Loudlink - The new generation of CD changers

Vse kar se tiče avtoakustike
Odgovori
Uporabniški avatar
Ronnow
Alfist
Alfist
Prispevkov: 462
Pridružen: To Feb 21, 2006 9:39 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lenart

jaz imam na navadnem.
J T D power
Uporabniški avatar
Gorkichev
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1818
Pridružen: Ne Jul 03, 2005 10:06 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica - Ljubljana - Nova Gorica

učiraj poskusli dat carlink na navaden radio v 156 in je delalo. danes sm tudi poskusu v 147 in tudi dela.

očitno na radio z navi+tel ne dela, jutri bom še klical tam ker sm kupu to škatlico.

pravijo da gre v mapo največ 99 komadu. Jst sm jih naložu 110 pa je delalo brez problema (delali so pa USI!! komadi) :mrgreen:
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

Si mogoče pogledal TUKAJ na katere modele avtoradiev za Fiat/Alfa/Lancia gre carlink ? Namreč med temi ni videt tvojega :roll: . Bom pa vseeno še malo pobrskal po IT straneh če je komu ratalo priklopit na tak radio.
Slika
Uporabniški avatar
Gorkichev
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1818
Pridružen: Ne Jul 03, 2005 10:06 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica - Ljubljana - Nova Gorica

alro napisal/-a:Si mogoče pogledal TUKAJ na katere modele avtoradiev za Fiat/Alfa/Lancia gre carlink ? Namreč med temi ni videt tvojega :roll: . Bom pa vseeno še malo pobrskal po IT straneh če je komu ratalo priklopit na tak radio.
sm ugotovu da ni mojega - http://www.xcarlink.com/show_info.asp?product_id=312

zdej pa sm dubu še eno stran - kot razumem bi moglo delat tudi na navi

KLIK
Zadnjič spremenil Gorkichev, dne Ne Avg 17, 2008 5:42 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
kovach
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2759
Pridružen: Ne Okt 16, 2005 11:56 am

sicer ni laudlink,me pa zanima če ima kateri izkušnje z zadevico katero daš namesto vžigalnika v avtu in ti preko frekvence pošilja muziko na radijo,na avto.netu so po 45eur,kdor koli kej izkušenj?
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

Gorkichev napisal/-a:
alro napisal/-a:Si mogoče pogledal TUKAJ na katere modele avtoradiev za Fiat/Alfa/Lancia gre carlink ? Namreč med temi ni videt tvojega :roll: . Bom pa vseeno še malo pobrskal po IT straneh če je komu ratalo priklopit na tak radio.
sm ugotovu da ni mojega - http://www.xcarlink.com/show_info.asp?product_id=312

zdej pa sm dubu še eno stran - kot razumem bi moglo delat tudi na navi

KLIK
To je Xcarlink ja, ma za priklopit gor iPod kolkor vidim :wink: . Ni isto kot imaš ti.
XCARLink iPod FIAT-ALFA 147,156,159,GT,Brera,Bravo...
Slika
Uporabniški avatar
El Barto
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6833
Pridružen: Ne Jan 15, 2006 7:25 am
Vozilo: Alfa Romeo Stelvio Q4 2.0 MA 280 2019
Alfa Romeo 166 2.5 V6 2001
Alfa Romeo GT 2.0 JTS 2006
Kraj: Gorje

kovach napisal/-a:sicer ni laudlink,me pa zanima če ima kateri izkušnje z zadevico katero daš namesto vžigalnika v avtu in ti preko frekvence pošilja muziko na radijo,na avto.netu so po 45eur,kdor koli kej izkušenj?
No jaz sem poskusil, pa je to sranje od sranja.
Aja pa za 10€ se tudi dobijo (pa še to je preveč :x ).

Mogoče bi bil uporaben tisti, ki ga daš na antenski kabel.

PS
Razmišljam o carPC-ju, ker se mi notesnik valja doma.
Ideja pa zajema USB vzratno kamero, antenco za navigacijo, seveda avdio in video predvajanje, pa še WiFi za prenos podatkov (free internet od tistih, ki ga nimajo zaklenjenega :lol: ), mogoče pa še avtodiagnostiko ...
Le mikro tipkovnico s tuchpadom bi rabil ...
Alfa Romeo - made in Italy, perfected in my garage
Uporabniški avatar
vesoljc
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 545
Pridružen: To Avg 14, 2007 2:30 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj, Celje

El Barto napisal/-a:
kovach napisal/-a:sicer ni laudlink,me pa zanima če ima kateri izkušnje z zadevico katero daš namesto vžigalnika v avtu in ti preko frekvence pošilja muziko na radijo,na avto.netu so po 45eur,kdor koli kej izkušenj?
No jaz sem poskusil, pa je to sranje od sranja.
Aja pa za 10€ se tudi dobijo (pa še to je preveč :x ).

Mogoče bi bil uporaben tisti, ki ga daš na antenski kabel.

PS
Razmišljam o carPC-ju, ker se mi notesnik valja doma.
Ideja pa zajema USB vzratno kamero, antenco za navigacijo, seveda avdio in video predvajanje, pa še WiFi za prenos podatkov (free internet od tistih, ki ga nimajo zaklenjenega :lol: ), mogoče pa še avtodiagnostiko ...
Le mikro tipkovnico s tuchpadom bi rabil ...
El Barto ma prav, zadeva je popolnoma neuporabna, nikol ni cist sprejem in ko se pelje se poavijo kaksne radio frekvence in ga zmedejo in je treba drugam nastavit. Zvok je obupn, pa zadeva je zlo nevarna ker nikol ne dela prav in ga skos med voznjo nastavljas....
Ce hoces zlo na cheap skos pridet vzam kaksen mp3 player in ga priklop na kaseta odapter, ampak je pa problem najdit kaseto ki dela v ICSu in spet zvok ni ravno dobr...
Uporabniški avatar
Ronnow
Alfist
Alfist
Prispevkov: 462
Pridružen: To Feb 21, 2006 9:39 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lenart

Xcaelink te stane 80 ojro pa špila tak ko mora. Ne šparat!!! #-o
J T D power
Uporabniški avatar
kovach
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2759
Pridružen: Ne Okt 16, 2005 11:56 am

to glede kasete sm tut že razmišljav samo nevem :? nekak bl ne :x ,aha pol bolš da mam na cd-je :) sam k negre skor nč komadov gor :? :( :x bom vidu,dobi ena prjatlca tole zadevco za v vžigalnik pa da vidim kako bo pri njej delal.... hvala za odg.
Uporabniški avatar
rockson
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 812
Pridružen: Ne Avg 21, 2005 10:51 am
Član Alfa Kluba: 0

Fantje, tole temo sem sicer prebral in prišel do spoznanja, da je notri zelo veliko informacij.

A je možno, da tisti, ki imate ali pa ste sprobali vse tele Loudlink-e, Xcarlink-e ipd, da napišete pluse in minuse?

Jaz sedajle razmišljam o nakupu enega sistema oz. ga dobim od moje drage za RD =D> , pa me zanima kateri deluje najbolj zanesljivo in ima zraven tudi dober zvok. Avto je AR166 - ICS z dsp-jem.

Trenutno mi changer bere originalne cd-je povsem brez težav - kakšna hudo zmahana cesta ga zmoti, drugače pa vse ok. Posneti cd-ji pa imajo občasno na kakšni neravni cesti velike probleme, občasno prav nobenih. Na AC, pa sploh ni težav ne z enimi, ne z drugimi. Ampak MP3 je le MP3 - tona glasbe na kupu.

Hvala za vse informacije.
Don't drink and drive, smoke and fly!
Slika
moofdi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1630
Pridružen: Pe Maj 09, 2008 2:53 pm
Vozilo: 155 3.0 V6 24V
Kraj: Radovljica

rockson napisal/-a:Fantje, tole temo sem sicer prebral in prišel do spoznanja, da je notri zelo veliko informacij.

A je možno, da tisti, ki imate ali pa ste sprobali vse tele Loudlink-e, Xcarlink-e ipd, da napišete pluse in minuse?

Jaz sedajle razmišljam o nakupu enega sistema oz. ga dobim od moje drage za RD =D> , pa me zanima kateri deluje najbolj zanesljivo in ima zraven tudi dober zvok. Avto je AR166 - ICS z dsp-jem.

Trenutno mi changer bere originalne cd-je povsem brez težav - kakšna hudo zmahana cesta ga zmoti, drugače pa vse ok. Posneti cd-ji pa imajo občasno na kakšni neravni cesti velike probleme, občasno prav nobenih. Na AC, pa sploh ni težav ne z enimi, ne z drugimi. Ampak MP3 je le MP3 - tona glasbe na kupu.

Hvala za vse informacije.
Jst dons dobim xcarlink, pa bom poročov kako je z zvokom itd. samo da priklopim, vrjetno enkrat do konca tedna. Gre pa isto v 166ko. :wink:
Če je ravno, ni zabavno.
Uporabniški avatar
vesoljc
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 545
Pridružen: To Avg 14, 2007 2:30 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj, Celje

ce pa ne bo delal, pa mene vprašite kje dobite primerljivo zadevo z isto ceno kot xcarlink, ki preizkušeno deluje v 166tki. Ta naprava ki jo imam jaz za razliko od ostalih omogoča da je tudi veksler še vedno priklopljen...
Uporabniški avatar
žival
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3281
Pridružen: Pe Avg 26, 2005 12:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Litija

+ loudlinka v 166:

-dela brez kakršnega koli problema, tko kot je treba
-majhen, lahko ga skriješ kamor češ

-
ni naslovov pesmi
nobenih navodil za priklop, če nimaš original kabla že potegnjenega znaš dobit živčni zlom predno dobiš ics ven
cena je precej visoka
Uporabniški avatar
vesoljc
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 545
Pridružen: To Avg 14, 2007 2:30 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj, Celje

vesoljc napisal/-a:ce pa ne bo delal, pa mene vprašite kje dobite primerljivo zadevo z isto ceno kot xcarlink, ki preizkušeno deluje v 166tki. Ta naprava ki jo imam jaz za razliko od ostalih omogoča da je tudi veksler še vedno priklopljen...
Rockson me je zasebno vprašal za katero napravico se gre, pa bom kr javno odgovoril da bodo imeli še ostali 166 lastniki kej od tega...

Gre se za emulator, ki se priklopi namesto cd vekslerja v prtlažniku in prepriča ics, da je veksler, audio in je pa tako vklopljen. Potem lahko gor priklopiš katerokoli audio napravo, mp3 player z banancami ali 3.5 vhodom...

Orginalno je izhod na banance, zraven pa je se 5m kabla s pretvornikom na zacetku za standarden 3.5 audio vhod...(kot za slusalke).
Tako imam js nokio n95 prklopleno...

naroči se jo lahko preko mejla v tem njegovem katalogu http://home.tiscali.nl/~rvbaar/pictures ... 166_UK.pdf

Zvok je popoln...

Plača se pa z paypalom ali kreditno preko paypala. Model res ve kaj dela in je pred kratkim razvil tudi video in mp3 nadgradnjo direktno v ics-u...samo je tesko dobavljiva zadeva ker preveč povpraševanja..
Odgovori
  • Informacija