GHD Katarina Trbovlje

Alfa racing, GHD, ETCC, F1, ostali moto športi
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

No no fantje bote mau še rally letos fural :D
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
MG
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1263
Pridružen: So Feb 28, 2004 10:40 am

racingboy napisal/-a:Če boš priden te bom pelu enkrat gor.
Te drzim za besedo :D
racingboy napisal/-a:Ti sam z grkom ne smeš it gor da ne bosta spet kakšnih neumnosti počela :wink:
@Grk: Lej kk se dela norca iz naju. Se boma mogla spet zdruzit, pa nardit "The Comeback!", pa skupi nardima boljso linijo ko je njegova! :mrgreen:
grk
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 46
Pridružen: To Dec 13, 2005 3:44 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ilirska Bistrica - Ljubljana
Kontakt:

MG napisal/-a:
racingboy napisal/-a:Ti sam z grkom ne smeš it gor da ne bosta spet kakšnih neumnosti počela :wink:
@Grk: Lej kk se dela norca iz naju. Se boma mogla spet zdruzit, pa nardit "The Comeback!", pa skupi nardima boljso linijo ko je njegova! :mrgreen:
Ah ne bi jaz o tem...ne upam!!! :lol: 8) Se vidimo jutri!!! \:D/
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Fantje, hec gor ali dol, če ne bo MG v roku parih let dirkal z alfo in če grk ne bo počasi začel po cajtih lovit Igorjevih iz časov, ko še Igor ni tiščal STja, vaju bomo enostavno banali. 8) 8) 8)



Tak da zamislita se malo. :mrgreen:
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Aja, še to! Se vidimo v nedeljo.
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
grk
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 46
Pridružen: To Dec 13, 2005 3:44 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ilirska Bistrica - Ljubljana
Kontakt:

Teo napisal/-a:Fantje, hec gor ali dol, če ne bo MG v roku parih let dirkal z alfo in če grk ne bo počasi začel po cajtih lovit Igorjevih iz časov, ko še Igor ni tiščal STja, vaju bomo enostavno banali. 8) 8) 8)



Tak da zamislita se malo. :mrgreen:
...bliža se konec sezone in razno razne bistre izjave, mislim da je najboljše da meni in MGju pokaže kakšen "strokovnjak" kako se pelje!!! =D> #-o
Pa hec gor ali dol, to bo najboljše!
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

grk napisal/-a:
Teo napisal/-a:Fantje, hec gor ali dol, če ne bo MG v roku parih let dirkal z alfo in če grk ne bo počasi začel po cajtih lovit Igorjevih iz časov, ko še Igor ni tiščal STja, vaju bomo enostavno banali. 8) 8) 8)



Tak da zamislita se malo. :mrgreen:
...bliža se konec sezone in razno razne bistre izjave, mislim da je najboljše da meni in MGju pokaže kakšen "strokovnjak" kako se pelje!!! =D> #-o
Pa hec gor ali dol, to bo najboljše!

Zato je bil hec v prvem stavku, ker je bil vse skupaj hec. :D :D :D


Drugače pa nihče ne dvomi, da dečki ne znate peljat, več kot to, za vas na vseh dirkah tudi navijamo.
:D
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

MG pa itak ve zakaj ga bodem z avtom, ke rmi zadnje čase na telefonu vedno nekaj o hondah jamra. 8)
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
MG
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1263
Pridružen: So Feb 28, 2004 10:40 am

ma p****, ce mi une puscice vedno probleme delajo! :? :)
bo treba kr v rally it, sta jeram pa smrdelj pokazala da je to tapravi avto za tja. ... Iscem sponzorje :D

Grk lejga, ti kr men zaupi, bos vidu kk boma mi2 nastudirala. V tretje gre rado, zato bo pa v drugo slo grudnik&slavec :wink: :)
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

Da se jutri usi namažete na Dirki Igor spet daje po sekundo na kilometer draganoviču :)
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Kaj se je dogajalo včeraj? Zvedel, da je bila "cela pizdarija", detajlov pa ne...Poznaura&SMSi.press :mrgreen:
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

Mehaniki od igorja so dobro naribali gume (avto šou kot burja) mi smo peljali sam dva treninga kot nula, Igor je pelu k satan bolši je biu sam še Stankovič. Draganovič je polival z oljem, Valantu je nagajala sklopka.... .
Mene pa še dva sodnika je en model s kangujem hotu povozit in je pol spizdil naprej po progi(k sreči je bla lih takrat prekinitev). Stankovič je v zadnji vožnji odletel v sodnika in gasilca eden ma zlomljena rebra drugi pa raztrganino ki so jo zašili.
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

stuntz napisal/-a:Mehaniki od igorja so dobro naribali gume (avto šou kot burja) mi smo peljali sam dva treninga kot nula, Igor je pelu k satan bolši je biu sam še Stankovič. Draganovič je polival z oljem, Valantu je nagajala sklopka.... .
Mene pa še dva sodnika je en model s kangujem hotu povozit in je pol spizdil naprej po progi(k sreči je bla lih takrat prekinitev). Stankovič je v zadnji vožnji odletel v sodnika in gasilca eden ma zlomljena rebra drugi pa raztrganino ki so jo zašili.
Aha...Hvala na poročilu, čimprejšnje okrevanje poškodovanim...
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

In pa čestitke Igorju, je blo sicer zelo tesno, ampak zmaga je zmaga =D>

Grk :?:
grk
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 46
Pridružen: To Dec 13, 2005 3:44 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ilirska Bistrica - Ljubljana
Kontakt:

GTA lover napisal/-a:Grk :?:
Dirko samo in dogajanje na njej bom skušal kar najhitreje pozabiti, oziroma se iz vsega še kaj naučiti.
Odgovori
  • Informacija