Problem original avtoradio 147

Vse kar se tiče avtoakustike
Odgovori
dsuc
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 82
Pridružen: Če Jan 24, 2008 3:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

imam problem. radio sem odklopo, in sedaj nazaj priklopo novga, blaupunkta na mp3-je pa mi ta noče špilat. a ima kdo ideje, kaj naredit, oz okak ga vezat, da se bo prižgal preko ključavnice.

kako, bi naredil da bi mi kazalo na sredinskem displeju tudi radio?

hvala in l.p.
Alfa 147ŠiŠmiŠ
Josephe
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1164
Pridružen: Ne Jan 18, 2004 10:18 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Se mi zdi da je pri originalnem radui fora, da sta zamenjana stalni in kontakt +, tko da samo tedva zamnejaš ( rumena in rdeča žica) in bi stvar mogla špilat.

LP
Uporabniški avatar
Alchi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 943
Pridružen: Pe Jul 13, 2007 12:29 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Novo mesto

Josephe napisal/-a:Se mi zdi da je pri originalnem radui fora, da sta zamenjana stalni in kontakt +, tko da samo tedva zamnejaš ( rumena in rdeča žica) in bi stvar mogla špilat.

LP
correct =D>
mikkaa145
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 990
Pridružen: Če Okt 21, 2004 6:21 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Radenci
Kontakt:

na sredinskem dipleju ti ne bo pisalo, razen če maš avtoradio tipa 500 eur ali več, tisti ima že vgrajeno da lahko podatke pokaže na sekundarnem displeyu.
obstaja pa tudi modul ki se priklopi na radijo in tudi prikaže. Zdaj pa seveda moraš imeti radijo ki ima tak priklop. seveda pa ta zadeva ni poceni !
Poglejte v mojo trgovino: WWW.MSTYLING.NET
dsuc
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 82
Pridružen: Če Jan 24, 2008 3:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

ja, sm uspel zvezat. pa mi, špila.. zanima me kateri, kabel da originalnemu avtoradiu komando, al kontakt da se prižge na ključ?, kr mi ni jasno.!! plus , je skos na radiu, drug pa noben nima plusa. kak potem lahko z kontaktom prižgeš avtoradio?
Alfa 147ŠiŠmiŠ
Odgovori
  • Informacija