off

Kamor gredo smeti iz foruma
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Binji
Administrator
Administrator
Prispevkov: 7812
Pridružen: Ne Apr 05, 2009 6:51 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GT 3.2V6
Kraj: Jesenice

alfasan napisal/-a: Še vedno pa čakamo prvo predstsvitev giulie v temi galerija.
Kar je važno, ker...?
alfasan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2240
Pridružen: Po Maj 14, 2012 5:27 pm
Kraj: Ljubljana

Lepo bi bilo, da navdušenje obrodi sadove zadovoljstva in srečni kupec svoje občutke deli z nami.
Uporabniški avatar
SchumacherM
Alfist
Alfist
Prispevkov: 389
Pridružen: Sr Feb 20, 2013 9:03 pm
Kraj: Velenje

alfasan napisal/-a:Lepo bi bilo, da navdušenje obrodi sadove zadovoljstva in srečni kupec svoje občutke deli z nami.
Slika

Ni predaha za prave borce!
alfasan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2240
Pridružen: Po Maj 14, 2012 5:27 pm
Kraj: Ljubljana

J1897 napisal/-a:"magari bi kupil Kio", "za ta denar dobiš rabljenega bmwja" itd.
Kdo je omenjal kio in bmwja WTF.
Kaj kdo kupi je njegov problem in če se sramuje svoje odločitve in še bolj sramuje občutka krivde potem je res bolje, da ne kupi nove giulie.
J1897 napisal/-a:Pa da se vrnemo na temo; včeraj sem se vrnil iz dopusta v Franciji, in glej ga zlomka: na A4 (Torino - Trst) sem imel priliko občudovati kar nekaj Guilij (ki btw v živo res zgleda bolano dobro). Očitno se v Italiji prodaja dobro.
V Italiji je cca. 40.000.000 avtomobilov zato ,če si videl 3 giulie, še ne pomeni, da se dobro prodaja. Prepričan sem da si na cesti od Torina do Trsta videl vsaj 100 BMWjev serije 3.

Mogoče pa si se samo želel pobahat, da si bil v Franciji na dopustu, namreč tvoja trditev o dobri prodaji giulie v Ita nima prav nič skupnega s tvojim dopustom in bi lahko to tudi spustil.
Zaklenjeno
  • Informacija