Primerjava med avtoradiji

Vse kar se tiče avtoakustike
Odgovori
Uporabniški avatar
bass
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3874
Pridružen: Po Mar 13, 2006 1:45 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Foggy napisal/-a:Alpine do ca. 400 EUR niso kaj prida in so kvečjemu slabši od konkurence, vsaj ponujajo zelo malo in niso kaj prida.
Alpine so radiji visokega cenovnega razreda in tam res veliko ponujajo, kar je pa pod 400 eur je pa zgolj zato da zapolnijo tržno luknjo.
S tem se strinjam iz razloga, da skoraj noben avtoradio pod 400€ ne da kaj dosti od sebe.
Jeremy Clarkson napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa...
Josephe
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1164
Pridružen: Ne Jan 18, 2004 10:18 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

bass napisal/-a:S tem se strinjam iz razloga, da skoraj noben avtoradio pod 400€ ne da kaj dosti od sebe.
Se ne strinjam. Se skor upam stavt da 99,9% ljudi ne loči kvalitete v zvoku med radijem za 200eu in tistim za 400eu.
PS: Recimo kaj manjka radiu pioneer 6900? Ima praktično vse kar VELIKA večina ljudi rabi za "samo" 180eu

LP
lopov
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 93
Pridružen: Po Okt 22, 2007 9:49 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: koper

Mah,jaz ti bom tako povedal,že vrsto let furam alpine avtoradij in ti povem sledeče. Vse kar daš notri in ni original avtoradio bo igralo boljše kot original. Sedaj sem menjal avtoradijo ALPINE CDE-9850Ri star leto dni z ALPINE Iva-d310r pa v zvoku ni bistvene razlike, predvsem sem ga menjal zaradi naviigacije ker jo podpira in v raznih nastavitvah zvoka,drugače igra skor isto. Cena prvega radija je bila okoli 290€,za ivo pa sem odštel 1500€,torej že cenejši alpine igra zadovoljivo.

Aja, ga prodajam ugodno 150€:):)
alfa 156 sportwagon
Scremer
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1700
Pridružen: To Apr 05, 2005 9:43 pm
Vozilo: AR159, AR spider veloce
Kraj: Kransterdam
Kontakt:

](*,) OMG o kakih cenah se vi pogovarjate! Kaj ste vsi sinovi direktorjev in politikov... Ne me j... avtoradio za 200€ je čist kul. Konec koncev dajete muziko v voz na kolesih, ki je podvržen številnim zvočnim anomalijam. Okej štekam za tekmovanja, takrat avto tako ali tako stoji kjer more sekat, pa še dobro izgledat...

Ne vem no, jaz bi bil povsem zadovoljen z Alfino Bose ropotuljico. Ravno Blazno seka ne, je pa lepo diskretno v zadnji polički wofer. Ampak tega nimam. Sem se pa izprsil in nekaj malega več kot 200€ skeširal za "nekvaliteten" Pioneerjev radio. Sedaj pa malo cincam naj nadomestim originalne zvočnike s kakimi dražjimi in dodam še ojačevalec in wofer, ali pustim zvočnike in dodam samo slednje. Serem keše ravno ne, pa tud ata ni uspel v nobeni firmi do vrha prit. Politika ga pa ne zanima :) .

Audiofili prosim oprostite laiku in uživajte v svojih audio sistemih ;) .

lp
mitja155
Alfist
Alfist
Prispevkov: 289
Pridružen: So Jan 17, 2004 4:37 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

pri kolegu se je zamenjalo..

AR z Pioneer 6900
Spredaj Rainbow SAX 150€
Zadaj woofer AudioSystem HX8 (20cm!) 100€
Ojačevalec DLS CA41 - 250€

Je pa sub v 14l zaprti škatli, vrata so poizolirana (cca 50€ stroška) in igra več kot odlično.. pa da ne bo kdo mislil da še nisem imel kakšne hude muzike. :wink:

lp
Odgovori
  • Informacija