skatla za woofer

Vse kar se tiče avtoakustike
Odgovori
vule
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 76
Pridružen: Sr Sep 29, 2004 2:23 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Trbovlje

tko...zgleda da bo koncno alfa v mojih rokah :D ,tko da se ze mal pripravljam kva bomo kej not rukl...zanima me ce ma kdo kej izkusenj s tem...pa da bi naredu eno tako ornk kisto....bi pa meu neki tko bl posebnga....kej pleksi varianta pa kaka neonka spodi pa tko:):) da bo pasal v stroja
woofer je pa tale:http://www.hermez-caraudio.com/product_ ... a753f0041a
Uporabniški avatar
Turtle
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4033
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 5:22 pm
Vozilo: Alfa Romeo Guiletta QV
Alfa Romeo 155 2.5 V6
Kraj: Bilo kuda kiki svuda

Mediapan seveda...si zračunal kok litrov rabiš? Boš naredil basreflex ali kompresijsko?
vule
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 76
Pridružen: Sr Sep 29, 2004 2:23 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Trbovlje

vem da bi blo fajn iz mediapana sam nevem...a se kdo s tem ubada da bi naredu eno vornk kisto....pa pol se kako neonko....pleksi spredi pa to...pa seveda da se se oblece pol...
Uporabniški avatar
Turtle
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4033
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 5:22 pm
Vozilo: Alfa Romeo Guiletta QV
Alfa Romeo 155 2.5 V6
Kraj: Bilo kuda kiki svuda

hm...povprašaj na http://www.avtoakustika.com

Mogoče bodo tam znal več pomagat...toda to kar si naštel potem pričakuj cene 50k+ SIT
vule
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 76
Pridružen: Sr Sep 29, 2004 2:23 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Trbovlje

ja sej vem...bo pa vsaj pol mir ne.....bols enkrat vornk nardit pa da je dobr pol...sej drugac v big bangu tud nardijo za 30 k....sam sem pa slisu ze da so velik kritiziral.....tko da enga isem zdej....hvala za link bom uprasu
Merlin
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1178
Pridružen: So Sep 25, 2004 12:34 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Koseze

Lahko ti ja tud jest nardim :D povej kakšno bi rad, v kaj oblečeno pa take hece :D
Enyoj your ride! Drive Alfa!

Slika
Gasilec
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 142
Pridružen: To Jun 15, 2004 10:01 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje o/S
Kontakt:

Škatlo s takšno šminko ni tolk u izi naredit, sploh če jo greš delat brez da bi koga prej uprašal ki ima izkušnje s tem. Na avtoakustika.com je bila nedolgo ena tema glede pleksi okenčka v škatli malo pobrskaj.
Merlin
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1178
Pridružen: So Sep 25, 2004 12:34 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Koseze

Ja je zajeban ja, v tem je čar, sej edin un pleksi je jeba, ampak lepo zgleda :D
Enyoj your ride! Drive Alfa!

Slika
Uporabniški avatar
Alfa33
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3324
Pridružen: Če Sep 25, 2003 12:30 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW
Kraj: Ljubljana-Vič
Kontakt:

Midva sva se s kolegom v nedeljo zafrkavala štiri ure da sva jo sestavila skupaj škatlo. In to zunaj pred garažo celo :) . Bilo je mrzlo. Samo še oblečt jo morm
Slika
Gasilec
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 142
Pridružen: To Jun 15, 2004 10:01 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje o/S
Kontakt:

Jaz sem ze delal škatlo s pleksijem, pa škatlo samo po sebi ni težko narediti le malo bolj previden moraš biti kot pri navadni škatli. Navadno škatlo lahko palo ne natančno narediš pa potem popravljaš ker se itak ne vidi ko oblečeš, če ima pa škatla pleksi mora biti pa vse bolj kot ne natančno od zunaj se sicer ne vidi se pa čez pleksi v škatlo če si kaj popravljal razen če jo ne boš od znotraj oblekel. Drugi problem je potem pleksi, če ni dovolj debel pleksi bo hudič, jaz sem imel debelino 1cm in na woofer 400rms-a in bi moral dati vsaj 1,5cm da bi bilo ok.
Merlin
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1178
Pridružen: So Sep 25, 2004 12:34 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Koseze

Ja tm okol 2 centina al pa majčkeno več če je pleksi spredaj, problem je potem zadihtat okol pleksija...., v glavnem jeba :D 8) :twisted:
Enyoj your ride! Drive Alfa!

Slika
Gasilec
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 142
Pridružen: To Jun 15, 2004 10:01 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje o/S
Kontakt:

Odgovori
  • Informacija