Ovce, diktatorji in padec z neznanega planeta ...

Kamor gredo smeti iz foruma
Zaklenjeno
janezkranj
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 34
Pridružen: So Jun 13, 2015 12:20 pm

Dragi moji alfisti

Upam, da ste vredu in v veselem pričakovanju novega leta.
Kot vidim ste vsi lepo tiho kot ovce ker se skrbnik foruma obnaša kot diktator, ker samo on lahko odloča kaj bomo pisali.
Ker vsi ne trobimo v njegov rog in ne hvalimo dovolj Giulije. ampak rečemo kakšno kritično nas je vse ki se ne uklonimo njegovim smernicam, pa tudi vse druge enostavno zablokiral in to naj bi bila njegova demokracija. Naj si AR forum pogleda še kje drugje npr v CRO tam pa tudi tisti, ki ne pišejo samo slavospevov lahko kaj napišejo, pa toliko imajo nekateri povedati čez Hrvate.
Če se ne bo odblokirala stran za Giulijo potem taki kot sem jaz pa še kakšen malo kritičen nimamo na tem forumu kaj iskati saj diktator - urejevalec diktira kaj naj napišemo, na takem forumu pa se jaz ne najdem. Nikogar nisem žalil, nikogar dajal v nič ampak samo povedal kaj mislim, no kot se je izkazalo so bile moje misli zelo na mestu, kje so tiste silne količine novih Giulij.

LP

Srečno 2017

Janez
Uporabniški avatar
MAXTER
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 538
Pridružen: To Feb 15, 2011 1:21 pm

Za Giulio imas posebej temo odprto..dejte mal brskat folk no :lol:

http://forum.alfa-klub.com/viewforum.php?f=49
nedvedinho
Alfist
Alfist
Prispevkov: 465
Pridružen: To Mar 02, 2010 3:53 pm
Član Alfa Kluba: 0

Očitno nekateri nimajo dostopa do nje.
portos1986
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 213
Pridružen: Sr Dec 11, 2013 8:55 am

Izgleda da beremo različne zadeve. V temi Giulia je veliko negativnih komentarjev, ki niso izbrisani in prav da so tam. Lahko si greš malo prelistat trenutno 24 strani @janezkranj in je ogromno negativnih komentarjev še vedno tam. Izbrisani so pa bili konetarji (tudi moji), ki nimajo nobene veze s samim avtom ampak so letele na druge uporanike. In prav da so takšni komentarji izbrisani, ker tak nizkoten in nečloveški odnos ni primeren na forum.

Nekateri uporabniki so šli tako daleč da so druge zmeral z idioti in da se ne smeš oglašat, ker itak nimaš denarja da si privoščiš drag avto. V prevodu je to pomenilo, da če si reven si idiot in nisi vreden da kar koli komentiraš. Meni se tak odnos ne zdi človeški in upam da se tudi tebi in drugim to ne zdi prav.
Uporabniški avatar
ARfan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1101
Pridružen: Ne Apr 11, 2010 5:18 pm
Vozilo: Preoblečen Fiat/Opel

janezkranj napisal/-a:Dragi moji alfisti

Upam, da ste vredu in v veselem pričakovanju novega leta.
Kot vidim ste vsi lepo tiho kot ovce ker se skrbnik foruma obnaša kot diktator, ker samo on lahko odloča kaj bomo pisali.
Ker vsi ne trobimo v njegov rog in ne hvalimo dovolj Giulije. ampak rečemo kakšno kritično nas je vse ki se ne uklonimo njegovim smernicam, pa tudi vse druge enostavno zablokiral in to naj bi bila njegova demokracija. Naj si AR forum pogleda še kje drugje npr v CRO tam pa tudi tisti, ki ne pišejo samo slavospevov lahko kaj napišejo, pa toliko imajo nekateri povedati čez Hrvate.
Če se ne bo odblokirala stran za Giulijo potem taki kot sem jaz pa še kakšen malo kritičen nimamo na tem forumu kaj iskati saj diktator - urejevalec diktira kaj naj napišemo, na takem forumu pa se jaz ne najdem. Nikogar nisem žalil, nikogar dajal v nič ampak samo povedal kaj mislim, no kot se je izkazalo so bile moje misli zelo na mestu, kje so tiste silne količine novih Giulij.

LP

Srečno 2017

Janez
iz katerega planeta pa si ti "padel" ?
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

@janezkranj: kritika je seveda vedno zaželjena in dobrodošla, in sam sem napisal že večkrat kaj čez Giulio pa nisem bil nikoli brisan. To, pa če nekdo ni zmožen pisat argumentiranih kritik, je ciničen v svojih postih in ob tem repetitiven s svojim stalnim tečnarjenjem, pa je prav da se briše, tako da res ne vem s kje izvirajo tvoje frustracije z diktaturo. Vidim pa, da si očitno še vedno jezen, ker je Giulia izven tvojega dosega... boš moral kupiti kakšno leto dni rabljeno, ker te več kot očitno srbijo prsti in jo hočeš. ;)
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Zaklenjeno
  • Informacija