Moto GP

Alfa racing, GHD, ETCC, F1, ostali moto športi
Odgovori
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

na tole bom reku sam to.

kakor ti je namenjeno!
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
Uporabniški avatar
skerž
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 656
Pridružen: Pe Nov 04, 2005 1:15 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: škofja loka

motor ali avto sta nevarna ravno toliko,kot si ti nevaren samemu sebi,to je moje mišljenje
Uporabniški avatar
stuhec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3153
Pridružen: So Jan 03, 2004 12:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: M Sobota, tel: 041 761446

skerž napisal/-a:motor ali avto sta nevarna ravno toliko,kot si ti nevaren samemu sebi,to je moje mišljenje
no ja 8)
super
Uporabniški avatar
skerž
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 656
Pridružen: Pe Nov 04, 2005 1:15 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: škofja loka

a mogoče ni tko?????
če si norc in voziš nepremišljeno,si po mojem mišljenju večji kandidat za kako nesrečo in posledično poškodbo
Uporabniški avatar
LUCKY
Alfist
Alfist
Prispevkov: 335
Pridružen: Po Sep 12, 2005 12:38 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: notranjska

skerž napisal/-a:a mogoče ni tko?????
če si norc in voziš nepremišljeno,si po mojem mišljenju večji kandidat za kako nesrečo in posledično poškodbo


2x
Henry Ford je že pred davnimi leti rekel: "Vsakič, ko vidim alfa romeo, snamem klobuk!"
Uporabniški avatar
seby7
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 928
Pridružen: So Sep 09, 2006 11:58 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murska Sobota

danes se je začelo zares v moto-gp. prva dirka je v dohi (katar); prvi treningi potekajo že danes, kvalifikacije jutri, dirka pa v soboto! pa da vidimo kako se bo začela letošnja sezona v kateri je spet veliko favoritov za naslov prvaka. Spet bo vroče!! 8)
kot zanimivost: fiat sponzorira tovarniško ekipo yamahe (Rossi, Edwards), alfa romeo pa med drugim sponzorira tovarniško ekipo ducatija (Capirossi, Stoner), da bo še bolj zanimivo gledat :D )

LP
Uporabniški avatar
valentino46
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 126
Pridružen: Če Feb 16, 2006 5:42 am
Član Alfa Kluba: 0

Rossi bo zmagu!!!! =D> :D Komi čakam da se začne
Uporabniški avatar
H.P. BaXXter
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1498
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:57 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj

valentino46 napisal/-a:Rossi bo zmagu!!!! =D> :D Komi čakam da se začne
upam da bo rossi res letos dal malo vec od sebe kot lani :) tudi jaz komaj cakam na nedeljo =D> =D>
FuManchu napisal/-a:V moji dvoletni alfistični karieri sem ugotovil, da je najpomembneje biti član AMZS (zastonj šlep :lol:)
Uporabniški avatar
LUCKY
Alfist
Alfist
Prispevkov: 335
Pridružen: Po Sep 12, 2005 12:38 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: notranjska

H.P. BaXXter napisal/-a:
valentino46 napisal/-a:Rossi bo zmagu!!!! =D> :D Komi čakam da se začne
upam da bo rossi res letos dal malo vec od sebe kot lani :) tudi jaz komaj cakam na nedeljo =D> =D>
opa!! če boš čakal nedeljo boš pa zamudu--dirke se pričnejo v soboto dopoldne :lol: , Edwards pa je bil najhitrejši na treningu
Henry Ford je že pred davnimi leti rekel: "Vsakič, ko vidim alfa romeo, snamem klobuk!"
Uporabniški avatar
valentino46
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 126
Pridružen: Če Feb 16, 2006 5:42 am
Član Alfa Kluba: 0

Sej bi tut lani zmagu sam je meu res res smolo z motorjem. Na parih tekmih je vodu pa mu je motor crknu #-o Baje da je motor dost bolš zdej k je biu prejšno sezono. Komi čakam res :D
Uporabniški avatar
LUCKY
Alfist
Alfist
Prispevkov: 335
Pridružen: Po Sep 12, 2005 12:38 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: notranjska

no lohk tut priznamo da je bil Nicky neverjetno konstanten, sam letos so ga inžinirji mal za...bal, ker so nardil (pre)majhen motor za njega je pa zato kot ulit za palčka Pedroso.

Offtopic: si bo letos kdo ogledal GP v živo v Brnu ali Missanu :?:
Henry Ford je že pred davnimi leti rekel: "Vsakič, ko vidim alfa romeo, snamem klobuk!"
Uporabniški avatar
prjatu
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3940
Pridružen: So Jan 24, 2004 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Sem malo razdelil temo, dogovarjanje za ogled dirk je tukaj


Evo, tudi danes sta Yamahi na vrhu, se očitno pozna, da si je letos Rossi vzel čas za testiranje motorja in so pripravili odličen paket, komaj čakam dirko.

Zanimivo je tudi, da so časi že boljši od lanskega pole positiona, mislim, da gre to pripisati predvsem razvoju gum.
Pravi alfist postaneš šele takrat, ko ti zariba prva alfa

Zaradi slabega vremena bo današnji dan prestavljen na jutri
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Zanimiv podatek ja ta, da so časi boljši, moč motorjev so pa zmanjšali iz 1000 ccm na 800 ccm. Se lepo vidi v katero smer gre ravoj.
Za samo prvenstvo je bilo dobro, da lansko leto ni zmagal Rossi, bo vsaj letos bolj zagrizen boj in s tem še večja napetost na samih dirkah.
Je pa treba priznati, da je motogp dosti zanimivejša serija kot F1.

Lp
Uporabniški avatar
prjatu
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3940
Pridružen: So Jan 24, 2004 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Dvomim, da bo tako zanimivo kot lansko leto. Kot zgleda, bo Rossi vozil svoje prvenstvo, Edwards pa mu bo kril hrbet. No ja, v sredini pa se bo najbrž bil hud boj. Seveda pa je tudi res, da bo šel razvoj naprej in se bodo karte med sezono še malo pomešale
Pravi alfist postaneš šele takrat, ko ti zariba prva alfa

Zaradi slabega vremena bo današnji dan prestavljen na jutri
bosko001
Alfist
Alfist
Prispevkov: 304
Pridružen: Po Mar 20, 2006 1:39 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Krško

Fantje, pomoje bojo ducoti zelo nevarni za yamaho. Sploh na hitrejših progah. Danes je imel top speed 15 km/h višje od yamahe. =D>
Odgovori
  • Informacija