F1 2007

Alfa racing, GHD, ETCC, F1, ostali moto športi
Odgovori
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

In še to WTF....

Sej Kimiju ni nč bolj letela formula zarad Bmwjevih grotesk... Tut Alonso bi bil vseeno tretji... Lojz je pa itak naredu !SAM! napako :wink:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

Pepsi kaj ti ni jasno ? :doubt: Če diskvalificirajo Kubico, Heidfelda in Rosberga, bo Hamilton avtomatsko 4. namesto 7., kar pomeni da bo imel dovolj točk za osvojitev naslova #-o :evil:.
Slika
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Administrator
Administrator
Prispevkov: 5776
Pridružen: Ne Apr 17, 2005 12:36 pm

Bravo Alf...mislm Ferrari, no sej je isti šmorn :mrgreen:

Sicer sem pri voznikih bolj privoščil Hamiltonu(tudi po koncu dirke je bil nasmejan, kakšen Alonso bi se držal, kot da so ga najmanj okradli naslova v takšni situaciji), sicer mi je pa vseeno, lepo pa da Alonso ni prvak :D =D>
Lepo da so rdeči prvaki...v končni fazi pa odkar ni šumija, spremljam bolj malo, tko da mi je bolj kot ne vseeno :)
145 QV,33,145,147,159 TI
Uporabniški avatar
Alchi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 943
Pridružen: Pe Jul 13, 2007 12:29 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Novo mesto

alro napisal/-a:Pepsi kaj ti ni jasno ? :doubt: Če diskvalificirajo Kubico, Heidfelda in Rosberga, bo Hamilton avtomatsko 4. namesto 7., kar pomeni da bo imel dovolj točk za osvojitev naslova #-o :evil:.
sicer mi pa ne bilo čisto nič čudno...je fia lojza favorizirala že celo sezono, tako da... #-o #-o #-o

http://uk.eurosport.yahoo.com/22102007/ ... -hope.html
Uporabniški avatar
q_verde
Alfist
Alfist
Prispevkov: 485
Pridružen: Pe Apr 02, 2004 9:02 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: celje

kimi vseeno prvak!!! bravo!!!

http://www.rtvslo.si/sport/modload.php? ... c_id=36265

sicer pa je ze wolf to rekel: kimi bo prvak!!! HA, HA!!!
crna alfa 145 1,6 16V TS (bivsa '00)
rdeca 156 M-JET (bivsa '05)
siv bmw 320d e91 ('06)
Uporabniški avatar
Creed
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4301
Pridružen: To Feb 01, 2005 2:22 pm

Mah formula ze dolgo casa ni vec F1 kot je bila. Je le blišč in beda!
Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2069
Pridružen: Po Sep 29, 2003 9:28 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Q4 GT Junior
Kraj: Brda

Najprej dirka kot je ni bilo že par let. Res nisem vedu, al bi gledal stran al gledal v TV. -H- Panika totalna, pulz na meji življenskega. No tisti, ki ste zagrizeni ferraristi veste o čem govorim!

Potem odpeljejo teh 71 najdaljših letošnjih krogov, z vsemi pripetijami, ki so se zgodile Hamiltonu! In zmaga! =D>

Ferrari se je letos res izkazal, tudi če je uradno nastopal le z eno ekipo, je druga "neuradna ekipa" RDEČE puščice :lol: pripeljala dva šoferja tik ZA nami. Skoraj bi se jim posrečilo premaga TA GLAVNE! A kot je prav, se je zgodilo!

Konstruktorji:
1.mesto FERRARI, 2.me ne briga, 3.me ne briga, 4.me ne briga......

Piloti:
1.Raikonen(Ferrari), 2.me ne briga, 3.me ne briga, 4.me ne briga......

Panika pa je prišla kot hladen tuš ob 22.30, ko sem hotel spremljat "slavje" (vse je bilo naštimano) vseh navijačev v Italiji. Povezava v Brazilijo, majstr črn v obraz bol ku Hamilton, in začne nakladat neki od nepravilnosti bla bla bla! Nisem več vidu, slika mi je postala še bol rdeča kot prej.... :evil: :evil: :evil:

Nato so začele curljat novice, ki so me malo potolažile, da je že bil precedens z enako zadevo, kjer so pobrali točke samo ekipi ,pilotom pa so pustili. No gledal sem do 1:30, nato zaspal pred TV do 3:00. Šel spat skoraj z optimizmom, zbudil pa zopet vesel, ko sem, slišal po radui da je prvak Raikonen z Ferrarijem!! :steering: :ylsuper: :loljeah: :hi:-

Še enkrat, kaka dirka!!!!

Ciao Alfista :mrgreen:

p.s. rs niso vedli več, kako bi naredili, da bi zmagal Hamilton, samo če bi zasrali to z bencinom, z diskvalifikacijo, bi po mojem 70-80% ljudi ne gledal več formule! Tako kot so poročali tehniki včeraj zvečer iz brazilije, naj bi ta 2-4stopinje celzija ne dodale praktično nič pri moči motorja, če upoštevamo dejstvo(tehniki), da 10 stopinj nižja temp, naj bi "dodala" motorju 2-3 konje, ja prav ste prebrali DVO do TRI od vseh čez 800! Dejmo no!! Ne ga srat!!! :lol:
Slika
Uporabniški avatar
SHadowX
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2587
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 2:26 am
Član Alfa Kluba: 1

Zadnja posta brisana zaradi eksplicitne rasne nestrpnosti.

Mal kulture fantje ...
Emperor of The Dark Realm
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

alro napisal/-a:Pepsi kaj ti ni jasno ? :doubt: Če diskvalificirajo Kubico, Heidfelda in Rosberga, bo Hamilton avtomatsko 4. namesto 7., kar pomeni da bo imel dovolj točk za osvojitev naslova #-o :evil:.
Sj mi je blo vse jasno :wink: , ni se mi zdelo fer da bi se po tekmi spreminjale stvari :wink: ... Kaj pa teb ni blo jasno v mojem postu da si mislil da mi ni jasno :?: :mrgreen:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Pepsi napisal/-a:Bravo Kimi =D> ..

Letos so se mi želje napovedi uresničile v F1... Konstruktorski prvak je Mclaren in prvak Kimi :mrgreen:
Napaka, razvrstitev v konstruktorskem prvenstvu bi bila sledeča, ob predpostavki, da bi McLaren obdržal točke:

Ferrari: 204
McLaren: 203

In kostruktorski prvak bi bil v vsakem primeru Ferrari =D>
Uporabniški avatar
Lucc
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 937
Pridružen: Sr Sep 19, 2007 2:29 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: AR GT
Kraj: Kozina

če imata oba mclarnova voznika po 109 točk, potem jih ima mclaren (moštvo) 218!!
HALO!!! :roll:
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

Foggy napisal/-a:
Pepsi napisal/-a:Bravo Kimi =D> ..

Letos so se mi želje napovedi uresničile v F1... Konstruktorski prvak je Mclaren in prvak Kimi :mrgreen:
Napaka, razvrstitev v konstruktorskem prvenstvu bi bila sledeča, ob predpostavki, da bi McLaren obdržal točke:

Ferrari: 204
McLaren: 203

In kostruktorski prvak bi bil v vsakem primeru Ferrari =D>
Jah no :doubt: tut če nebi zvedel te info bi preživel :lol: , sj so hudi rdeči =D> =D> =D> ...

Oj a z unim tipom je blo pol vse OK, k ga je ona kamikaza povozla v boksih :?: :|
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Foggy napisal/-a:
Pepsi napisal/-a:Bravo Kimi =D> ..

Letos so se mi želje napovedi uresničile v F1... Konstruktorski prvak je Mclaren in prvak Kimi :mrgreen:
Napaka, razvrstitev v konstruktorskem prvenstvu bi bila sledeča, ob predpostavki, da bi McLaren obdržal točke:

Ferrari: 204
McLaren: 203

In kostruktorski prvak bi bil v vsakem primeru Ferrari =D>
Matematika: nzd (1) :mrgreen:
Uporabniški avatar
Alchi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 943
Pridružen: Pe Jul 13, 2007 12:29 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Novo mesto

še izjava alonsa( za tiste , ki vam hrvaščina ni tuj jezik):

če je vsaj pol tega res...

http://www.index.hr/sport/clanak/alonso ... 62380.aspx
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

McLarnu se odbije -15 točk iz madzarske zaradi nešportnosti, torej vsi, ki se ne strinjate s Foggyjem; Ferrari je tudi tako ali drugače konstruktorski prvak.

Sicer pa še zaenkrat ne morem verjet v zmago in naslov!!!
Nepozabno!!!
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Odgovori
  • Informacija