Nasvet za JTD 1.9 8v 116 hp, od 2005-2009

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Odgovori
Goranche
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 9
Pridružen: Če Mar 07, 2013 12:21 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Živijo, kot sem v naslovu napisal nameravam kupit alfa 147 1.9 jtd 8v 116 hp ta novejši model facelift, rad bi kupil multijet 150hp ampak nimam tolk keša :D

Takole zdej rabim pomoč, danes sem gledal eno 147ko in vse ok mal slapše ohranjena notrajnost. Blago ampak uno kremno blago in je bilo tolk umazano :-# :-#
takoj sem se odločil da jo bom pelal na kemično čiščenje, zdej me zanima mašina, 1.9 jtd 8v prvič bom imel dizela in resno nimam poima koliko mora bit odzivan tale motor, in mal je kadila zadaj ampak to je pomoje zaradi temperaturo in mal kondezira,

drgač je tale gospod prvi lastnik, 200k prevozeni .....

Prosim za pomoč, nevem kako naj se prepričam da mašina dela normalno da ni zgonena in .....

Najlepša hvala vnaprej, nov sem tukaj in nevem mogoče to vprašanje ni za v Splošno.
Uporabniški avatar
NejcZ
Alfist
Alfist
Prispevkov: 453
Pridružen: Pe Jan 14, 2011 12:46 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Mozirje

Cenejša je ker je verjetno treba opravit velik + mali servis, kar te pride recimo da 400-600e, odvisno kolk se znajdeš, kje kupiš materjal in kdo ti servis dela.
Sicer pa so te mašine če so vzdrževane neproblematične. Preko neta pa težko kaj več povedat, marsikaj je tako že napisanega na forumu kaj so standardne napake in problemi.
Odgovori
  • Informacija