Volan

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Odgovori
Josephe
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1164
Pridružen: Ne Jan 18, 2004 10:18 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

No zdej bi pa sp5 neki vprašal, men na moji 33 nekje puša tekočina servo volana( nikjer se ve vid da kej puša, sam je vse masno, pa tekočina manjka ). A mogoče kdo ve če je to kakšna malenkost ( bolezen alfe )ali bo potrebno dat obnovit letev. A je to res da ma 16v samo 2 obrata, navadna pa 2.5. Pa če je to res a bi pasala iz 16V volanska letev na navadno.

Pa še to, na netu sm vidu da imajo ene 33 usnjen volan in prestavno ročico. A mogoče kdo ve kje bi se jo dalo nabavt?

Pa ne mi spet govort, da naj si kup original 16V

PA HVALA ZA ODGOVORE

PS: sam ta forum je prov HUD
Uporabniški avatar
robcon
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 137
Pridružen: So Nov 08, 2003 2:39 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

ja mozno da ti pokrovcek za posodo ne tesni dobr-pr men je blo isto pa sm nov pokrovck kupu zdj je pa ql-mal poglej se...

za obrate pa na zalost ne bi vedu! :wink:
Uporabniški avatar
dejan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1692
Pridružen: Ne Sep 07, 2003 5:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

alfa331.7 napisal/-a:No zdej bi pa sp5 neki vprašal, men na moji 33 nekje puša tekočina servo volana( nikjer se ve vid da kej puša, sam je vse masno, pa tekočina manjka ). A mogoče kdo ve če je to kakšna malenkost ( bolezen alfe )ali bo potrebno dat obnovit letev. A je to res da ma 16v samo 2 obrata, navadna pa 2.5. Pa če je to res a bi pasala iz 16V volanska letev na navadno.

Pa še to, na netu sm vidu da imajo ene 33 usnjen volan in prestavno ročico. A mogoče kdo ve kje bi se jo dalo nabavt?

Pa ne mi spet govort, da naj si kup original 16V

PA HVALA ZA ODGOVORE

PS: sam ta forum je prov HUD
Verjento je res, da ima samo 2 obrata oziroma manj kot ostale 33-ke, ker je najbolj športna varianta in take imajo ponavadi bolj direkten volan
Uporabniški avatar
davee
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 197
Pridružen: Po Nov 17, 2003 11:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Preveri posodico z oljem. Men je puščala na spodnjem delu, kjer je cevka pritrjena na posodico. Nič se ni vidl, sam cev je bla mastna, pa parking tud. Puščal je, ker je bila objemka zanič :D .
Pa spravi se na odpad pa poglej tam za prestvno ročico, ali pa kupi novo (stanejo cca3-5ksit :wink: )).
Volan ti pa baje oblečejo v IUV na Vrhniki v usnje. Baje stane okoli 8ksit. Ti pa lahko LaserJamm več pove, vsaj mislim tako. :D
let me fly
Odgovori
  • Informacija