Bose ozvočenje problem

Vse kar se tiče avtoakustike
Odgovori
rokk
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 9
Pridružen: Po Feb 16, 2009 4:40 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje ob Savi, Ljubljana

Srečno.

Imam Alfo 147 z Bose sistemom.

V levih vratih sta mi crknila oba zvočnika, ostali delujejo normalno (nekaj časa je med vožnjo še malo prekinjalo, zdaj sta pa čisto utihnila). Pregledal sem ojačevalnik in zgleda v redu, bom doma še pomeril.

Zanima me pa, če grejo kabli iz ojačevalnika direktno do zvočnikov, ali je kje vmes še kakšen konektor.

Je kdo to slučajno kdaj gledal, razdiral?

Pa še to, kako hudiča se sploh sname notranja stran vrat, da bi lahko pogledal konektorje od zvočnikov? Sem pregledal vrata, pa ne najdem nobenih šraufov ...

Hvala, LP!
Uporabniški avatar
Inti
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2892
Pridružen: So Nov 03, 2007 7:24 pm
Vozilo: 147

Poglej, če so se prekinili kabli pri tečajih od vrat. Tam rado precvika kable.

Sicer pa pri Bose-u nimaš visokotonca zgoraj pri ročici za odpiranje vrat, ampak je vključen v spodnji srednjetonec.

Če bi pogledal na spodnji strani vrat, na mestu, ki je najbližje pragom, bi našel več vrst vijakov :wink:
Prav tako se en skriva v samem ročaju za zapiranje vrat - pazljivo odstrani ovalen pokrovček na zgornji strani tega ročaja, pa ga boš našel.

PS: Moderator naj prestavi tole v Avtoakustiko.

LP
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

Ko boš odstranjeval pokrovček na vratih ga daj tako, da zvrtaš luknjico v njega in ga potem potegneš ven. Nikar ne tišči kakšnega šravfencigarja v špranje okoli pokrovčka ker boš samo ročaj zjahal. Ročaja se pa ne da menjati (samo skupaj s tapeto). Pokrovček pa stane 3€... ;)
Uporabniški avatar
the_febo
Alfist
Alfist
Prispevkov: 468
Pridružen: Sr Okt 13, 2004 4:45 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Bled

TribesMan napisal/-a:Ko boš odstranjeval pokrovček na vratih ga daj tako, da zvrtaš luknjico v njega in ga potem potegneš ven. Nikar ne tišči kakšnega šravfencigarja v špranje okoli pokrovčka ker boš samo ročaj zjahal. Ročaja se pa ne da menjati (samo skupaj s tapeto). Pokrovček pa stane 3€... ;)
uporabna ideja jest pa pol ročaja zjebu ko sem menju zvočnike #-o :roll:
cuore sportivo
Slika
Odgovori
  • Informacija