Napeljava napajalnega kabla

Vse kar se tiče avtoakustike
Odgovori
alfa156romeo156
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 117
Pridružen: Če Okt 20, 2011 7:26 am

Torej kupil sem radio Pioneer DEH-8400 bt...končno..:D pa me zanima, kje pri hudiču :evil: naj napeljem napajalni kabel. (upam, da gre kje pri voznikovi strani). Imam AR 156 SW letnik 2004 FL. In pa, menda je kar malo prostora za chince za avtoradiom...kako bi lahko ta problem rešil. In pa še nekaj glede konektorja za multifunkcijski volan. Danes ga dobim za 80€...kakšne izkušnje s tem, ali bo delovalo ali ne? najlepša hvala za odgovore...LP
alfa156romeo156
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 117
Pridružen: Če Okt 20, 2011 7:26 am

če ima kdo slike napeljave, še toliko boljše...LP
Uporabniški avatar
Assholer
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1747
Pridružen: Pe Okt 29, 2010 4:57 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: AR 156 SW 1.9 JTDm
Suzuki Vitara
Kraj: Logatec

Jaz mam po sovoznikovi strani kjer je tik pod plastiko pod vetrobranom črn čep , ki, če se prav spomnim ni imel nič napeljanega čez. Kabel pride ven pod sovoznikovim predalom.

Slika

čep ima cca 5 cm premera

Na voznikovi strani mora biti nekje že en šop kablov speljan na varovalke, vendar ga jaz nisem našel.
lp. Tomaž
Slika

If in doubt - flat out
alfa156romeo156
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 117
Pridružen: Če Okt 20, 2011 7:26 am

najlepša hvala...
Uporabniški avatar
LaŠko-TeaM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1771
Pridružen: Sr Feb 04, 2009 5:00 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murske Sobota - Dol.Bistrica

pa kabel napelji vsaj v motornem prostoru v izolacijsko cev...ala snakeskin ali tele električarske cevi črno daš pa je,da ne bo kot na zgornji sliki.
Najboljše je pa še tak,če daš komplet kabel v izolacijsko cevko od motorja do pritljažnika.Nikoli neveš in ne boš prvi,ki mu bo nekje kabel preribalo,vem ja spredaj je varovalka,ampak kaj ko včasih ta tudi ne pomaga in avto zagori.

l.p.
Odgovori
  • Informacija