GHD Ferrari 31.6 - 1.7.2004

Alfa racing, GHD, ETCC, F1, ostali moto športi
GTA
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 775
Pridružen: Ne Mar 14, 2004 9:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Nč bat, noben ga nau tišu :wink: Mamo dizle pa 1.6-ke tud zravn :D A greš zravn ?
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

jst tud pridem samo grem šele ob 11.30-12.00 iz ljubljane prej ne morm tko da se dol dobimo



LP!!!
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

GTA napisal/-a:Nč bat, noben ga nau tišu :wink: Mamo dizle pa 1.6-ke tud zravn :D A greš zravn ?
zdele grem do kolega pa se bomo zmenil! sporocim zvecer!
GTA
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 775
Pridružen: Ne Mar 14, 2004 9:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

@ VSI

Zdej zadeva je taka :

Axa nam je zrihtal privat parkplac v naselju =D> =D> Skratka za parking je poskrbljeno. Nekateri odrinemo 9.15-9.30 iz lj. Kdor gre kasneje naj pokliče koga od nas ( mene, giorgia, Teota ) in bomo povedal kam parkirat da bomo skupaj. Še bolje pa bi bilo če se tisti ki greste kasneje zmenite ob neki uri in pridete skupaj. Da ne bomo mi vsakega posebaj hodili iskat.

LP
axa
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 939
Pridružen: To Apr 20, 2004 1:36 pm
Član Alfa Kluba: 0

No fantje vi se kr zberte jst ze iscem ketno :D

Za zdej je se pol parkplaca frej...
Uporabniški avatar
GTAm
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5102
Pridružen: Sr Jan 14, 2004 12:36 pm
Kraj: Postojna

Jaz pridem tudi okoli 12h dol, kje pa je ta prkirplac? AR-146, a še velja za karte? Sem te klical pa se nisi oglasu...
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

uu aja ja sm vidu sm bil na šihtu pa se nism mogu javt pol sm pa pozabu


tkole je KART NI VEČ!!!!



žal če bi prej vedel bi jih že na začetku več uzel!!!
dobil jih pa nism več ker so že use raztalal
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

GTA napisal/-a:Midva tud verjetno greva :D Se vidmo jutri Teo :wink:

Se že veselim! :D

Bomo kakšno rekli, navijali za naše dirkače + Asjo, pa sigurno se bomo imeli fajn.


Se vidimo pri Giorgiu, jutri ob 9.00. Ali pa kasneje v Ilirski Bistrici.

@GTA: Pa res brez tiščanja, da nas ne bosta potem sama čakala kake pol ure v Bistrici. :lol: :lol: :lol:
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
GTA
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 775
Pridružen: Ne Mar 14, 2004 9:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Se bomo že kar pri Giorgiu na kofetu vidli :wink:

LP :wink:
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

GTA napisal/-a:Se bomo že kar pri Giorgiu na kofetu vidli :wink:

LP :wink:
itak :D :D :D :D
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
axa
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 939
Pridružen: To Apr 20, 2004 1:36 pm
Član Alfa Kluba: 0

Evo parkplac sm glihkar zapru za ostale ne-alfiste aka "smrtnike" :D :D
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

ok jz pridem pa se 3 frende mam sabo tko da brez tiscanja cene bom pa sam vozu:) se vidmo zjutri
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Torej dirka je uspela, minila pa je tudi v srečevanju alfistov, ki smo se dirke udeležili v res ogromnem številu.

Rezultati pa:

Zmaga: Lancia S4

S. Dekleva pred D. Šuštarjem (žal za Igorja, pa tudi za dagmarja ne bo nikoli več toliko alfistov navijalo :mrgreen: ))

Igor je bil itak odličen kot vedno. (Lepe počitnice na morju!! :D )

Tudi Asja se je odlično odrezala =D> =D> =D> =D> , da se ne menimo za njen nasmeh, ki je po mnenju mnogih boljši razlog za obiskovanje dirk kot njene odlične vožnje :lol: 8) .


Dan je torej minil v znamenju res odličnih in atraktivnih voženj.



P.S.:

Opravičil bi se tudi forumašu AXA, saj je bila gneča prevelika, da bi uspeli priti do Ilirske Bistrice in parkirati na prostoru, ki nam ga je zagotovil. Vseeno hvala!
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

po končani 3. dirki so se pa še stepl :)
Giorgio Armani
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1184
Pridružen: Sr Okt 29, 2003 7:40 pm
Član Alfa Kluba: 0

Živjo

Torej dirka uspela, predvsem pa je bila zasedba resnično vrhunska.Najprej bi se tudi jaz opravičil Axi :( :( :( , saj nismo mogli priti do Ilirske.Na poti proti Ilirski, smo stali v nepremični koloni :evil: :evil: :evil: pri Pivki.Če bi pot nadaljevali proti Ilirski bi uspeli prit na dirko šele za zadnjo 3 dirko, tako pa smo se vsi obrnili in šli proti Šembijam.

Bilo nas je resnično kar precej Alfistov, Sleby, AR33, GTA, Teo, Roadking, Zombi, Smolko, kasneje sta prišla še AR-146 in LaserJamm.Skratka dirka je minila v pravem Alfa srečanju, kjer smo vsekakor prišli navijati za Racingboya in ostalo Alfa&Dewalt Co& . Hm, klubsko majico sva imela očitno le AR-146 in jaz, ostali ste se nekaj skujali očitno :?: :?: Upam da ko naredimo klubske srajce, da vas takrat vidim v njih.Glede tega bom še nekaj spodaj dopisal.

Za videti je bilo resnično marsikaj, najbolj pa so me impresionirali, vsekakor Ford Coswordi Gabati in njihovo dihanje turbine, noro :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , WRC 206ka, Šustrov BMW M3 ki ga je preveč šparal ( prtegn hudiča pa tistih 400 konjev ), legendi tekmovanja pa vsekakor Georg Plasa z BMWjem 320i preko 650 konjev.Ko je pred ovinkov zaviral se je lepo videlo popolnoma žareče karbonske diske, ki so slovenskega izvora.Torej kvaliteta se dela tudi v Sloveniji sicer pa zmagovalec dirke Bruno Ianelo z Lancio S4.Damn prava formula 1 =D> =D> =D> Pa še kdo naj reče da italijani niso zakon.

Torej spodaj imate nekaj posnetkov iz dirke.Škoda ker nisem uspel priti do boljše pozicije, za kakšne bližnje posnetke.Drugič si bom moral urediti "PRESS" karto, da bom lahko skakal z fotičem okrog.


Glede klubske majice pa še tole.Sam sem srečal na dirki mojega sodelavca in padla je seveda takoj debata in povabljena kava.Ko smo prišli na kavico, srečamo še njegovega 2 kolega ki zagledata našo klubsko majico in glej ga zlomka.Pa sej ti si naš, Alfa Romeo&Lancia Co& itd,.. in začela se je debata o avtomobilih in italijanskih hudobijah.Med spremljanjem dirke smo si ogledali njegovo Lancio Delto HF Martini, izdelana 236a med 310mi na svetu, na koncu odpeljane 3. dirke pa sem imel čast se pelajti nazaj kot predtekmovalno vozilo.Damn to je bila verjetno kar sanjska vožnja z takim "bolidom" ki je med vožnjo pulil pred utrgano množico gledalcev. =D> =D> =D> =D> =D> meni pa se medtem le ježila dlaka.Občutek je bil nepopisen.Vsekakor se lastniku najlepše zahvaljujem =D> =D> =D> =D> za povabilo in vožnjo z avtom ki je na svetu eden izmed najbolj cenjenih dirkalnikov :wink: .

Torej poleg vrhunske direke, sem spoznal še nekaj zelo prijetnih sogovornikov in ljubiteljev teh italijanskih konjičkov.Drugi kolega ki je bil zraven, pa ima baje v lasti doma v Skaručni kar 11 oldtimerskih Lancia.Ali ga kdo pozna in je za njega že slišal, Lanica fani na tem forumu :?:

Torej lep pozdrav vsem ljubiteljev Alf in vonja bencina.





Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

p.s. sicer pa kaj sem slikal.Itak da same Italijane, razen od Slavčeva ST Alfa je švignila prehito mimo in je moj objektiv ni uspel ujeti :( :( :(
Lp G.A.
Odgovori
  • Informacija