F1 2007

Alfa racing, GHD, ETCC, F1, ostali moto športi
Odgovori
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Administrator
Administrator
Prispevkov: 5776
Pridružen: Ne Apr 17, 2005 12:36 pm

No pa smo na pragu prve letošnje dirke 8)

Slika


Sem vedno navijal za Ferrari kot ekipo in bom še naprej. Med vozniki nimam nekega favorita odkar ni Schumija :?

Verjetno bo Kimi zmagal dirko. No v ospredju bi predvsem želel videti Rosberga, Kubico in še koga, še posebej bi bilo lepo videti zanimivo dirko polno prehitevanj itd ter lanskega prvaka v ozadju :D :D :D

Poleg tega se veselim debate o dirkačih, še posebej z šaflo :mrgreen:
145 QV,33,145,147,159 TI
Uporabniški avatar
Dejan156
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1698
Pridružen: So Jan 03, 2004 10:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

Verjetno ne bom toliko spremljal dirk kot sej jih lansko leto, vendar tudi jaz še vedno navijam za ferrari.
Bi se dalo da bi nekdo še prilepil razpored dirk?
Ker če bo le možnost bom letos šel na kakšno dirko.

LP
\°/
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

datum / dirka

18.03. Avstralija / Melbourne
08.04. Malezija / Kuala Lumpur
15.04. Bahrajn / Sakhir
13.05. Španija / Katalonija
27.05. Monako / Monte Carlo
10.06. Kanada / Montreal
17.06. ZDA / Indianapolis
01.07. Francija / Magny-Cours
08.07. Velika Britanija / Silverstone
22.07. Evropa / Nemčija - Nurburgring
05.08. Madžarska / Budimpešta
26.08. Turčija / Istanbul
09.09. Italija / Monza
16.09. Belgija / Spa-Francorchamps
30.09. Japonska / Fuji Speedway
07.10. Kitajska / Šanghaj
21.10. Brazilija / Sao Paulo
Zadnjič spremenil alro, dne So Mar 17, 2007 9:52 am, skupaj popravljeno 2 krat.
Slika
Uporabniški avatar
Dejan156
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1698
Pridružen: So Jan 03, 2004 10:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

Alro hvala ti.
No 9 september bo edina možna varjanta da grem :) upam da uspe :)
\°/
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

-ferrari 4ever :wink:
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Meni je osebno Ferrari letos bolj všeč ker ga ne upravlja Schumacher, saj mi nikoli ni bil preveč všeč, čeprav sem ker vedno navijam za Ferrari navijal posledično tudi za njega.
Mi je pa žal Masse, ker se mu je pokvaril menjalnik že na začetku treninga in je obtičal na 16. mestu. Drugače pa vsekakor bravo Kimi! Juri upam da bo zmaga rdeča ;)
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Aja, pa če ste bili pozorni se je dalo videt na oz. ob izhodi iz boxov 2 159ke :)
Kajti letos so za avstralsko dirko kupili mislim da 30 Alf (Brere in 159ke, kot limuzinske tako SW izvedbe), ki skrbijo za raznorazne stvari in naloge na dirkališču, vse so pa opremljene z 3.2 V6 motorjem. Za Alfe so se odločili, kot so povedali zaradi Alfine športnosti in zgodovine, saj je Alfa za tiste ki ne veste prva zmagovalka Formule 1 v zgodovini.
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Ne samo prva zmagovalka, ampak še vedno tudi drži rekord kot edina ekipa, ki ji je v sezoni uspelo zmagati vse dirke razen ene, na kateri niso nastopili.
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Bjorn
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1340
Pridružen: So Avg 26, 2006 2:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Teo napisal/-a:Ne samo prva zmagovalka, ampak še vedno tudi drži rekord kot edina ekipa, ki ji je v sezoni uspelo zmagati vse dirke razen ene, na kateri niso nastopili.
Ta rekord ima Honda tud btw, tko da alfa ni edina. Zmagala bi vse dirke v sezoni, ce se v eni nebi vodilni senna zaletel v krog zaostalega voznika v Monzi.



Senna looked set to secure another victory, and albeit seal his championship hopes, when lapping Schlesser, filling in for the still ill Mansell, decided it was wise to do so on one of the track's corners, instead of waiting for the long straight that would follow. Senna accidentally hit Schlesser and was livid, whilst the tifosi erupted; Gerhard Berger and Michele Alboreto sat first and second. They went on to finish that, unfortunately it was only weeks after Enzo Ferrari's death, with both drivers and team dedicating the victory to him. This race would prove to be the only chink in the McLaren's perfect year and their only double retirement.


Between them, Alain Prost and Ayrton Senna won 15 of 16 rounds with the Brazilian finally clinching his first world title after an heroic season-long duel with his French team-mate. The McLaren-Honda team broke many records during the final season of the turbocharged era, scoring an unprecedented 199 points and recording no fewer than ten 1-2 finishes.
Zadnjič spremenil Bjorn, dne So Mar 17, 2007 7:20 pm, skupaj popravljeno 4 krat.
Bjorn
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1340
Pridružen: So Avg 26, 2006 2:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

lizard napisal/-a:Meni je osebno Ferrari letos bolj všeč ker ga ne upravlja Schumacher, saj mi nikoli ni bil preveč všeč, čeprav sem ker vedno navijam za Ferrari navijal posledično tudi za njega.
Mi je pa žal Masse, ker se mu je pokvaril menjalnik že na začetku treninga in je obtičal na 16. mestu. Drugače pa vsekakor bravo Kimi! Juri upam da bo zmaga rdeča ;)
nič ni blo na začetku treninga ampak po dveh tretinah.....roko na srce tud ko mu je avto delu na tem treningu, ni mel kakih posebnih rezultatov.
Uporabniški avatar
skerž
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 656
Pridružen: Pe Nov 04, 2005 1:15 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: škofja loka

Bjorn napisal/-a:
lizard napisal/-a:Meni je osebno Ferrari letos bolj všeč ker ga ne upravlja Schumacher, saj mi nikoli ni bil preveč všeč, čeprav sem ker vedno navijam za Ferrari navijal posledično tudi za njega.
Mi je pa žal Masse, ker se mu je pokvaril menjalnik že na začetku treninga in je obtičal na 16. mestu. Drugače pa vsekakor bravo Kimi! Juri upam da bo zmaga rdeča ;)
nič ni blo na začetku treninga ampak po dveh tretinah.....roko na srce tud ko mu je avto delu na tem treningu, ni mel kakih posebnih rezultatov.
No no,sm prepričan,da bi Massa osvojil pole,vsaj glede na dosedanje rezultate =D> =D> =D> škoda....
Uporabniški avatar
Alan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4553
Pridružen: Ne Feb 27, 2005 3:10 pm
Vozilo: Giulia 2.0t rwd in 156 3.0 24V V6 GTAm

Sej bo jutri prehiteval kot za stavo in bo na koncu dvojno zmagoslavje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Alfa je kot punca, če ne skrbiš za njo te hitro prevara z avtomehanikom :mrgreen:
https://enigma-motorsport.si/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Bjorn se strinjam, malo sem narobe napisal. Verjamem pa da bi brez okvare prva vrsta bila prijetno rdeča. :)
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

schumacher mi je uniču vso voljo do ferrarija, in tko že dolga leta navijam za mclaren...kot ekipo.. posameznik je pa itak največji car Iceman, sam bi blo fora da zmaga prvi temnopolti dirkač.. 8)
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Meni pa mclanren ni všeč predvsem zaradi Rona Dennisa, ki vodi ekipo kot če bi bila vojaški bataljon. Pa tudi Mercedes mi ni najbolj povšeči firma :)
Odgovori
  • Informacija