Motociklizem 2004

Alfa racing, GHD, ETCC, F1, ostali moto športi
Uporabniški avatar
Alfa33
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3324
Pridružen: Če Sep 25, 2003 12:30 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW
Kraj: Ljubljana-Vič
Kontakt:

Pozdravljeni!

Motociklizem v letošnji sezoni se bliža koncu (samo še ena dirka), Rossi si je pa že pred zadnjo dirko priboril zmago v MotoGP. Enostavno tekmeci mu ne morejo do živega. Zame je on najboljši motociklist tega desetletja in po Doohanu razred zase. Pa še najbolj zabaven motociklist je. Njegove geste po dirki me najbolj zabavajo (recimo enkrat je šel takoj po dirki na stranišče, ki je bil ob progi :mrgreen: ) . Naslednje leto bo še pri Yamahi, potem mu pa poteče pogodba in upam da se bodo moje želje uresničile, da bo presedel h Ducatiju :P


Zame je car.
Slika
Merlin
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1178
Pridružen: So Sep 25, 2004 12:34 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Koseze

Ja je car ni kej , če gre pa k ducatiju pol je pa to razlog za fešto :lol: :lol:
Enyoj your ride! Drive Alfa!

Slika
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

rossi =D> =D> =D> =D> =D> car
Uporabniški avatar
loka
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 240
Pridružen: Pe Apr 09, 2004 12:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Za Valeja bi bil kar dober izrek Ralfa Waldmanna, ki mi je bil kot dirkač vedno všeč, ker je z mnogo manjšim talentom in z mnogo več vloženega truda dokazal kaj se da narediti z ogromno dela(moje mnenje):"Med zmago in idiotom je samo milimeter preveč plina!" z dodatnim komentarjem:"The Doctor se giblje tu vmes."
Z dosti slabšo Yamaho je razbil konkurenco. Pa se Gibernau še nekaj trudi, Biaggi pa je letos dokončno dokazal, da ga je povozil čas.
Lp!
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

besede RAndya Mamole Vale nam še ni pokazal vsega svojega potenciala približno kaj lahko naredi smo videli lansko leto na dirki v avstraliji ko je vse nascal za več kot 10 sekund.

Ker je zanimivo kolikokrat je padel Vale kolikokrat pa Mick al pa da ne rečem Barry Sheene Če kdo sploh ve kdo je to
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
Uporabniški avatar
Alfač
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 82
Pridružen: Če Avg 26, 2004 5:17 pm

Rossi je pač talent,ki ga moto šport še ni imel.Če pa bo presedlal na Ducati,pa mislim,da bo slika podobna kot pri Yamahi.Mislim pa ,da je za njegove uspehe v neki meri zaslužen tudi njegov glavni inženir avstralec Burges.Bo pa zanimivo videti,kaj bo pripravila Honda kot protiorožje za prihodnje leto 8)
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

ja rosi ma učitelja oz. trenerja .oz kar koli doohana kar ga drugi nimajo to se precej pozna
Uporabniški avatar
loka
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 240
Pridružen: Pe Apr 09, 2004 12:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

stuntz napisal/-a:besede RAndya Mamole Vale nam še ni pokazal vsega svojega potenciala približno kaj lahko naredi smo videli lansko leto na dirki v avstraliji ko je vse nascal za več kot 10 sekund.

Ker je zanimivo kolikokrat je padel Vale kolikokrat pa Mick al pa da ne rečem Barry Sheene Če kdo sploh ve kdo je to
Barry Sheene - sedmica...The Legend.......Vale se je prejšnjo dirko kar lepo zakotalil...
...danes pa sem imel občutek kot da noče naprej vse do konca, ko je opravil kot da je to nič :?: real Rossifumi =D>

Upam, da se motim vendar Ducati ni sposoben kupiti niti tovarne ene propadle italijanske moto legende ne pa Rossija, ki je vreden min 15 mio $, saj ni več skrivnost, da je Yamaha odštela 10 mio $ in da bo ob takšnem dirkanju vreden ob izteku pogodbe vsaj toliko denarja.
Lp!
Uporabniški avatar
Turtle
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4033
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 5:22 pm
Vozilo: Alfa Romeo Guiletta QV
Alfa Romeo 155 2.5 V6
Kraj: Bilo kuda kiki svuda

Dejmo Sete....
Uporabniški avatar
prjatu
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3940
Pridružen: So Jan 24, 2004 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Turtle napisal/-a:Dejmo Sete....
Sete najboljš da kar takoj neha, že tko zgleda kot živčna razvalina, Vale mu ne da spat. Sej se tip trudi ampak ga Vale pol v zadnjem krogu opere, hvalabogu
Pravi alfist postaneš šele takrat, ko ti zariba prva alfa

Zaradi slabega vremena bo današnji dan prestavljen na jutri
Uporabniški avatar
Turtle
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4033
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 5:22 pm
Vozilo: Alfa Romeo Guiletta QV
Alfa Romeo 155 2.5 V6
Kraj: Bilo kuda kiki svuda

Hja poba le zna .....se spomnem k je z dvotaktano HOndo lovil ostale....Od Takrt k je v ovinkih kolen umiku not, da se je lahk še bolj nagnu mi je zelo povšeči.....
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

si mislu dvotaktno dvovaljno turtle
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
Uporabniški avatar
Turtle
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4033
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 5:22 pm
Vozilo: Alfa Romeo Guiletta QV
Alfa Romeo 155 2.5 V6
Kraj: Bilo kuda kiki svuda

ups
Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2069
Pridružen: Po Sep 29, 2003 9:28 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Q4 GT Junior
Kraj: Brda

Sedaj ko je zmagal svetovno prvenstvo, ga NIČ več ne veže z yamaho! To je ena klavzula v pogodbi! Sedaj je vse v njegovih rokah. Zelo veliko se govori, da bojo naslednje leto top team-i v F1 nastopali z TREMI dirkalniki in Rossi bi bil pravšnji, da pripelje v F1 malo življenja in brezbrižnosti! Za Ferrarija je tudi že testiral v Fioranu. Ne dolgo od tega mu sta mu pa tudi Luca C. di Montezzemolo in Jean Todt dejala, da so mu vrata pri Ferrariju na stežaj odprta. =D>

Bomo videli, vsekakor pa tak pilot kot je on ga ni!

Ciao Alfista :D
Slika
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

rossi naj kr ostane na motorju
bi blo pa zanimivo videt kaj bi se zgodilo sam še kr mislim da je nabolj da ostane na motorju k v motogp je na koncu še vedno na stopničkah najboljši voznik na pa najboljši avto ali motor
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
Odgovori
  • Informacija