Alfa GT 2x komplet bose sistem

Vse kar se tiče avtoakustike
Odgovori
ZORE89
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1374
Pridružen: So Okt 10, 2009 1:37 pm
Vozilo: Alfa Romeo GT 1.9jtd16v
Kraj: Zasavje

Lep pozzdrav lastim si alfo GT ki ima vgrajen BOSE sistem , zanima me če je opcija da se zveže go še eden kompleten BOSE sistem, vem da radio nima izhoda za to , vendar me zanima če bi se dalo signale ki pridejo na sedanji ojačevalec razdeliti na 2 ojačevalca?
Rad bi da je vse skupaj močnejše, vendar v originalu nebi tlačil kište v prtljažnik , bi raje dobil še eden original bose voofer ter ojačevalec in ga vgradil še na drug bok prtljažnika da bo malo več basov. Je to izvedljivo je mogoče kdo že probal?
lp
jgsays
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 61
Pridružen: Po Avg 13, 2012 7:00 pm

najbolš bo če kupiš še en ojačevalec in ga vežeš na signale ki pridejo na original woofer nato pa iz tega ojačevalca vse druge wooferje, brezveze je noter tlačit še enga, raje zamenjaj tega za močnejšega, sam imam v 156 bose sistem in sem naredil glih tako samo sem zamenjou original sub z močnejšim v kišti in špila zlo vredu, če boš rabil original bose woofer ga imam jst ga ne rabim
ZORE89
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1374
Pridružen: So Okt 10, 2009 1:37 pm
Vozilo: Alfa Romeo GT 1.9jtd16v
Kraj: Zasavje

koliko bi pa hotel uanjga lahko na privat, a zo si samo voofer menjal in dal na bose ojacevalec ali si bose pustil za ostale zvocnike zraven pa vezal se en ojacevalec za drug woofer?
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

Če hočeš boljši zvok pozabi na Bose...

Bo veliko lažje če narediš nov woofer in kupiš en spodoben prednji sistem zvočnikov ter ojačevalec. Bose v 147 ima precej glupo zasnovo, se ne splača posodabljat, ker je faljeno že v osnovi.
ZORE89
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1374
Pridružen: So Okt 10, 2009 1:37 pm
Vozilo: Alfa Romeo GT 1.9jtd16v
Kraj: Zasavje

Ce ma kdo kaksne slike kako ima vgrajeno bi prosil ce lahko prilimate slike da dobim malo idej.
jgsays
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 61
Pridružen: Po Avg 13, 2012 7:00 pm

jst sm dodal še en ojačevalec samo za sub ker original ni dovolj močan vezal sem ga na signale kateri so bili na subu in pustil originalnega pri miru, za mene je bose sistem zlo vredu zvočniki so dovolj močni za nekega normalnega uporabnika, edino kar sem hotu je biu malo močnejši bas zato sem ga zamenjou
Odgovori
  • Informacija