WRC 2008

Alfa racing, GHD, ETCC, F1, ostali moto športi
Uporabniški avatar
mizarcek
Alfist
Alfist
Prispevkov: 270
Pridružen: To Feb 12, 2008 10:34 am
Kraj: žiri

škoda za jereba je imal mal smole včeraj
jure kokelj
Uporabniški avatar
Creed
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4301
Pridružen: To Feb 01, 2005 2:22 pm

Loeb je mel tokrat sreco da sta odstopila ob Fordovca :? Drgac je pa Ozy pa tud Solberg pokazu da subaru ni za odpis...je pa res da na smolo ostalih. Pocakimo se malo da subarujevci prpravjo now avto pol pa mislm da bi moglo ratat mal bl zanimivo =D>
Uporabniški avatar
mizarcek
Alfist
Alfist
Prispevkov: 270
Pridružen: To Feb 12, 2008 10:34 am
Kraj: žiri

ja men se tud zdi da bo pol k bo mel subaru novga mal težje dihal loeb. je pa imel srečo na tej dirki da je zmagal
Uporabniški avatar
Creed
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4301
Pridružen: To Feb 01, 2005 2:22 pm

Subaru izstopil ir WRCja #-o #-o
:cry:
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Pravtako Suzuki po enem letu......WRCju se je že dolgo časa slabo pisalo, saj so bili stroški previsoki. V zadnjih letih so izstopili Škoda, Seat, Peugeot, Mitsubishi, Hyundai, tako da je samo vprašanje časa kdaj bo vse skupaj propadlo.

Letošnja sezona se mi je zdela naravnost dolgočasna saj je koncentracija tovarniških ekip enostavno premajhna in se vse vrti samo okoli Forda in Citroena.....

Kje so zlati časi, ko so vozili Makkinen, McRae, Auriol, Sainz, Gronholm, Burns....in je bilo na vsaki etapi najmanj 30 tovarniških posadk.....
Uporabniški avatar
Creed
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4301
Pridružen: To Feb 01, 2005 2:22 pm

Foggy se popolnoma strinjam! Postaja dolgocasno. Vcasih sem cakal do enih ponoci da sem na eurosportu gledal posnetke relija, pol pa ob 5ih ustal in sel v solo.
Danes poberem reli s torentov in si jih pogledam lepo na izi...sam ponavadi zaspim vmes, ker enostavno ni vec razburljivo, ce se vedno samo 2 voznika borita za stopnicke in ce na koncu v 11/15ih relijev zmaga en in isti voznik.

Za koga bom osedaj navijal, ko ni vec subaruja :?: :oops:
LP
Odgovori
  • Informacija