Trollfactory o vsem samo o Giulii ne

Kamor gredo smeti iz foruma
Uporabniški avatar
grega983
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1013
Pridružen: Sr Sep 18, 2013 12:18 pm
Vozilo: Lancia Delta 1.6 turbo
Alfa Romeo 33 1.7 16v Permanent 4
Lancia Thema 2.0 16v turbo LS

Volvo XC90
Kraj: Fram

Modras, ti se umiri z nakladanjem.
In ne, nimam fetiša na novodobnike. Ima dve službi ter toliko oldijev, da za daily potrebujem nekaj zanesljivega

Lahko pa prideš do mene in te zapeljem z enim od legendarnih modelov ter ti predstavim nekaj dejanskih ljubiteljih starodobnikov.
Vsi kosi, odpadli z mojih krip, so bili s ponosom izdelani v Italiji :)
Hranata
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 750
Pridružen: To Sep 16, 2014 6:24 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: 156 2.4 JTD 10V GTB2260 (projekt), Citroen Berlingo 1.5BHDi Shine XTR (daily)
Kraj: Cerkno

grega983 napisal/-a:Pa a lahko kdo tega pajaca modrasa malo spametuje ? Od kar kvaka na forumu nisem izpod njegovih prst zasledil enega pametnega prispevka. Eno samo trolanje
Problem je, ker nikogar direktno ne žali :D Ampak komentarji so pa obupni, trollanje brez primere.
Moram rečt, da sem se konkretno nasmejal zadnje dve strani, kjer sta mela pogovor sany pa modri :D
Slika
Modras
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 614
Pridružen: Po Maj 27, 2013 11:03 am

Aja?
Resno?
S katero legende bi me pa ti zapeljal?
marko vitas
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 194
Pridružen: Ne Okt 30, 2016 11:56 pm

Ne vem, če to spada v to temo, ampak nekaj je bilo govora o ljubezenskih vlogah in italjanskih avtomobilskih znamkah. Jaz pravim tako: v vsakem kralju je nekaj kmetskega in v vsakem kmetu je nekaj kraljevskega. Tako je tudi v vsaki ženski nekaj moškega in v vsakem moškem nekaj ženskega: torej anima/animus - jing/jang. V nasprotnem primeru ne moreš biti kaj prida ljubimec ali ljubimka. :-k

Imejte se še naprej lepo,

Nataša
Modras
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 614
Pridružen: Po Maj 27, 2013 11:03 am

Si siguren?
Kako si pa prišel do teh ugotovitev?
bvogri
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 819
Pridružen: Po Jun 29, 2009 6:40 pm

@Modras NET TROLL AWARD =D>
Caci
Alfist
Alfist
Prispevkov: 330
Pridružen: Pe Avg 14, 2009 12:15 pm

Ne pa si siguren da je šlo za Mercedesa, ker so baje ti avti brez napak. Mal heca itak niso nič posebnega vsakdanji nemški avto narejen nekje v državah bivše sovjetske zveze s previsokimi cenami.
Zaklenjeno
  • Informacija