vračanje CD-ja

Vse kar se tiče avtoakustike
Odgovori
mat123
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 4
Pridružen: Po Mar 31, 2008 12:24 pm

pozdravljeni.

imam alfo 147 jtd z originalnem radijem na CD. Problem je ker mi radio ne vrne CD-ja. Včasih se zgodi, da mi tudi po en teden CD obtiči v radiu, kar je zelo moteče. Vseskozi pa se sliši brčanje oz. zvok kot da vrača CD. Kakšen predlog?
Uporabniški avatar
bass
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3874
Pridružen: Po Mar 13, 2006 1:45 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Nov radio? :lol:
Jeremy Clarkson napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa...
Uporabniški avatar
Inti
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2892
Pridružen: So Nov 03, 2007 7:24 pm
Vozilo: 147

Meni ga pa velikokrat kar sam ven vrže, ponavadi ko je konec zadnjega komada. Če bi najina radia mal pošravfala, bi lih nega pametnega naredila :D

Malo off ;)

Hja kaj naj ti rečem, Glede na to, da ti ropota, zna bit kak zobnik na potisnem mehanizmu fuč. Malo razdri radio, pa poglej, če je mehanska napaka. Zna pa radio klicati po novem, tako kot je Bass rekel. Malo poglej na avto.netu, je kar nekaj razbitih 147 in ziher ima še kdo radio notri.

BTW, meni je moj povzročal težave, in ko sem ga razdrl, je ven padel kovanec za 5 centov.
mat123
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 4
Pridružen: Po Mar 31, 2008 12:24 pm

:) mogoče kakšen cenejši predlog oz izkušnja?
nal
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 114
Pridružen: So Jan 12, 2008 11:58 pm

Tudi meni Cdja vcasih ne vrne vn. ta problem pa resim tako, da nekajkrat frcnem gor po radiu, in CD je ze zunaj.. :D Dogaja se mi pa tudi problem, ki ga je opisal Inti. Da ko se CD zavrti do konca, ga vrze ven, in ob tem vklopi tisto nadlezno in cvileco LW frekvenco, ki za uho ni najbolj prijetna. To me pa res zelo moti.
mat123
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 4
Pridružen: Po Mar 31, 2008 12:24 pm

ok hvala za nasvete... ceprov ne vem kaj si mislu s "frcnem" nal
Uporabniški avatar
Inti
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2892
Pridružen: So Nov 03, 2007 7:24 pm
Vozilo: 147

mat123 napisal/-a:ok hvala za nasvete... ceprov ne vem kaj si mislu s "frcnem" nal
Ja da stisneš en šamar po armaturki okol radija.
Odgovori
  • Informacija