Napeljava AR 145

Vse kar se tiče avtoakustike
Odgovori
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Kakor sem na hitro pogledal nisem našel nobene pametne luknje iz motornega prostora v potniški prostor za napeljavo + kabla za muzik. Tko da me zanima kje ste potegnili kable pri svoji 145/146 da mi malo olajšate zadevo. Pri 33ki je blo tok simpl, da je bilo že prelahko......

LP
Uporabniški avatar
Don Picco
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1047
Pridružen: So Mar 20, 2004 11:57 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo MiTo QV
Kraj: Ljubljana-Crnuce
Kontakt:

bormasina pa vrtat,tko sm mogu jest na svoji 145-ki #-o #-o ,na 156 sm pa tud doktorat postavu da sem kable potegnu.... :doubt: :doubt:
We brake 4 Nobody
!!!AR - 156 2.5 v6!!!
!!!AR-MiTo QV!!!

“A turbo: exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens and you go faster.”
— Jeremy Clarkson
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

je nekje lukna....sam kje sm pa pozabu....Merlin???
Uporabniški avatar
colibry
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3840
Pridružen: Pe Feb 04, 2005 5:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

foggy ce si iz LJ posl ZS bos prletu v centr LJ pa ti bom pokazu kje je lukna.. ce se postavs pred avto mas na levem koncu v kotu zgori eno penco.. odstranis penco in vidu bos luknico.. zarines kabl notr.. gres v avto.. odsraufas ene par vijakou od predalcka tok da je armatura mal razlahlana pol das spodi roko in upas da si taprav kabl prjel in potegnes dol :)
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Vrtal ne bom to je 100%, ta druga opcija mi bolj diši :mrgreen: Se bom doma malo pogledal, drugače to pa kontaktiram Colibry....

Hvala za pomoč....

LP
Uporabniški avatar
Don Picco
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1047
Pridružen: So Mar 20, 2004 11:57 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo MiTo QV
Kraj: Ljubljana-Crnuce
Kontakt:

colibry napisal/-a:foggy ce si iz LJ posl ZS bos prletu v centr LJ pa ti bom pokazu kje je lukna.. ce se postavs pred avto mas na levem koncu v kotu zgori eno penco.. odstranis penco in vidu bos luknico.. zarines kabl notr.. gres v avto.. odsraufas ene par vijakou od predalcka tok da je armatura mal razlahlana pol das spodi roko in upas da si taprav kabl prjel in potegnes dol :)
sam prej poglej ce je sploh lukna k bos peno odstranu, k moja 145 je mela sve tko k gor pise pa je bil zadi se vedno pleh tko,da sm ga mogu prevrtat.....
We brake 4 Nobody
!!!AR - 156 2.5 v6!!!
!!!AR-MiTo QV!!!

“A turbo: exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens and you go faster.”
— Jeremy Clarkson
Sportiva
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 935
Pridružen: So Nov 15, 2003 6:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: slov. bistrica

ma lukn je polno.najbolj uporabna je ona nad ojacevalcem za bremze.(ce mas abs tesko zraven prides) je pa crn gumiast zamasek prek. v kabino pa prides navrhu pedal.
mikkaa145
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 990
Pridružen: Če Okt 21, 2004 6:21 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Radenci
Kontakt:

jaz sem potegnil na voznikovi strani, na podu fest notri pod volanom, malo više od pedalov je en gumijasti čep, debeli prbližno 3 cm. pravrtal pa kable skozi... so pa že tudi neki drugi kabli skoz..
Poglejte v mojo trgovino: WWW.MSTYLING.NET
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

na levi strani nad varovalaki je luknja
Uporabniški avatar
alenota
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 65
Pridružen: So Jan 07, 2006 5:58 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica

če kdo rabi nasvet za 146 sm položu petdesetko: pod brisalcem gre žica za odzadi za špricat zadnjo šipo... no tam je šel tudi kabel :) enostavno...

lp.

-a.
CuoreSportivo
Uporabniški avatar
Dosjeji-X
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 19
Pridružen: Pe Apr 28, 2006 9:39 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

Lep pozdrav luknjo na 145 sploh ni problem najdt ce te zanima mi posl mail pa ti bom povedu kdas se lahko dobiva ok sem pa damir
opankar
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2067
Pridružen: Če Sep 25, 2003 3:46 pm
Kraj: Lubiana

Kje je pa ta lukna pri 155 ??
You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa, until you have experienced that roller-coaster of pain, disappointment and agony for the brief moment, when everything works.
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

kabl se da povlect tut od varovalk naprej
Slika
Uporabniški avatar
WiTBoY
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3744
Pridružen: Sr Jul 21, 2004 12:10 pm
Vozilo: 159 2.4 Q4
Kraj: Logatec

dons sm mel mal cjta pa sm potegnu si kabl za strom. lah ga potegnes po levi al pa doesni strani povsod se da.

Slika
Slika

avdijo kabl sm su pa po sredin :) 1h dela
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Jst pojma nimam o tej štromariji sam men so majstri tko nardil da sploh noben kabl ne gre od akumulatorja v notranjost...a zna kdo to razložit?? Mam pa ojačevalc, woofer + spredn sistem ki sta podprta z ojačevalcem (4 kanal)
Odgovori
  • Informacija