Alfa Romeo 146 by JBL! power

Vse kar se tiče avtoakustike
Odgovori
Uporabniški avatar
LaŠko-TeaM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1771
Pridružen: Sr Feb 04, 2009 5:00 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murske Sobota - Dol.Bistrica

Živjo vsem.sem nov na forumu.
in da še jaz predstavim mojo zverinico.Sem bral prej da mate dosti težav z napajalnimi kabli jst sem ga kar po voznikovi strani ob blatniku navzdol potegnu in pri vratih kot je una gumica ki po njej kabli grejo v vrata tam sem spelu v kabino napajalni kabln..kabln je seveda zaščiten v uni elektr. rdeći cevi.
Zmenju sprednji sistem z Hertzovim 16-je koaksialne.
v pritljažniku pa monoblock JBL gto.14001 in 2 x JBL gt5-12 in pol sem še dal
preoblečt celo notranjost avta v črno rdeči skaj.
Slik izdelave na žalost nimam ni blo časa slikati na koncu sem use poslikal.

naj slike povejo več:

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
žal nimam slike z ALU feltnami

Slika

Slika

zdej po novem je amp. montiran na zadnjo klop..v primeru da vzamem kišto ven da ni treba še ampa odšraufavat

Slika

in pa še video da vidte kako kej igra...sicer se ne vidi kako pritlažnik šejka ker še pol ni radio bil nastavlen tko k treba..zdej ga rula morm nardit nove posnetke
http://www.youtube.com/watch?v=HOHzhfgWzps

kritike in pohvale zaželjene
l.p.
Uporabniški avatar
dejan031
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1578
Pridružen: Pe Dec 30, 2005 12:43 pm
Vozilo: 2009 159 Tbi with Squadra chip
Kraj: cerkno

hmm ta avto sem pa že neklje videl, aja na forumu o avtoakustiki :mrgreen: . z moje strani si kar dobro naredil, sem pa pristaš normalnega ozvočenja, pa kakšen majhen subek ozadaj.

lp
Uporabniški avatar
LaŠko-TeaM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1771
Pridružen: Sr Feb 04, 2009 5:00 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murske Sobota - Dol.Bistrica

jaja na avtoakustika.com sem tud dal gor zadevo... ma prej sem neki iskal forume pa najdu alfa forum..pa sem si reku moren bit registriran če že vozim alfo :D
pa tud prijavo se bom v klub..
drgač pa majhen subek ali ena 12-ka je čist zadost ok jst mam dve ker lepše zgleda..tud ne prbijam vedno na polno..ko je kak dober komad pa sam do daske...da nebom res na stara leta čist gluh #-o že preveeeeč hrupa mam u službi vsak dan pol pa še muzka hudo bo ja ko bom dedek :D

l.p.
Uporabniški avatar
colibry
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3840
Pridružen: Pe Feb 04, 2005 5:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

prvo kritika : prvo kot prvo si spredaj omisli dobre zvocnike ker razbijanje basa ne igra nobene vloge samo glava boli od tega. vabljen si na posluh muske v moji AR 145 pa se bos odlocil kaj ti bolje ugaja za usesa.. ce si pa na avtoakustiki prjavljen si pa pod temo montaze oglej temo z imenom montaza alfa.

pohvale : taprav avto , in lepo vlozen trud za preobleko tapet in ostalih stvari.

LP
Uporabniški avatar
LaŠko-TeaM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1771
Pridružen: Sr Feb 04, 2009 5:00 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murske Sobota - Dol.Bistrica

evo mene iz službe končno..
ja glej tud sam sem še premišljeval v tej smeri za prednji sistem ampak tko bom reku koker zdje špila je men zelo uredu..mislim kako bi reku u resnici se zelo lepo sliši in ko najbol zategne throw it up al pa kaj podobnega se prednji sistem še vedno zadosti sliši.
mogoče je tko ker na posnetku je tko pač ko začne prbijat se ne sliši nič prednjega sistema.

p.s. sem pa take narave da mi ne paše preveč glasni prednji sistem..nekako mi bolj ugaja več basa kot visokih tonov..sicer je pa to stvar okusa koker komi paše a ne ljudje smo različni. :D

l.p.
Uporabniški avatar
LaŠko-TeaM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1771
Pridružen: Sr Feb 04, 2009 5:00 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murske Sobota - Dol.Bistrica

ja pa še to tapete pa sedeže in armaturka use sem dal preobleč pri stricu od punce ker ima avtotapetništvo in sedežne garniture. sem pa dosti pomagal zraven oblačenja..vrata pa armaturko sem skor sam delu..sedeže pa mi je on nardil.

l.p.
Uporabniški avatar
LaŠko-TeaM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1771
Pridružen: Sr Feb 04, 2009 5:00 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murske Sobota - Dol.Bistrica

prosim moderatorja da lahko zbriše to temo..sem dal zgleda v napačno temo predstavitev..sem že dal novo predstavitev v galerija in video

hvala l.p.
janko80
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 3
Pridružen: Sr Sep 16, 2009 12:22 pm

Živjo!
Imam alfo 146, letnik 1999 in bi rad zamenjal originalni avtoradio - zanima me, če moram pri nakupu na kaj paziti, ali ga lahko zamenjam s katerimkoli avtoradiem (torej, če je mogoče v obstoječo armaturo vgraditi kateregakoli)?
Edina želja je, da se ga da priklopiti na ipod oz katerikoli mp3 predvajalnik, ter da ima enoto za cd-je - kakšen predlog?
Hvala in lp
ZORE89
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1374
Pridružen: So Okt 10, 2009 1:37 pm
Vozilo: Alfa Romeo GT 1.9jtd16v
Kraj: Zasavje

mene pa zanima kolk si dau za komplet vse kar si dal oblečt v skaj ker to bi si tut jst ful dau pa kirmu si dal oblečt.
lp tilen -drgač pa lepa je :D
Uporabniški avatar
H.P. BaXXter
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1498
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:57 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj

sam dodatna teza
FuManchu napisal/-a:V moji dvoletni alfistični karieri sem ugotovil, da je najpomembneje biti član AMZS (zastonj šlep :lol:)
Odgovori
  • Informacija