problem z original radijem v GTki

Vse kar se tiče avtoakustike
fole GT
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 12
Pridružen: Pe Feb 17, 2012 1:29 pm

lep pozdrav vsem. imam en problem z original avtoradijem na mp3 v GTki. in sicer,pred kratkim sem menjal akomulator in s tem se mi je avtomatsko resetiralo vse na radiju. in zdaj ne vem kje naj nastavim oz. kako naj nastavim EQ na radiju plus nimam možnosti nastavitve zvoka kot so pop,rock,user,...? trenutni zvok me moti,ker je nikakvi,pa tudi tiho špila. mi zna kdo pomagat???
LP
Uporabniški avatar
LaŠko-TeaM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1771
Pridružen: Sr Feb 04, 2009 5:00 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murske Sobota - Dol.Bistrica

ja resetiral si use nastavitve a ne.probi najti neki menu al kak ma ta radio za naštelat nastavitve.ponavadi maš nastavitve na gumbu za glasnost,k se not prtisne.Probej neki tiskat tipke se boš že pršu do nastavitev.
Kdo ti je pa prej nastavlu nastavitve,da praviš da je blo prej uredu ???


l.p.
fole GT
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 12
Pridružen: Pe Feb 17, 2012 1:29 pm

Ma sem probaval ze vse. preden sem menjal akomulator,je vse spilalo tako kot treba! zdaj pa vec ne. stiskal sem vse mozno-gumb za menu,gumb za nastavitev basov,... in ni not funkcije za izbiro zvoka.
MrPetek
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 576
Pridružen: Pe Mar 20, 2009 8:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Gorišnica

Mogoče pa ima radio samo ročno nastavitev slike zvoka. Se pravi, če je gumb za base, potem je sigurno tudi gumb za trebble (visoki toni). Verjetno obstaja tudi gumb ali pa funkcija loudness.

To ti bo najlažje svetoval tisti, kateri si lasti GT-jko in še ima po možnosti vgrajen originalni radio.

LP
fole GT
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 12
Pridružen: Pe Feb 17, 2012 1:29 pm

Ni rocnega gumba za nastavitev loudnes. ja upam,da se najde tukaj kdo,ki ke lastnik GT z originalnim radijem in pomaga.
lp
Uporabniški avatar
LaŠko-TeaM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1771
Pridružen: Sr Feb 04, 2009 5:00 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murske Sobota - Dol.Bistrica

probej nekatero tipko zadržat dlje mogoče se ti potem kaj odpre.
zato pa jaz sovražim tele orginal avtoradije.če bi nov avto ti garantiram da bi ga še prvi teden zamenju :D

l.p.
fole GT
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 12
Pridružen: Pe Feb 17, 2012 1:29 pm

Ma sem probal ze vse in NI. radio pa je problem menjat,ker se konektorji ne ujemajo. imam en konektor iz avta in se enega rumeno plavega za zvocnike. iz drugega radia pa je sam en eurokonektor!
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

Imaš equaliser, bass, treble in loudness nastavitve. Pritisni gumb levo spodaj z napisom AUD, potem se pa s puščicami gor dol in levo desno (štirismerna tipka na desni strani) pomikaš po menuju in nastavljaš.

Drugače pa ne škodi če vzameš navodila od avta v roke in prebereš...
fole GT
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 12
Pridružen: Pe Feb 17, 2012 1:29 pm

nena mi reči... glej,levo spodaj-tipka AUD in ko jo stisnem,imam možnost nastavitve za: bass,treble,levo desno ter spredaj zadaj!!! in nič drugega! ni nobene nastavitve za loudnes in equaliser ;) ja,v knjigi pa isto piše kot si mi ti zdaj povedal ampak funkcije v samem radiu NI.

LP
Uporabniški avatar
coolbits
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 744
Pridružen: Če Jul 22, 2010 9:53 am
Vozilo: Brera 2008 2.4 154kw
Kraj: Sežana

EQ in loudness imaš v menuju vendar se mi zdi, da mora igrat CD, da prideš do tega.
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

Imaš Bose ozvočenje?
fole GT
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 12
Pridružen: Pe Feb 17, 2012 1:29 pm

Sem med poslusanjem cd probaval in ne gre. in ja,imam bose ozvocenje. zakaj?
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

Jah, potem je logično da ti ne dela equalizer in loudness... ker je pri Bose ozvočenju to onemogočeno, opcija ni na voljo. In tudi to piše v navodilih...
fole GT
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 12
Pridružen: Pe Feb 17, 2012 1:29 pm

Mislim da se motis. ce bi spremljal debato od zacetka,bi lahko vido da je prej vse normalno delalo! od kar sem pa menjal akomulator pa te funkcije nimam vec!
Uporabniški avatar
aaxxx
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 961
Pridružen: Sr Mar 02, 2005 7:43 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Macau, SAR China

Točno tako če imaš Bose potem je onemogočeno nastavljanje EQ.
Odgovori
  • Informacija