Kako odstranit radio Clarion?

Vse kar se tiče avtoakustike
Odgovori
driver
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 145
Pridružen: Če Feb 19, 2004 2:09 pm

Gre za alfo 156, kako naj odstranim Clarion AR (ni original ampak naknadno vgrajeni, mislim da je tam okoli tudi blenda za zmanjšanje odprtine)? Nima nobenih lukenj ali česa ob strani. Okvir radia sem že snel. Ima samo 2 taka kaveljčka, ki sta pa po mojem namenjena samo temu, da drži okvir. Torej, kako?
Zadnjič spremenil driver, dne So Jun 09, 2007 9:43 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

Verjetno prideta dva "ključka" ki jih nekje pri strani vstaviš. Nekaj takega bi moglo bit -----> KLIK
Slika
driver
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 145
Pridružen: Če Feb 19, 2004 2:09 pm

ja, to je standard za clarion, sem že iskal po googlu, ampak ne da se tega nikamor vstavit, ni odprtine. A moram najprej dat blendo ven? Ampak se mislim da niti ne da, ker jo drži pleh od radia.

Pojma nimam, kako ta patent deluje.
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

Ja mogoče da je treba tudi to prvo odstranit :-k . Tako na pamet je res težko rečt. Jaz sem mel pred časom en Sony ki je tudi imel neke take ključke, pa glih da je blo videt kje jih je treba vstavit. Če maš še kakšno sliko kjer je videt celo ploščo radija jo daj gor. Nekje more bit, če ni videt tako je verjetno pod okvirčkom.
Slika
driver
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 145
Pridružen: Če Feb 19, 2004 2:09 pm

mi je ratalo. Očitno majo nekateri Clarioni drugačen patent. Ta sploh nima nobene odprtine, ampak moraš tako pri strani dat notri pravo orodje (očitno nekaj zelo tankega), ima pa 2 zatiča na vsaki strani. Dobil sem ga pa tako ven, da sem potegnil ven skupaj z nosilcem - ni bil dobro pritrjen k sreči.

Sem že mislil, da ga bom moral čez noč pustit odklenjenega nekje na samem pa vrata na stežaj odprta :mrgreen:
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

Me veseli da si uštimal :mrgreen: .
Slika
Odgovori
  • Informacija