Pristopna izjava za NOVE člane

Info o klubu, za NOVE člane,..
Odgovori
Uporabniški avatar
Ronnow
Alfist
Alfist
Prispevkov: 462
Pridružen: To Feb 21, 2006 9:39 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lenart

Se opravičujem za nestrpnost, bom počakal ()::
lp
J T D power
Uporabniški avatar
Bearex
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2223
Pridružen: Ne Feb 04, 2007 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Štore

Jaz sem izjavo na mail poslal prejšnji teden v četrtek 5.4.07 poslal izjavo, kdaj lahko pričakujem položnico?
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Administrator
Administrator
Prispevkov: 5776
Pridružen: Ne Apr 17, 2005 12:36 pm

Izjave sprejemamo izključno po pošti, če si poslal na mail ne boš dobil položnice, tako da prosim pošlji po pošti.
145 QV,33,145,147,159 TI
Uporabniški avatar
alfasebastjan
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 165
Pridružen: Če Jun 02, 2005 9:01 pm

Jest sem pa plačal položnico že 21.03., pa še nič nisem dobil odgovora in ničesar :(
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Administrator
Administrator
Prispevkov: 5776
Pridružen: Ne Apr 17, 2005 12:36 pm

alfasebastjan napisal/-a:Jest sem pa plačal položnico že 21.03., pa še nič nisem dobil odgovora in ničesar :(
Sem ravno danes uspel pripraviti paket zate in za ostale ki še čakate na start pakete.

Poslani bojo v začetnih dnevih tega tedna.
145 QV,33,145,147,159 TI
Uporabniški avatar
Bearex
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2223
Pridružen: Ne Feb 04, 2007 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Štore

Prijavnica poslana po pošti 16.4.07, položnice pa še vedno ni.?
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Fantje razumite, da mi nimamo zaposljenega nekoga, da bi to urejal, ampak vse fnkcije v IOju opravljamo njegovi člani ljubiteljsko. In to pomeni, da ko ima kdo od nas izpit, bolanega otroka, poroko ali kaj podobnega, stvari od alfe kluba tisti teden malo počakajo.



Zato prosim za razumevanje ali pa se na naslednjem občnem zboru dogovorimo, da dvignemo članarino na 100€ in za urejanje administracije nekoga profesionalnega najamemo.
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Uporabniški avatar
Dräger
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2421
Pridružen: To Jun 06, 2006 9:40 pm

Sem se včlanil in moram pohvalit vse ki so to rihtali da sem dobil položnico in izkaznico v zelo kratkem času. =D>
L.P.
Drager
Uporabniški avatar
Bearex
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2223
Pridružen: Ne Feb 04, 2007 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Štore

Saj jaz bi samo plačal rad. Na start paket bom že počakal. Če mi na ZS pošlješ št. računa sklic in znesek je to dovolj, ker bom itak preko interneta plačal. Se pa opravičujem za nestrpnost.
twister22
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 105
Pridružen: Pe Sep 15, 2006 11:23 pm

Bearex napisal/-a:Saj jaz bi samo plačal rad. Na start paket bom že počakal. Če mi na ZS pošlješ št. računa sklic in znesek je to dovolj, ker bom itak preko interneta plačal. Se pa opravičujem za nestrpnost.
A boš slučajno pri Zegi delal kakšen servis :?: :D No jst mislim tudi enkrat sredi maja delat glavni servis pri njih, zato tudi jaz naprošam za navodila kako čim hitreje nakazati sredstva za članarino. Če pa dobim še start paket do sredine maja pa še toliko bolš. :D Prijavnica pa je bila poslana okoli sredine aprila.

Hvala za pomoč
Uporabniški avatar
Bearex
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2223
Pridružen: Ne Feb 04, 2007 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Štore

Ja moram stabilizator menjat zaradi škripanja, pa tud z sklopko je mogoče kaj narobe, tako da je tudi to v planu. Sem že pri Zegi naročen za naslednjo soboto. Pol bi moralo pa do 100kkm in menjave jermenov vredu. Sam kaj ko bo to že to leto :)
twister22
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 105
Pridružen: Pe Sep 15, 2006 11:23 pm

Hehe, ja sami stroški so s temi našimi alficami
Mene tud čaka glavni servis (sem že krepko čez 100k km :oops: ), menjava sklopke, štelanje menjalnika pa še roko bo mogoče treba menjat uzadi-tud men škriplje k pr norcih #-o

No želim ti lepo in stroškovno čim manj zahtevno soboto :D
Uporabniški avatar
jagatinho
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 240
Pridružen: So Maj 19, 2007 6:54 pm

Moje pismo je verjetno že priromalo na Gornji trg...
alfi147
Alfist
Alfist
Prispevkov: 400
Pridružen: To Jun 19, 2007 12:08 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

lep pozdrav najprej vsem skupi
Morm povedat d sm kupu svoj prvi auto-alfo 147 JTD pa vidm de so alfe res super avtomobili, zato tut tuhtam, d se bom u kratkem učlanu u vš klub...
Corleone
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 42
Pridružen: Sr Avg 23, 2006 11:25 am

Čudovito

Zdaj lahko še malo tuhtaš da bi bilo pametno pisati vsaj približno pravopisno pravilno ko deliš svoje občutke z ostalimi uporabniki tega foruma.

Se opravičujem za off topic
Odgovori
  • Informacija