Loudlink - The new generation of CD changers

Vse kar se tiče avtoakustike
Odgovori
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

Nope... Ljubljana...
NoBady
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 11
Pridružen: Ne Feb 17, 2008 9:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Jaz sem iz ljubljane... lahko probama na moji 166... ce še seveda velja....
Uporabniški avatar
vesoljc
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 545
Pridružen: To Avg 14, 2007 2:30 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj, Celje

a ze ve kdo če dela na 166tki?
Uporabniški avatar
vesoljc
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 545
Pridružen: To Avg 14, 2007 2:30 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj, Celje

no naredil sem mali doktorat na to temo zdej :). glede kompatibilnosti z ICS od 166tke

ICS ima 8pinski izhod za cd changer, torej bi moral pasat 8pin za skodo notr.

dokaz 1 slika ICS konektorjev na tej strani: http://com2.runboard.com/balfaromeo166c ... Coffset=10

dokaz 2 slike od prodajalca xcarlink: http://tupianku.com/bin/688/TOYOTA%20da ... an/VW1.jpg
sicer sem mel nekje boljso sliko vendar ne najdem.


Torej štekat se da, vprašanje je samo če potem dela...?
Uporabniški avatar
vesoljc
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 545
Pridružen: To Avg 14, 2007 2:30 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj, Celje

drugače pa obstaja še ena naprava, ki zihr dela v 166tki in še ceneje je in verjetn bom to nabavu ker morm mal svoj paypal račun spraznit...

http://home.tiscali.nl/~rvbaar/pictures ... 166_UK.pdf
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

Mene čaka Xcarlink za iPoda pri prodajalcu... sam ta teden sem brez avta, ker je na klepariji... če dobim avto v petek, bom sprobal kako dela, potem se pa lahko zmenimo tud za kak test na 166, 156, younameit...

Sam dokler ne dobim avta nazaj sem precej nemobilen :D
Uporabniški avatar
Bearex
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2223
Pridružen: Ne Feb 04, 2007 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Štore

Če koga zanima je na voljo Loudlink z AUX-in opcijo:

How does AUX-in work?
Connect the external audio source (like iPOD, portable DVD player etc.) to a standard 3.5mm AUX-in connector what You can find on the front side of Loudlink.
Select the DISC number "x" on the radio, where "x" described previously in Loudlink Explorer.
You can also adjust input audio volume (gain) of the AUX-in using Loudlink Explorer.

Več na www.loudlink.eu
Kaj me moti na moji Alfi?
Pravzaprav nič drugega kot zavistni pogledi lastnikov drugih znamk, ki jim je Alfa všeč, a si je ne upajo imeti.
Uporabniški avatar
vesoljc
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 545
Pridružen: To Avg 14, 2007 2:30 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj, Celje

vesoljc napisal/-a:drugače pa obstaja še ena naprava, ki zihr dela v 166tki in še ceneje je in verjetn bom to nabavu ker morm mal svoj paypal račun spraznit...

http://home.tiscali.nl/~rvbaar/pictures ... 166_UK.pdf

evo zadevo sem dobil včeraj in seveda takoj montiral :). Kabel sem štekal v kabel od cd menjalca, aux kable sem prav tako štekal v kabe menjalca na drugi strani pa povezal z mojo nokio n95 8gb in potem ti prepozna ics kot cd1, track 1. Zvok je odličen.

Na zaćetku pa ni hotel delat, nakar preberem da tisti z dsp ojačevalcem naj priklopjo extra kabel na - na akumolator in ko sem to naredil je začel delat. Zdej pa res nevem, a mam celo dsp? Kolker vem ne... Je pa zvok zdej res cool...
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

Jaz sem danes zmontiral Xcarlink z iPod podporo. Zadeva deluje nekako takole.

Izbereš changer, izbereš enega od 10 "CDjev". Prvi "CD" omogoča da še vedno vse kontroliraš z iPodom, izbiraš komade, vidiš kater komad se predvaja na zaslonu iPoda, tipke naprej nazaj delajo tako na iPodu kot na radiu/volanu. Če izbereš katerega od naslednjih "CDjev" s puščico gor/dol na radiu, zadeva predvaja eno od playlist na iPodu, ki so nastavljene. Vendar v tem primeru ne vidiš podatka o komadu na zaslonu iPoda, primejo samo še tipke na radiu ali volanu. Ipod se ne odziva na pritiske.
Ima pa tudi opcijo za "LineIn" kamor lahko priključiš katerikoli predvajalnik s 3.5mm vtičnico.

Drugače pa precej hitro deluje. Za menjavo "CDja" rabi kake 2-3 sekunde, menjava komadov pa je praktično instantna.
Edino kar mogoče moti je to da čas predvajanja komadov, ki se izpisuje na radiu, nima nobene veze z dejanskim stanjem, razen če pritisneš tipko next na radiu/volanu, potem začne štet z nule.

Za ceno 84€ vredno denarja.
val73
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 47
Pridružen: Sr Jul 30, 2008 7:54 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ajdovščina

vesoljc napisal/-a:
vesoljc napisal/-a:drugače pa obstaja še ena naprava, ki zihr dela v 166tki in še ceneje je in verjetn bom to nabavu ker morm mal svoj paypal račun spraznit...

http://home.tiscali.nl/~rvbaar/pictures ... 166_UK.pdf

evo zadevo sem dobil včeraj in seveda takoj montiral :). Kabel sem štekal v kabel od cd menjalca, aux kable sem prav tako štekal v kabe menjalca na drugi strani pa povezal z mojo nokio n95 8gb in potem ti prepozna ics kot cd1, track 1. Zvok je odličen.

Na zaćetku pa ni hotel delat, nakar preberem da tisti z dsp ojačevalcem naj priklopjo extra kabel na - na akumolator in ko sem to naredil je začel delat. Zdej pa res nevem, a mam celo dsp? Kolker vem ne... Je pa zvok zdej res cool...
pozdravljeni
evo tud jst sm postau alfista
avto je zakon in do sedaj vse o.k.
sam to z radijem mi gre res na živce
poiskusil sm s kaseto katero sm priklopu na nokio 95, sam mi se je po drugi uporabi zlomila in to v radiu (cheap roba iz kitajske)
zdej me pa zanima tale stvarca katiro si ti montiru.
jst sicer imam kable za cd menjalec sam menjalca nimam.
a bi to šlo?
druga stvar pa je da imam doma neuro2, to je kot dvd sam da je na kartice. izhod pa ima samo koksialen.
če kupim scart adapter bi šlo al kot sm razbrau -ne?
Uporabniški avatar
vesoljc
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 545
Pridružen: To Avg 14, 2007 2:30 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj, Celje

ja ta naprava ki jo imam jaz se priklopi direktno na kable od menjalca, torej menjalec itak nemore bit prklopljen, razen če od istega prodajalca ne kupiš drugega sistema. Gor se potem lahko priklopi vsaka audio naprava, ki ima aux ali 3.5 incni audio izhod...Ker poanta te naprave je samo v tem da prevara alfo, da misli da ima cd menjalec in odpre audio kanal za cd menjalec nakar lahko gor priklopiš karkoli.

Scart? zdej ce mas v mislih video bo pa to teska, razen če misliš samo zvok na sistem spravit...
Kar se tice videa na ics-u do pred kratkim ni blo lahke rešitve, zdaj pa je in to od istega prodajalca, zaradi te nove naprave je tako zaseden da sploh ne odgovarja na mejle :)...
val73
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 47
Pridružen: Sr Jul 30, 2008 7:54 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ajdovščina

vesoljc napisal/-a:ja ta naprava ki jo imam jaz se priklopi direktno na kable od menjalca, torej menjalec itak nemore bit prklopljen, razen če od istega prodajalca ne kupiš drugega sistema. Gor se potem lahko priklopi vsaka audio naprava, ki ima aux ali 3.5 incni audio izhod...Ker poanta te naprave je samo v tem da prevara alfo, da misli da ima cd menjalec in odpre audio kanal za cd menjalec nakar lahko gor priklopiš karkoli.

Scart? zdej ce mas v mislih video bo pa to teska, razen če misliš samo zvok na sistem spravit...
Kar se tice videa na ics-u do pred kratkim ni blo lahke rešitve, zdaj pa je in to od istega prodajalca, zaradi te nove naprave je tako zaseden da sploh ne odgovarja na mejle :)...
hvala
če sm prav razumu imaš ti ta kabel ki ga tip ponuja za 55e

pr vsej stvari je najbol zanič to da ne vidiš naslova komada na ics-ju.
ne pri tvoji zadevšni ne pri xcarlink-u

zgleda da bo treba mal počakat da tip še kaj ustvari :D

lp
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

Tega ne boš doživel, verjemi mi...
Uporabniški avatar
vesoljc
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 545
Pridružen: To Avg 14, 2007 2:30 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj, Celje

o pa bo to dozivu, do pred kratkim se je pa zdelo nemogoče. Ampak to omogoča drazji model, ki je prisel vn pred dnevi in omogoča mp3je in brskanje preko icsa po disku, dvdju, ogled slik, filmov direkt iz icsa in tudi obvolanske kontrole delujejo...

http://uk.youtube.com/watch?v=7z8fbQJUtuU
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Malo več podrobnosti o tem na videu je tudi možno dobit???
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Odgovori
  • Informacija