SPTA 2006

Alfa racing, GHD, ETCC, F1, ostali moto športi
Uporabniški avatar
IztokFranko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Po Sep 27, 2004 9:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ, KK
Kontakt:

MG napisal/-a:ja to je res.
sam u resnici ni tko fajn ko se slisi.
ce sam mal pogledas avte med sabo, vidis da je div3 skor ko generalc, ko so kr vsi avti noter
gre se za to da bi blo 10 enakih avtov, torej da majo enako prostornino, pa da so vsi A al pa N.
#-o #-o sem mislu da ne boš opazu in se prijavu nazaj :mrgreen:
no, tle pa je tud težava tekmovalcev k kupujejo kr vse po vrsti. pol pa mislijo da bodo sam za njih novo skupino delal.
zaradi tega je kar 6 razredov razpisanih, da bi ugotovil vsakomur tako seicentu kot tudi unem z DTM... ki jih sicer ni, mogoč pa bodo :mrgreen:
Uporabniški avatar
JeZn
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 98
Pridružen: Če Apr 14, 2005 2:36 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana - Nova Gorica
Kontakt:

Franko in AK Lamko dejte mal pogledat startno listo za KHD Poreč in pol govorte in primerjajte.
To je pravo dirkanje 26 Polotov oz. R-Tpypov. Mislim da bi tudi slovenska pista morala it v tej smeri.
Pa ne sedaj o stezah, ker tu je dirka sredi Poreča.
Fun is not a straight line.
Uporabniški avatar
IztokFranko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Po Sep 27, 2004 9:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ, KK
Kontakt:

nisem sploh nič začel o pistah, kr mislim da je eno dirkališče za slovenijo dovolj, še to se mora uredit, in ko bo to urejeno je lahk cel pokal na eni stezi.

očitno me nisi razume. vau, 26 polotov oz r typov... ravno o tem sem govoril, da v sloveniji pa ma vsak avto neke svoje klase in kak pol nardit prvenstvo, k so vsi od prostornin 1,1 litra do 3,0, pa eni skupine N, drugi A, tretji F... tle je problem :doubt: tu tiči zajec :mrgreen: hehe, zajec, ta je pa dobra :mrgreen: zajček :mrgreen: zajkla :mrgreen: zadnč ponoč sem enga zajca vidu :mrgreen: kak je skakakl :mrgreen: zajček namreč :mrgreen: enkrat sem enga divjiga mel :mrgreen: zajčka :mrgreen: pa je pobegnu... a obstaja kak forum o živalih :mrgreen: bi neki meu za vprašat o ribicah
Uporabniški avatar
JeZn
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 98
Pridružen: Če Apr 14, 2005 2:36 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana - Nova Gorica
Kontakt:

Se ti že tolk blede o teh zajčkih da boš mogu it počas spat :D

Rešitev je sam ena, da se razpiše prvenstvo v katerem bojo take in take klase; in ne da se najprej pogleda vozni park in pol naredi klase.
Glih tako kot je bilo svoj čas v rally prvenstvu nemogoče peljati z WRC avtomobili, tako se lahko razpiše prvenstvo v KHD samo z avtomobili do A2000 ali N2000 in manj...
Fun is not a straight line.
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

JeZn napisal/-a:Se ti že tolk blede o teh zajčkih da boš mogu it počas spat :D

Rešitev je sam ena, da se razpiše prvenstvo v katerem bojo take in take klase; in ne da se najprej pogleda vozni park in pol naredi klase.
Glih tako kot je bilo svoj čas v rally prvenstvu nemogoče peljati z WRC avtomobili, tako se lahko razpiše prvenstvo v KHD samo z avtomobili do A2000 ali N2000 in manj...
Word! Mislim, da je to ena redkih realnih idej za nekaj narest s temi neprimernimi štartlistami naših KHD. Dejansko, žal bi to sicer pomenilo "onemogočit" nekaj dirkačem, da se peljejo s tem, kar imajo, ampak posledično bi to prineslo (ne takoj, v letu ali dveh) zanimive in enakovredne boje na stezo - ki se jih sam žal več ne spomnim :roll:
Uporabniški avatar
IztokFranko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Po Sep 27, 2004 9:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ, KK
Kontakt:

o tem sam razmišljam že precej časa, vendar si GTA lover ugotovi kje je težave... sedaj sem sicer neki z zajčki zaštrikal vendar sem se nekaj drugega spomnil. :mrgreen:
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Administrator
Administrator
Prispevkov: 5776
Pridružen: Ne Apr 17, 2005 12:36 pm

Mislm, da v osnovi treba bolje medijsko pokriti zadevo, ne pa da gledaš kanal a extra magazin, preko katerega se je a.magazin odločil promovirati dirkanje in s tem vsaj malo dvigniti raven temu skoraj propadlemu športu(chd).

No in pol gledaš extra in notri vidiš posnetke gorske dirke in tip razlaga da je to nekakšen rally ali kako se že reče??? Ja ne ve, sanja se mu ne, pred štartom celo omeni, da je pametno spiti kake borovničke, ali nekaj podobnega, sam ne smejo te dobit :roll:


Ok sej vem, da je tole z borovničkam o hecu bilo narejeno, sam, dokler mediji ne znajo ločit med osnovnimi stvarmi, ne moremo pričakovat sponzorjev, ki bi bili pripravljeni prispevati k razvoju motošporta.

Sploh pa ne v državi kjer mediji raje naredijo reportažo o fuzbalu med vsemi vasmi v sloveniji kot pa en pošten povzetek dirke državnega prvenstva iz CHD ja, ki je btw že dolgo nisem videl dobre dirke, pa spremljam to že od leta 91 naprej...


Sej bi še kej napisu, pa vas nočem gnjavit, pa še v službo se mi mudi :mrgreen:

Če sem zgrešu naslov teme, ali kej narobe napisu se pa opravičujem :oops:


L.p. Vsem skupaj Bistri...
145 QV,33,145,147,159 TI
Uporabniški avatar
IztokFranko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Po Sep 27, 2004 9:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ, KK
Kontakt:

kddaj je to blo na kanalu a??? a je kje kak posnetek, me prav zanima... ker novinar pa je bil?

slovenija je pač majhna, rešitev je odprto prvenstvo RS, vendar kot smo že ugotovili z avtomobili iste grupe :mrgreen:
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Administrator
Administrator
Prispevkov: 5776
Pridružen: Ne Apr 17, 2005 12:36 pm

Blo je zadnjič ne vem kater dan, "novinar" je bil pa un Adi al kaj je z čupo, ki ponavadi vozi misice po toplicah...pa tud vozu je, pa una je vozila od foxic al kaj je že mira(ne vem).Vozila sta pa pod VIP.


Problem chd ja se mi zdi tudi v tem, da na chd ju nastaja občasno velika škoda na avtih povzročena z trki(jebat ga pač dirkanje) in to posledično zahteva več financ kot ghd...sevede se na chd ju odpelje tudi več km...



Morm rečt, da razumem pokrovitelje, ki ne sponzorirajo, sej tudi jst nebi, kaj pa imaš od tega, če reklamo vidi xxx obiskovalcev chd ja, od tega jih je 90% prijateljev in sorodnikov od ostalih ekip, na tv ju je pa tud težko, da pokažejo kak posnetek avtomobila...sej najbrž sploh ne vejo da je na x dan, sploh državno prvenstvo...


No precej obiskane so naprimer ilirska, pa spomnem se lepih dirk leta nazaj na A1 ringu, pa še lepše na tastarem dirkališču...v cerkljah pa sam v lepih začetkih, kjer se je dozdeval, da bo kdaj tudi kaka tribuna, pa malo bolj medijsko pokrito :roll: Nazadnje sem bil na chd ju v cerklah, kjer jih je štartal bore malo, pa še po dirki so se hotl tepst med sabo(nč novga).


Zdej pa res šibam delat, l.p. Bistri...
145 QV,33,145,147,159 TI
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Ja, kar pravi Bistri je vse res - in nenazadnje se vse začne (ter konča) pri denarju - alora, pri medijski pokritosti, ki je prvi dejavnik odločanja pri pridobivanju sponzorjev...
Ne vem, prav potihem se šušlja, da naj bi prišlo do nekih reportaž iz letošnjih KHD - potem bomo pa videli, verjetno že zelo kmalu po Melku...
Uporabniški avatar
IztokFranko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Po Sep 27, 2004 9:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ, KK
Kontakt:

Na spletni strani www.avtoklub-lamko.si sproti obveščamo o stanju na dirkališču MELK v Avstriji, kjer potekata prvi dirki sezone serije SPTA.

V prvih kvalifikacijah prvi Robida, potem Jagarinec,... čakamo na uradne čase.
Uporabniški avatar
IztokFranko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Po Sep 27, 2004 9:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ, KK
Kontakt:

avstrijci dominirajo v SPTA, na warm up-u najhitrejši jakubowisc s hondo... na www.avtoklub-lamko.si
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Administrator
Administrator
Prispevkov: 5776
Pridružen: Ne Apr 17, 2005 12:36 pm

DIVIZIJA I.

01. Bravec Luka
02. Rupnik Sebastijan
03. Čede Samo

DIVIZIJA II.

01. Bužga Aleš
02. Trinkl Wolfgang

DIVIZJA III.

01. Jakubowisc Martin
02. Draganovič Enes
03. Robida Zdene
04. Grabner Dejan
05. Nagode Marjan
06. Strožič Mitja
07. Fabijan Špela



Naših je blo malo dol, a je razlog to da je daleč...ali se pač nadaljuje pretekla sezona majhnih udeležb chd ja...divizija I 3 tekmovalci, divizija II 2 tekmovalca :doubt: :roll:
145 QV,33,145,147,159 TI
racingboy
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 869
Pridružen: Pe Avg 29, 2003 4:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Unec
Kontakt:

V drugi dirki pa:

DIVIZIJA I.

01. Bravec Luka
02. Čede Samo
03. Rupnik Sebastjan

DIVIZIJA II.

01. Bužga Aleš
02. Trinkl Wolfgang

DIVIZIJA III.

01. Jakubowisc Martin
02. Robida Zdene
03. Draganovič Enes
04. Grabner Dejan
05. Nagode Marjan
06. Fabijan Špela
"Misliš, da obstaja neka meja. Ko se je dotakneš, se nekaj zgodi. Šele tedaj veš, kje je tvoja meja."
Uporabniški avatar
skerž
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 656
Pridružen: Pe Nov 04, 2005 1:15 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: škofja loka

joj joj enes.....
Odgovori
  • Informacija