Vprašanje glede klubskih partnerjev

Info o klubu, za NOVE člane,..
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7744
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

je kdo v zadnjem času kupoval v Motomatu in uveljavljal članski popust?
Slika
Uporabniški avatar
GTAm
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5102
Pridružen: Sr Jan 14, 2004 12:36 pm
Kraj: Postojna

Meni so popust brez težav dali tudi v Sežani.
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Administrator
Administrator
Prispevkov: 5776
Pridružen: Ne Apr 17, 2005 12:36 pm

Gregson007 napisal/-a:je kdo v zadnjem času kupoval v Motomatu in uveljavljal članski popust?

Ali je možno, da konkretno opišeš problem, brez da se lovimo okoli lonca vrele kaše?
145 QV,33,145,147,159 TI
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7744
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

ni problema spljoh
Slika
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7744
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

hm no danes sem malo klicaril okoli za zavore.

Motomat je zdaj Adel, lokacija Stegne. telefonska št. na strani kjer so navedeni vsi klubski partnerji, ni več aktualna, prav tako niso več na naslovu Milana Majcna.
prav tako nisem dobil konkretnega odgovora s strani prodajalca ali imamo člani Alfa Kluba popust na program Ferodo in koliko.

če bi se to dalo kako preveriti

upam da je še 20%, kot prej :mrgreen:
sej prej bom poravnal članarino za 2012 predno pičim tja po robo 8) :D
Slika
Axi
Alfist
Alfist
Prispevkov: 416
Pridružen: So Okt 11, 2003 1:19 pm

Teli v Motomatu oz. Adelu imajo dostikrat različne % popusta. Odvisno od volje prodajalca, enkrat dajo 10%, enkrat 20%, nekateri dobijo tudi več..kakor se jim vzdigne :)

Sem lani hotel pri Motomatu naročiti Ferodo in so bili vsakič drugačne cene in rok dobave, na koncu pa niti ni bilo dobavljivo v normalnem času - bi moral čakati 3 mesece.. #-o
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7744
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

no saj zato bi pa rad vedel pri čem smo, da ne bom nazadnje 3x tja hodil na uro gledat.
ko bom šel tja bom vzel tisto, kar imajo na zalogi.
danes je bil prodajalec po tel kar zgovoren edino potem ko sem omenil popust je zaštekal.
Slika
Uporabniški avatar
medhotman
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 710
Pridružen: Sr Jan 19, 2011 6:27 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: CE
Kontakt:

hehe klasika :)
Uporabniški avatar
Binji
Administrator
Administrator
Prispevkov: 7812
Pridružen: Ne Apr 05, 2009 6:51 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GT 3.2V6
Kraj: Jesenice

Nazadnje ko sem vprašal v Adel glede popusta je direkt rekel, da to ne velja več.
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7744
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

počakajmo kaj bodo ugotovili pristojni organi.
Slika
Axi
Alfist
Alfist
Prispevkov: 416
Pridružen: So Okt 11, 2003 1:19 pm

Binji napisal/-a:Nazadnje ko sem vprašal v Adel glede popusta je direkt rekel, da to ne velja več.
Saj pravim odvisno od prodajalca. Meni je po telefonu rekel, da ta popust ne velja več, ker ni več Motomata, ampak da bo vseeno dal enih 10%. Potem pridem tja in rečem za pultom prodajalcu, da sem član Alfa kluba in da je 20% popust in prodajalec pogleda kartico, reče OK in da 20%.
Uporabniški avatar
GTAm
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5102
Pridružen: Sr Jan 14, 2004 12:36 pm
Kraj: Postojna

Ko sem jaz nazadnje kupoval v Motomatu ni bilo težav. Sicer je pa to bilo v Sežani.

Kluba o prekinitvi pogodbe ni obvestil nihče, tako, da ste vsi člani upravičeni zahtevati popust. V primeru, da popusta ne dobite pa sporočite. Prosim, da sporoičite v kateri poslovalnici niste mogli dobiti popusta in, če je le mogoče sporočite ime prodajalca.
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7744
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

v soboto napopam nalepko za leto 2012 na kartico in potem v akcijo.

pač ne bom kupil materiala, če ne bo -20% kot je dogovorjeno.
Slika
Axi
Alfist
Alfist
Prispevkov: 416
Pridružen: So Okt 11, 2003 1:19 pm

Eno vprašanje, če je kdo že v času akcije (4% popusta na servisne storitve za vsako leto starosti avtomobila - http://www.alfaromeo.si/Storitveinservi ... nudba.html ) delal servis na pooblaščencu...

Ali so ti v primeru da ima servis sklenjeno pogodbo z Alfa klubom, dolžni priznati tako popust na dele v višini določeni s pogodbo s klubom in popust na delo iz zgoraj omenjene akcije :?:

Meni se zdi normalno, da je tako in da se popusta ne izključujeta, na servisu mi trdijo drugače - ali boš imel popust na delo iz akcije ali pa popust Alfa kluba na dele in delo (vendar nižji).
To se meni zdi rahlo smešno..ker potem pridem tja in kupim dele s popustom na Alfa klub in jim čez minuto dam dele na pult in zahtevam menjavo delov in koristim popust iz akcije :?: V tem primeru bom dobil oba popusta, v primeru da pripeljem avto na servis pa kao ne (po logiki servisa) :?:

Kakšna izkušnja?
Uporabniški avatar
Binji
Administrator
Administrator
Prispevkov: 7812
Pridružen: Ne Apr 05, 2009 6:51 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GT 3.2V6
Kraj: Jesenice

Meni so na AT priznali popust na dele zaradi Alfa kluba in popust na delo iz tele njihove akcije. (Oz bi mi, ampak potem nisem tam poservisiral)
Odgovori
  • Informacija