ePER program?

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Uporabniški avatar
ALFA Romeo 1910
Alfist
Alfist
Prispevkov: 390
Pridružen: Po Nov 08, 2010 7:46 pm

SchumacherM napisal/-a:Privzeti iskalnik more bit Internet Explorer, čeprav med tudi Chrome pa FF normalno odpirata... Ponavadi je to problem.
Sem probu ma mi ne dela
Odprem na namizju pa mi odpre privzet brskalnik (prvo FF, potem sem probu explorer) pa mi še zmeri ne dela :?:
"Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali čak za ovo drugo nisam baš siguran.” Albert Einstein
Uporabniški avatar
SchumacherM
Alfist
Alfist
Prispevkov: 389
Pridružen: Sr Feb 20, 2013 9:03 pm
Kraj: Velenje

Si nalepu na taprava mesta crack datoteke? Se ti pokaže ikonca ePER spodaj desno v opravilni vrstici?
Uporabniški avatar
Binji
Administrator
Administrator
Prispevkov: 7812
Pridružen: Ne Apr 05, 2009 6:51 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GT 3.2V6
Kraj: Jesenice

Morda moraš odpreti v admin mode?
Uporabniški avatar
ALFA Romeo 1910
Alfist
Alfist
Prispevkov: 390
Pridružen: Po Nov 08, 2010 7:46 pm

SchumacherM napisal/-a:Si nalepu na taprava mesta crack datoteke? Se ti pokaže ikonca ePER spodaj desno v opravilni vrstici?
Ja sem in tudi ikonco mam tako da je to ok.

Ampak če stisnem na ikonco v orodni vrstici se ne zgodi nič lahk bi jo do jutri klikov
"Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali čak za ovo drugo nisam baš siguran.” Albert Einstein
Uporabniški avatar
SchumacherM
Alfist
Alfist
Prispevkov: 389
Pridružen: Sr Feb 20, 2013 9:03 pm
Kraj: Velenje

Desni klik na njo pa open application window?
Uporabniški avatar
ALFA Romeo 1910
Alfist
Alfist
Prispevkov: 390
Pridružen: Po Nov 08, 2010 7:46 pm

SchumacherM napisal/-a:Desni klik na njo pa open application window?
Tudi to sm že naredu pa mi odpre explorer in je cela stran bela ko da ni nič
"Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali čak za ovo drugo nisam baš siguran.” Albert Einstein
Uporabniški avatar
SchumacherM
Alfist
Alfist
Prispevkov: 389
Pridružen: Sr Feb 20, 2013 9:03 pm
Kraj: Velenje

Kera verzija IE pa je? Pa tist da zaženeš ePER kot admin bi tut lahko pomagal.
Uporabniški avatar
ALFA Romeo 1910
Alfist
Alfist
Prispevkov: 390
Pridružen: Po Nov 08, 2010 7:46 pm

SchumacherM napisal/-a:Kera verzija IE pa je? Pa tist da zaženeš ePER kot admin bi tut lahko pomagal.
Hvala za vse ampak ker nisem neki računalniški tip mi lohk razložiš ta ADMIN kaj moram narest?

explorer je pa 9
(natančneje 9.0.8112.16421)
"Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali čak za ovo drugo nisam baš siguran.” Albert Einstein
Uporabniški avatar
SchumacherM
Alfist
Alfist
Prispevkov: 389
Pridružen: Sr Feb 20, 2013 9:03 pm
Kraj: Velenje

Desni klik na bližnjico ePER in klik zaženi kot skrbnik..

Ampak to bi moglo laufat brez vseh teh problemov...če tole ne bo pomagalo, predlagam da čist spučeš ePER dol in nova inštalacija.

Neki še, ko poženeš, maš to ikonco spodi desno; ko jo desno klikneš, je opcija Server Started obkljukana?
Uporabniški avatar
ALFA Romeo 1910
Alfist
Alfist
Prispevkov: 390
Pridružen: Po Nov 08, 2010 7:46 pm

SchumacherM napisal/-a:Desni klik na bližnjico ePER in klik zaženi kot skrbnik..

Ampak to bi moglo laufat brez vseh teh problemov...če tole ne bo pomagalo, predlagam da čist spučeš ePER dol in nova inštalacija.

Neki še, ko poženeš, maš to ikonco spodi desno; ko jo desno klikneš, je opcija Server Started obkljukana?
Ne tiste opcije SERVER STARTED nimam obkljukane in mi jo niti ne pusti obkljukat.
"Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali čak za ovo drugo nisam baš siguran.” Albert Einstein
Uporabniški avatar
ALFA Romeo 1910
Alfist
Alfist
Prispevkov: 390
Pridružen: Po Nov 08, 2010 7:46 pm

Zdaj zgleda da mi dela, mi je odprlo sam sem sklopu računalnik pa ga spet vklopu (oz. se je sam sklopu pomoje je mel pun ku*** mene in eper-rja) tako da SchumacherM hvala za vse
"Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali čak za ovo drugo nisam baš siguran.” Albert Einstein
Uporabniški avatar
SchumacherM
Alfist
Alfist
Prispevkov: 389
Pridružen: Sr Feb 20, 2013 9:03 pm
Kraj: Velenje

Heheh, ni kej...velik pomaga da resetiraš komp po vsaki novi inštalaciji česarkol. Tudi če program ne zahteva tega. Rabi včasih da se vse postavi na noge. :D
Scremer
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1700
Pridružen: To Apr 05, 2005 9:43 pm
Vozilo: AR159, AR spider veloce
Kraj: Kransterdam
Kontakt:

SchumacherM napisal/-a:ePER e.76 torrent

Evo navalite čimprej :)
Ne radi. Mi ne potegne torrenta. :cry:
Uporabniški avatar
wolfyy
Administrator
Administrator
Prispevkov: 4281
Pridružen: So Maj 01, 2010 9:46 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair TCT
Kraj: Kanal

nastavitve od torrent clienta preglej, jst sm mogu omogočit DHT in nekriptirane povezave, pa ene 3x zagnat torrent da je dobilo tracker.
Uporabniški avatar
SchumacherM
Alfist
Alfist
Prispevkov: 389
Pridružen: Sr Feb 20, 2013 9:03 pm
Kraj: Velenje

Načeloma DHT ni potreben. Delat bi pa moglo lepo, sm testiru tut prek teamviewerja z ostalimi in to laufa. :)
Odgovori
  • Informacija