Napeljava AR 145

Vse kar se tiče avtoakustike
Uporabniški avatar
WiTBoY
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3744
Pridružen: Sr Jul 21, 2004 12:10 pm
Vozilo: 159 2.4 Q4
Kraj: Logatec

lah ti je od varovalk potegnu al pa kr iz konekotrja od radija . sam ce mas mocne ojacevalce k pojejo velik amperov je priporoclijivo potegn direkt iz aku. da ne stopis ksnih kablov :)
Uporabniški avatar
dejan031
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1578
Pridružen: Pe Dec 30, 2005 12:43 pm
Vozilo: 2009 159 Tbi with Squadra chip
Kraj: cerkno

ja so mogli pa bit res štromarji da so to nardil, za radijo je že dost tist tanek kabl, za ojačevalec pa ne, sploh če ti gre prek kličavnice za vžgat avto, ti lohk vse skupi crkne ob močnejšem ojačevalcu.

lp
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

ja nevem, delan je blo pr resni firmi, tut montaža-delo ni blo lih pocen (16 jurjev), ojačevalc je pa okol 80w*4 rmsa od Pioneer-ja
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

verjetno mas zvezan tko kot jz, od varovalk naprej. je kabl konkretnega premera ze do varovalk napelan in sploh ni problem ce napeljes od tam naprej. je pa to mozno samo pri alfah in fiatih.
Slika
mike
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 625
Pridružen: Če Okt 20, 2005 11:28 am
Kraj: bohinj & KR

jst sm se pr moji en cajt še nekj zajebavov, da bi ga skoz kakšno lukno stlaču. po par urah neuspelih poskusov mi je blo dost, vzel sm baterijsko pištolo pa naredu lukno skoz podn. tut če ni prav estetsko, vsaj vem, da bo delalo, pa da mi ne bo avto zagoru če bom preveč naglas poslušov. se pa zgodi na servisih, k dvignejo avto, vsak mal čudn pogleda: ' ti, zakva pa je tale rdeč kabl?' :mrgreen: res izstopa tista živo rdeča zadeva.
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Jah dokler nau zgorel bo dobr... :D



Am sej ne bo ne?? :oops:
Uporabniški avatar
dejan031
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1578
Pridružen: Pe Dec 30, 2005 12:43 pm
Vozilo: 2009 159 Tbi with Squadra chip
Kraj: cerkno

ja če ti je do zdaj delalo in ti nič pokurilo, če si nabijau, pol bo že moglo bit.

lp
Uporabniški avatar
alenota
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 65
Pridružen: So Jan 07, 2006 5:58 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica

Miholl napisal/-a:ja nevem, delan je blo pr resni firmi, tut montaža-delo ni blo lih pocen (16 jurjev), ojačevalc je pa okol 80w*4 rmsa od Pioneer-ja
16 jurjev ni pocen? za pologe kablov racunajo nekje 50k... kteri ''resni firmi'' je blo to delan??? ps: hud ojacevalec...

pa brez zamire :P

-a.
CuoreSportivo
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Em ojačevalc je čist fajn :) ne rabim več, ker nočm da mi luči dol padejo :lol:
Delan je blo pr Farmellu v Novem mestu...men se zdi 16k kr precej za montažo...za 3-4 ure dela...
Uporabniški avatar
alenota
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 65
Pridružen: So Jan 07, 2006 5:58 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica

3-4 ure dela :| :| :| :oops: :oops: #-o

js sm rabu 2 uri, z uporabo snake skina zraven in seveda tako da se kabelcka ne vidi :P no sej kul vazno da ti uzivas v voznji, to js govorim :) ko bos pa vse namontiral pa prinesi kaj pokazat ;)

lp

-a.
CuoreSportivo
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Si me verjetn narobe razumel, jst mam to že vse vgrajeno v avto, avto pa sem pripeljal ob 8.00 v hišo in ga ob 14.00 odpeljal, seveda ga pa niso prec notri dali, ker so meli še razstavljenega Scenica in neko škatlo od Seata notri...
Pač tipo mi je reku da bo 3-4 ure dela...drgač wtf je snake skin??

LP Miholl
Uporabniški avatar
alenota
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 65
Pridružen: So Jan 07, 2006 5:58 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica

nic, nic...
CuoreSportivo
Mitch_B
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 14
Pridružen: Če Maj 25, 2006 8:29 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Mengeš

varovalka med akumulatorjem in kablom ubistvu varuje samo kabel in še to v primeru kake nesreče, ko ti pleh cvikne kabel in ti + na maso pride in od**** akumulator (tudi požar ni izključen - videl na lastne oči). :D

Kabelček od avtoradia (+) pa zdrži amp vsaj 0,5kW AB preden se stopi - nad 60A - samo s tem se ni za igrat :wink: (itak je tam 30A varovalka če se ne motim - jst sem imel žebelj)
mikkaa145
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 990
Pridružen: Če Okt 21, 2004 6:21 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Radenci
Kontakt:

a je že kdo pogruntal kje bi napeljal kabel v 147... nikjer placa za zraven priti, pa nikjer nobene luknje... smo svetli z močno batrijo iz motornega dela proti kabini in tudi obratno pa nič...nobene luknje... sem že obupal... rabim pa lukno za 2 kvadrat kabel.
Poglejte v mojo trgovino: WWW.MSTYLING.NET
mike
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 625
Pridružen: Če Okt 20, 2005 11:28 am
Kraj: bohinj & KR

ko se jo boš naveličal iskat jo probej še s svedrom. :mrgreen:
Odgovori
  • Informacija