, no nekaj pa jih je blo, ni me sram povedat da me je dol vdaro tip z s2000, s tem da sem mel jaz še 2 poleg sebe v avtu, več kot pri semaforju sem mel letečih štartov, nebom pravo koga sem jaz šil "čeprav tipi z alfa foruma že vejo" povedal bom le, da me je nosil v 1 in 2 en A4 1.9tdi, da nisem mogel verjet, dam še en primer ker vem da so dečki tukaj na forumu :D me ni sram povedat, ko smo šli enkrat z letališča, sem zapeljal za črno "znano" MB Mazdo MX6 in je slučajno prišlo do letečega v 3 pri cca.90 in se mi je počasi oddaljeval, sem tud mel še 2 zraven v avtu, pa saj ni važno
Kaj ti še več povem??? #-o da sem bil letos prvič sploh kot gledalec na legalnem dragu, si srečen zdaj?? :oops: Imam svoje razloge, zaradi katerih nisem mogel iti gledat kaj šele vozit, sem 3 leta nenehno skakal po tujini :( prišel domov za par dni, pa spet drugam sem mel že poln ku.rac tega, zaj sem pa končno malo fraj...
Vglavnem nisem še vozil draga, letos sem hotel sploh prvo videt kak to zgleda v živo "sploh nisem vedel kako deluje drevo" , lažem se pa nena - naj ti bo ta post v dokaz, drugače pa za vse dvomilce, pa ste lahko prepričani da sem zelooo zagret za stvar zaj ko sem videl kako to funkcionira in da se me bo dalo v prihodnosti zagotovo videt vozit
Zadovoljen?? Ti še emšo povem? :lol:
Pa kaj je takoj na to Edo "rs2" odgovoril==>
Dihaj Dean dihaj :) . Naj raje pripeljejo svoje mlincke ne pa sam ropotat :mrgreen: . Ko bos ti na dragu, bodo imeli veliko dela :D . Bomo poskrbeli za to
btw. smiley-i niso original, niso šli direkt kopirat, pa sem tukaj par podobnih stisno :?

No potem sem še jaz odgovoril nazaj in potem se je tole za vselej končalo, napisal sem resnico in ni mi je sram napisat niti bilokomu v fris povedat! :wink:

Bodi "bodite" pa vsi prepričani da bom še jaz vozo, pa še kak :D
Dean
Uporabniški avatar
Major9
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 794
Pridružen: To Jan 25, 2005 11:04 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Domzale

Pa zakaj se tolk obremenjujej, s posti napisanimi na forumih, a ni škoda živcev?? :-k
Uporabniški avatar
dejan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1692
Pridružen: Ne Sep 07, 2003 5:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

vuso napisal/-a:Ej dean_q4 pa ti naravnost provuciraš.sej kul edi pa njegov rs2 hudo leti.svaka čast modelu za avto, ampak se mi zdi da si ti mal obseden z njim.pa brez zamere.že tko na alfa forumu niso navdušeni na audijem, ampak ti si skoz na tapeti z edijem.tud veš da folk tukaj ni zainteresiran za drag,ampak skoz drezaš z dragom pa alfami.pa da nikoli ni nobene alfe pa bla bla bla.če folku ni do draganja pač ne grejo in ti s svojim provuciranjem jih sigurno ne boš pripravil da bodo šli.zakaj pa ti s q4 nisi nikoli šel vozit(vsaj jaz ne vem da bi šel), če si tako navdušen nad dragom.končno se je folk umiril in ne drka zarad tvojga audija in zdej ti moriš s temi dragi,audiji in edotom.ne rečem da bi bil tvoj.
brez zamere še enkrat ampak dej probi se mal umirit.jaz osebno nimam nič proti audijem ali komurkoli,ampak to kar ti delaš se mi zdi prov nalašč...
:roll:
Men se zdi da je model mal po najstniško zaljubljen... :lol:
Dean_Q4
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 813
Pridružen: Po Jun 14, 2004 9:04 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kamnica pri MB

Major9 napisal/-a:Pa zakaj se tolk obremenjujej, s posti napisanimi na forumih, a ni škoda živcev?? :-k
Je jih škoda! :)

Se ne-obremenjujem več tako kot sem se, AMPAK še vedno nebom dovolil širiti neresnic o meni, aposto? :wink:

Zdaj pa prosim nehajte "nehjmo" že prosim z tem kvarjenje vsakega topica #-o
Govorte o dragu v Varaždinu in o dragu nasploh, NE PA o meni! :evil:
Dean
Uporabniški avatar
dejan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1692
Pridružen: Ne Sep 07, 2003 5:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Dean_Q4 napisal/-a:
Major9 napisal/-a:Pa zakaj se tolk obremenjujej, s posti napisanimi na forumih, a ni škoda živcev?? :-k
Je jih škoda! :)

Se ne-obremenjujem več tako kot sem se, AMPAK še vedno nebom dovolil širiti neresnic o meni, aposto? :wink:

Zdaj pa prosim nehajte "nehjmo" že prosim z tem kvarjenje vsakega topica #-o
Govorte o dragu v Varaždinu in o dragu nasploh, NE PA o meni! :evil:
jah saj veš kako je to, nas alfistov drag ne zanima najbol, pol pa mal o teb govorimo, da ni dolgčas
vuso
Alfist
Alfist
Prispevkov: 323
Pridružen: Ne Okt 10, 2004 5:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Kdo?a jaz ali dejan? :D
Vse kar sem hotu povedat je bilo, da se mi zdi, da malo pretiravaš s edijem in draganjem alfistov, ko vidiš da to folka tukaj ne zanima.nič drugega :wink:
Sicer pa kar se mene tiče je to vse.če je še kej lahko kej prek zs-ja rečemo da ne bomo smetil po Varaždinu :)
Kdor bo šel pa naj uživa :wink:
lp :wave:
Odgovori
  • Informacija