hilton, božički,....

Kamor gredo smeti iz foruma
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Sicer pa alfasan če je kdo kdaj žalil ljudi z manj denarja si bil to kvečjemu ti, ko si rekel da ljudje, ki nimajo denarja za Giulio je nimajo kaj branit oz. o njen pisat pozitivne argumente, in še celo primerjal si jih z afriškim plemenom, ki sanja o Hilton hotelu. Toliko o tvoji hinavskosti.
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
alfasan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2240
Pridružen: Po Maj 14, 2012 5:27 pm
Kraj: Ljubljana

@lizard: hvala za darilo. Sem vzel iz koša in ga shranil blizu srca, da me bo vedno spominjal nate.
Sicer pa, ce bi pozorno bral ne opravičujem cene giulie zaradi osebnih razlogov temveč dejstva, da z nobeno stvarjo ne opraviči svoje empirične vrednosti. Poleg tega ni moj tip avta ker ni karavan, torej tudi, če bi jo dobil od božička za darilo bi jo prodal.
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Super, to si povedal že vsaj nekaj 10x krat. Torej čemu potrebuješ toliko pozornosti da moraš to nekajkrat na teden omeit?

Vem, da v poste zelo zelo rad sam od sebe vkomponiraš kako primerjavo/zgodbo z raznoraznimi dejstvi s čim kao hočeš pokazat kako razgledan si (P vrednost, evolucija, majhno afriško pleme, statini, pa še marsikaj, jada jada jada), je mogoče tudi to stalno ponavljanje enih in istih stvari želja po potrditvi ostalih forumašev kako super si oz. kaj točno te tako frustrira da čutiš tako močno željo po stanem pisanju ene in iste zgodbe o Giulii, njeni vrednosti in ceni?
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
alfasan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2240
Pridružen: Po Maj 14, 2012 5:27 pm
Kraj: Ljubljana

Moram priznati, da se mi prav smiliš.
Bom za mašo dal samo zate. Pa škatlico statinov ti bom kupil da ti maščobne obloge okoli razuma stopijo.
Pa frustratometer ti bom kupil, da boš namesto cukra forumašem frtustracije meril.
Predlagam ti, da božičku pišeš pismo, da ti novo giulio prinese za darilo. Aja, ne verjameš več v božička, ja potem pa očiju in mamici piši.
Zaklenjeno
  • Informacija