Car PC

Vse kar se tiče avtoakustike
Odgovori
Cuore Sportivo
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2145
Pridružen: Ne Nov 16, 2003 8:31 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Slika
Slika
je že kdo to montiral v alfico?


cenovno me zanima, koliko to vse skupaj pride :)
Uporabniški avatar
Uroš
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3652
Pridružen: Po Mar 22, 2004 4:35 pm
Kraj: Maribor-Tezno

kaj misliš volan na desni :mrgreen:
Uroš
housexy
Alfist
Alfist
Prispevkov: 346
Pridružen: Ne Jan 24, 2010 11:31 pm
Kraj: ljubljana

Ima kdo od vas v avtu car pc?
Pri sodobnih Julijah ima največ uspeha Alfa Romeo ;)
Tomaž88
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 34
Pridružen: Po Jul 06, 2009 6:46 pm
Član Alfa Kluba: 0

Jaz osebno pri tem vidim nekaj pomanjkljivosti. (Sem napisal pravo število j-jev?) Prvo kot prvo, ko ti bootne zadeva in jo lahko začneš uporabljati, si v večini primerov tako ali tako že na cilju. Sploh še za OS uporabljaš Windowse. Navigacijo ti že skoraj vsak današnji telefon podpira, pa še ves čas ga maš v žepu, ti koristi tudi pri nemotoriziranem gibanju. Zadeva seveda zelo privlači tiste, ki si radi neavtorizirano za nedoločen čas izposodijo kakšno elektroniko. V zahvalo za posojo ti ponavadi še okno razbijejo. Kar se tiče glasbe, dvomim, da gre za kvalitetno zadevo, vsekakor moraš imeti vmes kakšen ojačevalec. (Sicer sem glede tega amater in ne poznam področja.) Svoj čas mi je bila ideja zelo interesantna, ampak zdaj vidim, da ima človek tako ali tako že vse na telefonu. Kar se radia tiče, rabiš nekaj za predvajanje glasbe. Moje mnenje. In za tak denar dobiš že dober telefon (navigacija, prostoročno telefoniranje, beležka, koledar, e-mail, bla bla ...) in soliden radio.
housexy
Alfist
Alfist
Prispevkov: 346
Pridružen: Ne Jan 24, 2010 11:31 pm
Kraj: ljubljana

To kar si napisal je delno res, samo kar se tiče pa zvoka je itq vse preko ojačevalcev vezano, vrjemi, zvok je kvaliteten, pa še komadi ne preskakujejo ;) Kar se tiče pa radia, daš ključk v usb za internet, pa jih imaš na voljo kolikor ti jih paše, hehe... vidim pa da je ta stvar pri nas še v povojih, da še ni tako interesantna. Bi pa z veseljem rad videl še kerga alfista ki to uporablja.
Pri sodobnih Julijah ima največ uspeha Alfa Romeo ;)
Uporabniški avatar
Yagi-san
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1355
Pridružen: Sr Apr 23, 2008 5:17 pm
Vozilo: ex- Alfa Romeo GT 3.2 V6 Matte Black

Jaz sem imel v prejšnjem avtomobilu CarPC in 8" TS. Zdaj, če res nisi nek računalniški freak, je vse skupaj odveč, če pa si pa GO FOR IT ! Drugače glede zvoka, se da dobiti tudi zunanje digitalne zvočne kartice in se veže preko nje in je zvok odličen !




Yagi-san
Uporabniški avatar
Matjaz46
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1830
Pridružen: Sr Jan 16, 2008 9:06 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Tomaž win7 se boot-ajo recimo na kakšnem nettopu, cca. 15-30 sekund, kar se mi ne zdi ravno veliko. Če ti uporabljaš še kakšen win 98 ali ME, tam se res dalj bootajo windowsi.

Slika

Specifikacije so tudi zelo solidne. ga mi v firmi prodajamo in moram rečt sem bil prijetno presenečen, predvaja tudi HD filme, šteka recimo pri predvajanju Blu-ray filmo, ampak ta majhna napravca ni ravno namenjena temu.
Procesor: Intel Atom Dual Core 330, FSB 533, 1,6 GHz
Chipset: nVidia MCP7A-ION podpora Direct X10
Pomnilnik: 2GB DDR2
Trdi disk: 320GB
Zvok: Realtek ALC888S 7.1 surround sound DTS
Vmesniki:
- 1x HDMI
- 6x USB (2x spredaj, 4x zadaj)
- 1x DVI (podpora full HD 1080)
- vključen adapter VGA na DVI
- čitalec kartic (SD/SDHC/MS/Mspro/MMC)
- 1x slušalke
- 1x zvok
Jaz osebno bi si kaj takega montiral v avto, ampak bi seveda rad to lično izvedel, da bi armaturka lepo izpadla, kar je pa spet druga stvar gre kar nekaj € za predelavo armaturne plošče. Glede računalnikov me ne skrbi, ker to bi že uredil. :)
Living life on the fast lane. Gumball baby.

Slika
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9772
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

Za moje potrebe je multimedia device popolnoma zadostna zadeva za v avto......
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
housexy
Alfist
Alfist
Prispevkov: 346
Pridružen: Ne Jan 24, 2010 11:31 pm
Kraj: ljubljana

Vidm da ste za te stvari :) Jaz osebno mam to zadevo, pa pač me zanima kdo jo ma še da si izmenjamo mnenja, in pa tudi kaj uporabnega. Sem pa delal škatlo sam, po svojem okusu in naredil kvaliteten zvok in pa užitke v vožnji :) Men se nalaga cca 20 sekund, je pa res da se mi ne da vsakič vkljapljat ko se peljem do trgovine, hehe... mam do tam boxer sound ;)
Pri sodobnih Julijah ima največ uspeha Alfa Romeo ;)
housexy
Alfist
Alfist
Prispevkov: 346
Pridružen: Ne Jan 24, 2010 11:31 pm
Kraj: ljubljana

Matjaz46 napisal/-a:Tomaž win7 se boot-ajo recimo na kakšnem nettopu, cca. 15-30 sekund, kar se mi ne zdi ravno veliko. Če ti uporabljaš še kakšen win 98 ali ME, tam se res dalj bootajo windowsi.

Slika

Specifikacije so tudi zelo solidne. ga mi v firmi prodajamo in moram rečt sem bil prijetno presenečen, predvaja tudi HD filme, šteka recimo pri predvajanju Blu-ray filmo, ampak ta majhna napravca ni ravno namenjena temu.
Procesor: Intel Atom Dual Core 330, FSB 533, 1,6 GHz
Chipset: nVidia MCP7A-ION podpora Direct X10
Pomnilnik: 2GB DDR2
Trdi disk: 320GB
Zvok: Realtek ALC888S 7.1 surround sound DTS
Vmesniki:
- 1x HDMI
- 6x USB (2x spredaj, 4x zadaj)
- 1x DVI (podpora full HD 1080)
- vključen adapter VGA na DVI
- čitalec kartic (SD/SDHC/MS/Mspro/MMC)
- 1x slušalke
- 1x zvok
Jaz osebno bi si kaj takega montiral v avto, ampak bi seveda rad to lično izvedel, da bi armaturka lepo izpadla, kar je pa spet druga stvar gre kar nekaj € za predelavo armaturne plošče. Glede računalnikov me ne skrbi, ker to bi že uredil. :)
A mi lahko prosim sporočiš ceno tele zadevce? ;)
Pri sodobnih Julijah ima največ uspeha Alfa Romeo ;)
Uporabniški avatar
Matjaz46
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1830
Pridružen: Sr Jan 16, 2008 9:06 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Cena je 399 eur z DDV.
za več info ZS.

(reklame ne smem delat tukaj. :))
Living life on the fast lane. Gumball baby.

Slika
Odgovori
  • Informacija