KHD Grobnik 2006

Alfa racing, GHD, ETCC, F1, ostali moto športi
Odgovori
Uporabniški avatar
prjatu
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3940
Pridružen: So Jan 24, 2004 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Ja, zabluzil si 300 na uro, po eni strani tuliš, da "en reče GHD je super ker je velik avtomobilov in ne vem kaj še vse.. in vsi ptički isto govorijo naprej", po drugi strani pa ti na vse možne načine najedaš z KHD-jem, edino ptičkov še nisi uspel pridobit, kar se pa seveda niti ne čudim
Pravi alfist postaneš šele takrat, ko ti zariba prva alfa

Zaradi slabega vremena bo današnji dan prestavljen na jutri
Uporabniški avatar
JeZn
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 98
Pridružen: Če Apr 14, 2005 2:36 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana - Nova Gorica
Kontakt:

Lahko da sta končala pa zato ker ne bi požela takih uspehov v GHD kot jih sedaj v SPTA. Sta se umaknila pred konkurenco. Ne smemo pozabit da bi se Zdene vozil v generalcu kjer ne bi imel šans, Bužga pa v 5 diviziji kjer tudi ne bi mel šans za zmago. Na pisti pa vemo kako je. Sicer je pa lahko čisto en drug motiv. Lahko tudi ta da sta oba Lamkotova dirkača, in glede na to da njun klub organizira prvenstvo....
Skratka, kot sm že nekoč reku. Vsak nej vozi kar mu paše, ni pa treba nekoga silit v neki al pa zaničevalno govorit kako slabe so GHD pa nej pridejo vsi vozit pisto. Franko vem da bi ti rad imel dvajset zelo podobnih avtomobilov na pisti (mimogrede to več pomeni kot dva dtmja - vsaj za konkurenco), sam z ato j etreba tudi kaj neredit in ne samo drekat po forumu.
Fun is not a straight line.
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

JeZn napisal/-a:Lahko da sta končala pa zato ker ne bi požela takih uspehov v GHD kot jih sedaj v SPTA. Sta se umaknila pred konkurenco. Ne smemo pozabit da bi se Zdene vozil v generalcu kjer ne bi imel šans, Bužga pa v 5 diviziji kjer tudi ne bi mel šans za zmago. Na pisti pa vemo kako je. Sicer je pa lahko čisto en drug motiv. Lahko tudi ta da sta oba Lamkotova dirkača, in glede na to da njun klub organizira prvenstvo....
Skratka, kot sm že nekoč reku. Vsak nej vozi kar mu paše, ni pa treba nekoga silit v neki al pa zaničevalno govorit kako slabe so GHD pa nej pridejo vsi vozit pisto. Franko vem da bi ti rad imel dvajset zelo podobnih avtomobilov na pisti (mimogrede to več pomeni kot dva dtmja - vsaj za konkurenco), sam z ato j etreba tudi kaj neredit in ne samo drekat po forumu.
Lahko, da imaš glede Bužge in Zdeneta prav, lahko da samo drekaš po forumu - kdo ve.

Dejstvo je, da so gorci bistveno cenejši za nastopanje, krožne dirke pa veliko bolj privlačne za oko (in vožnjo, op.a.). Jaz enostavno prav tako ne maram gorcev, pridem na dirko, plačam isti znesek za karto kot na pisti, hodim kako uro do neke pametne lokacije, kjer vidim sicer 150 avtov (od tega 20 zanimivih), vsakega trikrat po dva ovinka, če sem se res dobro postavil. Prav tako mi že sam prestop iz kartinga v avto dela probleme prav zaradi tega, ker sem bil navajen na teden delat 400-500 trening krogov, z avtom lahko pa potem delam samo za dirkanje - potem pa še da grem dirkat na gorca, kjer v povprečju predirkam le slabih petnajst kilometrov v celem dnevu? Ne, hvala.

In pa mimogrede še to: res je, da bi Iztok rad imel vsaj 20 podobnih avtomobilov na MK, še zdaleč pa ni res to, da ne naredi nič in le dreka po forumu.
Uporabniški avatar
JeZn
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 98
Pridružen: Če Apr 14, 2005 2:36 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana - Nova Gorica
Kontakt:

In pa mimogrede še to: res je, da bi Iztok rad imel vsaj 20 podobnih avtomobilov na MK, še zdaleč pa ni res to, da ne naredi nič in le dreka po forumu.
Zaenkrat ni še nič vidt, ko pa bo bom drugačnega mnenja.

Glede GHD pa tko, lahko pa da je to, da vožnja traja samo slabi dve minuti in da moreš v tem času dat vse od sebe, ker bi se lahko napaka zelo poznala kašen poseben čar. Na pisti pa lahko naslednji krog popraviš, kar si v enem prej zaj....
Kaj pa če je kaj odvisno tudi od sponzorjev? Glede na to da se pista vozi predvsem v tujini ( letos več kot polovica dirk), lahko da je za sponzorje marketinško nezanimiva, tako kot je zombi rekel.
Fun is not a straight line.
Uporabniški avatar
bass
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3874
Pridružen: Po Mar 13, 2006 1:45 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

GTA lover napisal/-a:... res je, da bi Iztok rad imel vsaj 20 podobnih avtomobilov na MK, še zdaleč pa ni res to, da ne naredi nič in le dreka po forumu.
...could have fooled me.
Jeremy Clarkson napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa...
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

JeZn napisal/-a:
In pa mimogrede še to: res je, da bi Iztok rad imel vsaj 20 podobnih avtomobilov na MK, še zdaleč pa ni res to, da ne naredi nič in le dreka po forumu.
Zaenkrat ni še nič vidt, ko pa bo bom drugačnega mnenja.

Glede GHD pa tko, lahko pa da je to, da vožnja traja samo slabi dve minuti in da moreš v tem času dat vse od sebe, ker bi se lahko napaka zelo poznala kašen poseben čar. Na pisti pa lahko naslednji krog popraviš, kar si v enem prej zaj....
Kaj pa če je kaj odvisno tudi od sponzorjev? Glede na to da se pista vozi predvsem v tujini ( letos več kot polovica dirk), lahko da je za sponzorje marketinško nezanimiva, tako kot je zombi rekel.
To je pa kristalno jasno - marketinško je trenutno KHD za slovenske spoznorje zelo nezanimiva - ampak nekateri se trudijo(mo), da bi se to v čimkrajšem času spremenilo...
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

Ok bom pa jst reku kokr mehanik še nikol mi ni blo tok dolgčas kokr na gorski zdej u trbovlah dobra stran je da se da pa fino hecat po boksih. Dogaja se men sam na rallyu ko sm v boksih. Gledat hodm dirke pa sam zato da grem u bokse mau pogledat kake rešitve so po dirkalnikih kako je narejeno pa kako so timi organizirani. Če si enkrat dirkal (kokr je GTA lover) al pa bil v tehnični ekipi je hudič pol it sam gledat vsaj za mene je matranje :)


Aja da ne pozabm. ČESTITKE IGOR škoda pa da alfa niam več :flamer:

Če bo čas prharam kej okol na kako gorsko vas mau pogledat (prevert če se kej riba gume al nč ) pa če ma JEZN spet kej dobrga materiala posnetga :D.
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
Uporabniški avatar
IztokFranko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Po Sep 27, 2004 9:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ, KK
Kontakt:

in se tudi bo spremenilo... ker kjer je volja je tudi pot in s časoma pride uspeh... to se nism js spomnu, delam pa po tem receptu...

za razliko od lanske sezone so letos vsaj sprotne novice na lamkovi strani o dagajanju v krožnem prvestvu... ne bom sedaj o tem, da novic raznih o gorcih ni.. z leti pa bo stran postajala le boljša...

ne selim pa nobenega v khd,sam želim povedati da s strani gledalcev mislim,da vidijo več na pisti dogajanja kot pa na eni gorski.. pa to je itak presoja vsakega posebej..
Uporabniški avatar
IztokFranko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Po Sep 27, 2004 9:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ, KK
Kontakt:

stuntz napisal/-a:Ok bom pa jst reku kokr mehanik še nikol mi ni blo tok dolgčas kokr na gorski zdej u trbovlah dobra stran je da se da pa fino hecat po boksih. Dogaja se men sam na rallyu ko sm v boksih. Gledat hodm dirke pa sam zato da grem u bokse mau pogledat kake rešitve so po dirkalnikih kako je narejeno pa kako so timi organizirani. Če si enkrat dirkal (kokr je GTA lover) al pa bil v tehnični ekipi je hudič pol it sam gledat vsaj za mene je matranje :) ...
110% se strinjam s teboj... jaz zagotovo ne bi hodu na dirke, če bi samo gledal... eni smo k pridne mravljice :mrgreen: :mrgreen:
Odgovori
  • Informacija