MOBOKROG - posledice;-)

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Ni serijska :mrgreen: Preber si mal Dynotest topic..
Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2069
Pridružen: Po Sep 29, 2003 9:28 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Q4 GT Junior
Kraj: Brda

racingboy napisal/-a:To je kr hud čas za serijso 145 2,0 =D>
No sej prou serijska serijska ni, ampak kej groznega pa tudi ne! Bolj kot kaj drugega, mislim da manjka samo še pikica na i da vse skupej lepo "naštela"!
Kaj tvoj nick in slikca odražata kako realnost ali imaš to za foro? :lol:
Ker če imaš kakšne izkušnje z dirkanjem mi prosim povej, ker potem posnaš sigurno kakega res MAJSTRA da bi PRISLUHNIL moji 145-ki, ker se mi zdi da bi mogla bolje it!

Ciao Alfista :D
Slika
racingboy
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 869
Pridružen: Pe Avg 29, 2003 4:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Unec
Kontakt:

Kaj pa je narjeno na njej?

Sm pa pred tremi leti dirkal z 145 2,0 8)
"Misliš, da obstaja neka meja. Ko se je dotakneš, se nekaj zgodi. Šele tedaj veš, kje je tvoja meja."
Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2069
Pridružen: Po Sep 29, 2003 9:28 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Q4 GT Junior
Kraj: Brda

racingboy napisal/-a:Kaj pa je narjeno na njej?

Sm pa pred tremi leti dirkal z 145 2,0 8)
Super, potem se pa mormo dobit! Jaz z mojo dirkam že od leta 97'! :mrgreen: :mrgreen:
link, prosim če kaj pokomentiraš:
http://www.alfaromeo-si.com/alfa/viewtopic.php?t=447

Ciao Alfista :D
Slika
racingboy
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 869
Pridružen: Pe Avg 29, 2003 4:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Unec
Kontakt:

Krivulja je kr lepa brez presenetljivih padcov. A ste delali kaj na elektroniki?
"Misliš, da obstaja neka meja. Ko se je dotakneš, se nekaj zgodi. Šele tedaj veš, kje je tvoja meja."
Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2069
Pridružen: Po Sep 29, 2003 9:28 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Q4 GT Junior
Kraj: Brda

racingboy napisal/-a:Krivulja je kr lepa brez presenetljivih padcov. A ste delali kaj na elektroniki?
Na elektroniki, mi je zega dau notr čip, a mislim da lahko brezskrbi rečem da ni dober, ker sedaj avto z original čipom dela mogoče malo slabši na nizkih a malo bolše na visokih obratih, s tem da imam sedaj lim na 7300, prej pa se mi zdi da na 8000! Čip pa ni bil delan samo za moj avto, zato mislim da bi se dalo še marsikaj uštimat!
Kaj meniš ti?
Kaj si imel pa ti na tvoji očitno ex mašinci? Si šou kdaj merit konje?

Jaz imam že kar nekaj časa problem, da avto neki cajta uleče neki cajta pa NE :evil: ! Gre na obrate, a ni tako "nervozen"! Ne vem kaj bi blo, ker sem probu že vse zamenjat! Sedaj sem pa razmišljal da bi mogoče tudi serviserja, ker se stvar ne premakne iz mrtve točke! Imaš mogoče kak nasvet, oz. si slišal za koga ki je odpravil podobne probleme?

Ciao Alfista :D
Slika
racingboy
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 869
Pridružen: Pe Avg 29, 2003 4:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Unec
Kontakt:

Moja je imela 170KM na motorju. Ble pa so zamenjane odmične, čip ,balansiranje motorja,...
En tak mehanik je u črnučah, men je use poštimal.
"Misliš, da obstaja neka meja. Ko se je dotakneš, se nekaj zgodi. Šele tedaj veš, kje je tvoja meja."
Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2069
Pridružen: Po Sep 29, 2003 9:28 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Q4 GT Junior
Kraj: Brda

racingboy napisal/-a:Moja je imela 170KM na motorju. Ble pa so zamenjane odmične, čip ,balansiranje motorja,...
En tak mehanik je u črnučah, men je use poštimal.
Kdo ti je pa čip menjal? A so ti ga naredili real time na avtu al je bil že narejen prej?
Kaj mi lahko kake podatke od tega mehanika daš? Lahko tudi pod zasebno! Mogoče bo pa nujno se odpeljat do črnuč! Kej tle v okolici GO ne poznaš nobenega :( ?

Ciao Alfista :D

p.s. sej vem da lomim škatle, a glave nisi nič brusu? kaj pa izpuh?
a se ti ne zdi potem da imam nekam malo kavalov zmerjenih? 13konjev manj?? :evil:
Slika
racingboy
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 869
Pridružen: Pe Avg 29, 2003 4:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Unec
Kontakt:

Vse je blo narjeno za skupino N. Od glave do izpuza,... Elektroniko pa so delal na avtu v Italiji.
"Misliš, da obstaja neka meja. Ko se je dotakneš, se nekaj zgodi. Šele tedaj veš, kje je tvoja meja."
Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2069
Pridružen: Po Sep 29, 2003 9:28 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Q4 GT Junior
Kraj: Brda

racingboy napisal/-a:Vse je blo narjeno za skupino N. Od glave do izpuza,... Elektroniko pa so delal na avtu v Italiji.
Sej meni so tudi glavo brusli, zdej teh skupin ne obvladam prevečm, tako da nevem kako globoko so se spustili!

Pri kakih obratih ti je najbolj vlekla? Se da to kako spremenit, ker meni na nizkih oz. srednjih ful trga potem se pa na visokih bol zgubi?

Ciao Alfista :D
Slika
Giorgio Armani
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1184
Pridružen: Sr Okt 29, 2003 7:40 pm
Član Alfa Kluba: 0

LaserJaMM napisal/-a:A ni BIGOT šu u stečaj?
BIGOT u stečaju.Kje neki, saj šraufajo za celo Lombardijo Alfe, tako kot se šika!!!

Sicer se pa tako sliši kot bi rekel da je šel celoten AC Intercar v stečaj.
Lp G.A.
Odgovori
  • Informacija