Iščem ličarja

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Uporabniški avatar
bass
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3874
Pridružen: Po Mar 13, 2006 1:45 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Poglej v temi o pooblaščenih servisih pod "tehnika".
Jeremy Clarkson napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa...
Isaak
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 30
Pridružen: Ne Jul 08, 2007 8:28 pm

Jz sem mel pa včeraj smolo. Soseda v bloku mi je poripsala zadnji odbijač. Na njenem avtu se pozna barva iz mojega in je tudi potrdila. Zdej pa se bojim da vseeno ne bo šlo na enostaven način in ne bo hotela plačati. Namen imam iti jutri k avtoličarju in da mi pripravi predračun da ga nesem tej stari da mi plača.
Kaj če ne bo hotela plačati? Policije sicer nisem klical razmišljam pa da v primeru če ne bo htela plačati, bom šel prijavit. Al je za to prepozno?
Imam delni kasko in zavarovano na parkirišču ampak ne mislim ji kr tak to spregledat.
A če koristim kasko a sem kaj finančno oškodovan?
Hvala za odgovore!
Uporabniški avatar
Unicorn
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 818
Pridružen: So Sep 11, 2004 1:10 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Dravograd

Če imaš parkirišče, se ti bolj splača da od nje kasiraš polovičko zneska, potem pa postaviš avto pred Špar in kličeš policijo: "Šel sem kupit kruh pa žemlje - pridem vn in zdaj to... dajte dobit grdobo, ki mi je to nardila, prosim..."

- Policaj: "Hja, ta bo pa težka... veste, gospod... težko je dobit povzročitelja v tej gneči... ljudje pridejo in gredo... težka bo, res. Bomo poslikali in malo pregledali za sledi... Gospod, imate slučajno zavarovano za parkirišča?"

Ti: "Hja... a veste, da ne vem..."

- Policaj: "Dajte pokazat polico, pa bova pogledala, če se kje vidi. Če pa ne, pa se pozanimajte na zavarovalnici in bomo videli kako dalje"

Pokličeš agenta, ki ti to potrdi, policaj pa ti pove, da bodo spisali prijavo in delili info s tvojo zavarovalnico. Ti se samo oglasiš tam in prijaviš škodo.

Če imaš posebej zavarovanje za parkirišče, je popravilo preko zavarovanja gratis. Za sosedin denar pa dvakrat tankaš in je denar stran.
Isaak
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 30
Pridružen: Ne Jul 08, 2007 8:28 pm

Hvala za info. Bom jutri videl če bo htela dati denar. Drugače pa jo grem na policijo prijavit.
A ve mogoče kdo, kolk približno €€ je barvanje odbijača (metalik barva)?
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

100 eur?
ugibam..
Slika
alex22
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 88
Pridružen: Sr Mar 10, 2010 9:40 pm
Vozilo: Alfa romeo 155 1.8 TS
Kraj: Domžale

Mene zanima kolk približno bi me stalo celotno barvanje avtomobila.
GT_turbo
Alfist
Alfist
Prispevkov: 322
Pridružen: Sr Jun 23, 2010 10:54 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Odvisno od velikosti avtomobila, za velikost AR159 povprašaj forumašico Leonela, sicer pa tam nekje okoli cca 1k €..če je res samo barvanje
alex22
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 88
Pridružen: Sr Mar 10, 2010 9:40 pm
Vozilo: Alfa romeo 155 1.8 TS
Kraj: Domžale

Model avtomobila je AR 155
Odgovori
  • Informacija