katero opremo naj kupim?

Vse kar se tiče avtoakustike
Odgovori
satelit
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 3
Pridružen: Po Jan 25, 2010 4:56 pm

lp!
sem nov glede vgrajevanja zvočnikov in radia v avto, zato bi prosil za kakšen nasvet, ker se ne spoznam najbolj:P

želim kupiti nizkotonski zvočnik:

http://www.mimovrste.com/artikel/132003 ... 0-mpbox300

doma imam še pa 2× 150 W zvočnik.

zdaj bi pa rabu nasvet kak naj kupim radio in kak naj kupim ojačevalec če je potreben.:)...hvala;)
svabo
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1739
Pridružen: Ne Mar 23, 2008 10:50 am
Vozilo: 156 SW, 1.9 MJTD,2004
Mondeo V karavan, titanium,powershift 2016
Kraj: metropola

Najmanj hecanja imaš če kupiš aktivni sub za v gepeg in sistem v sprednja vrata.Jst imam tako in zadeva igra kot je treba :wink:
"I cant" is not an option !
Grizi
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 53
Pridružen: To Feb 19, 2008 2:59 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Vrhnika

Aloha,

v tvojem primeru bi samo woofer vrgu v prtljažnik, visokotoncev in zvočnikov v vratih pa ne bi menjal, saj za moje pojme nič ne pridobiš. Sem sedel isto v alfi 156 s prednjim sistemom Rainbow SAX 265.20, jih primerjal z mojim prednjim sistemom in ugotovil da ni neke razlike. Sam sem prednji sistem s HI pass filtrom prek radia omejil na 80Hz, tako da tudi originali nič ne klipajo (v primeru da tega ne boš naredil, je dobro da snameš dol tapete, izoliraš vrata,..) ker v nasprotnem primeru se vse trese.


Toliko z moje strani...


Lp,

Grizi
satelit
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 3
Pridružen: Po Jan 25, 2010 4:56 pm

svabo napisal/-a:Najmanj hecanja imaš če kupiš aktivni sub za v gepeg in sistem v sprednja vrata.Jst imam tako in zadeva igra kot je treba :wink:
hvala za nasvet ;)
satelit
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 3
Pridružen: Po Jan 25, 2010 4:56 pm

Grizi napisal/-a:Aloha,

v tvojem primeru bi samo woofer vrgu v prtljažnik, visokotoncev in zvočnikov v vratih pa ne bi menjal, saj za moje pojme nič ne pridobiš. Sem sedel isto v alfi 156 s prednjim sistemom Rainbow SAX 265.20, jih primerjal z mojim prednjim sistemom in ugotovil da ni neke razlike. Sam sem prednji sistem s HI pass filtrom prek radia omejil na 80Hz, tako da tudi originali nič ne klipajo (v primeru da tega ne boš naredil, je dobro da snameš dol tapete, izoliraš vrata,..) ker v nasprotnem primeru se vse trese.


Toliko z moje strani...


Lp,

Grizi
najlepša hvala :)
Odgovori
  • Informacija