GHD Katarina Trbovlje

Alfa racing, GHD, ETCC, F1, ostali moto športi
Odgovori
racingboy
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 869
Pridružen: Pe Avg 29, 2003 4:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Unec
Kontakt:

Oh MG zrihtej usaj avto do 2000 ccm pa da te vidm če boš še tako glasen :wink:
"Misliš, da obstaja neka meja. Ko se je dotakneš, se nekaj zgodi. Šele tedaj veš, kje je tvoja meja."
MG
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1263
Pridružen: So Feb 28, 2004 10:40 am

Narobe si me razumel.
Js sm mislu, da ce bi se ti s seicentotom eno sezono vozu, bi pa znal cenit svoj sedanji avto. :wink:
A ves da rajs nebi mel opravka s tabo. :P (vsaj na dirkaliscu ne) :D
racingboy
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 869
Pridružen: Pe Avg 29, 2003 4:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Unec
Kontakt:

Hehe jst ga globoko cenim. Že zaradi znamke če že drugega ne :D
"Misliš, da obstaja neka meja. Ko se je dotakneš, se nekaj zgodi. Šele tedaj veš, kje je tvoja meja."
grk
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 46
Pridružen: To Dec 13, 2005 3:44 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ilirska Bistrica - Ljubljana
Kontakt:

MG napisal/-a:Lejga dRekleva!
Js bi se tut tk smeju ce bi meu tak avto pa take rezultate :P
Sej zato pa se ze dogovarjam, da tep (pa se kakmu grku, preku, ...) zrihtam nasledno leto eno sezono v seicento, da bote mal vidli kk vam gre fajn :D
...pa kje si mene našel?! Dve sezoni sem v njem sedel...dovolj je bilo! Sicer pa kmalu bo konec sezone in bo treba res začet kovat načrte za naslednjo... 8)
MG
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1263
Pridružen: So Feb 28, 2004 10:40 am

grk napisal/-a:
MG napisal/-a:Lejga dRekleva!
Js bi se tut tk smeju ce bi meu tak avto pa take rezultate :P
Sej zato pa se ze dogovarjam, da tep (pa se kakmu grku, preku, ...) zrihtam nasledno leto eno sezono v seicento, da bote mal vidli kk vam gre fajn :D
...pa kje si mene našel?! Dve sezoni sem v njem sedel...dovolj je bilo! Sicer pa kmalu bo konec sezone in bo treba res začet kovat načrte za naslednjo... 8)
Hehe, jah se mi zdi da si se ze prevec navadu na alfo, pa da ti je ze samoumevno. To ni dobr.
Js mam vsaj doma se enga seicentota, pa se s tistim vsak tedn 1x pelem, da se opomnim kk mi je fajn :D
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

@Racingboy: je to res, da se pri vas razmišlja o nastopu na zadnjih dveh KHD?? Bilo bi te lepo vidt tut mal na krožni po dolgem času :wink:
MG
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1263
Pridružen: So Feb 28, 2004 10:40 am

Js sm tut neki slisu da bosta s fotrom vsak svojo STjko uhaklala pa sla krozne vozit! :)
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

MG napisal/-a:Js sm tut neki slisu da bosta s fotrom vsak svojo STjko uhaklala pa sla krozne vozit! :)
Jp, tut jst neki podobne informacije dobivam - pa baje naj bi bil Igor bolj zihr na štart listi kt Slavc...
racingboy
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 869
Pridružen: Pe Avg 29, 2003 4:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Unec
Kontakt:

Ja, odločli smo se d grem peljat zadnj dve dirki v KHD, ampak z 147-ko. :P
"Misliš, da obstaja neka meja. Ko se je dotakneš, se nekaj zgodi. Šele tedaj veš, kje je tvoja meja."
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

racingboy napisal/-a:Ja, odločli smo se d grem peljat zadnj dve dirki v KHD, ampak z 147-ko. :P
No, kul...Pa da vidimo zdaj, neke pohvalne besede sem govoril o tebi, pa nekateri dvomijo, da bi se na pisti lahko uresničile...
racingboy
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 869
Pridružen: Pe Avg 29, 2003 4:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Unec
Kontakt:

Bomo vidli kako pa kaj, na stopničke bi že mogu prit, no vsaj potrudu se bom. Čeprav je vse odvisno od konkurence. Pomoje bi znal tukaj zmagat Dagmar ki pelje BMW M3 GTR, pa Jaga zna bit hiter glede na to da ima 300KM,... Jakobowics je hiter pa Robida tud in mogoče pride še kdo. U glavnem ne bomo se pustili :wink:
"Misliš, da obstaja neka meja. Ko se je dotakneš, se nekaj zgodi. Šele tedaj veš, kje je tvoja meja."
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

racingboy napisal/-a:Bomo vidli kako pa kaj, na stopničke bi že mogu prit, no vsaj potrudu se bom. Čeprav je vse odvisno od konkurence. Pomoje bi znal tukaj zmagat Dagmar ki pelje BMW M3 GTR, pa Jaga zna bit hiter glede na to da ima 300KM,... Jakobowics je hiter pa Robida tud in mogoče pride še kdo. U glavnem ne bomo se pustili :wink:
A Šuster si je že najdu avto? Düller ga baje za Grobniški termin nima... Jaga in Jakubowics bosta pa itak delala za Martina in poskušala Robidi čimveč pik vzet...No ja, kot si rekel, ne pusti se :wink:
Odgovori
  • Informacija