giulia off

Kamor gredo smeti iz foruma
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Gricko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Če Sep 21, 2006 9:00 pm
Vozilo: 156Sw
Kraj: Ljubljana

sorry ampak tema NI očiščena.....če lahko berem debilne poste od alfasanjača.......

pa koji vam je ku..... pa se pregovarjate kaj bi moglo biti in kaj ne. je tako kot je in pika! če bo znamka propadla zaradi tega pač bo!
če bo splavala pa za mene še boljše......tebe pa bo očitno potem požrlo.....stalno se govori o cenah, tema pa je o avtomobilu......

alfasanjač, jaz te ne razumem (niti mi ni želja ) ...kaj zaboga delaš na tem forumu, ker ti ni nič všeč ampak samo kritiziraš vse po vrsti.

prodaj prokleto škatlo od alfe , naredi križ čeznjo, kupi KIO in živi srečno življenje......nekje daleč proč od tu.....

saj bi napisal še kaj več, pa nima smisla, saj si očitno na forumu samo zaradi podjeb..avanja....pa nisi edini

ne gre pa mi v račun, da te administratorji še vedno gledajo na forumu....ker ena tema ni več normalna zaradi veliko tvojega smetenja....pa čeprav ta izhaja zaradi tvojega užitka provociranja alfistov
mislim, da je to večini tu jasno, pa je vseeno nadležno branje saj veliko članov navlečeš da smetijo po temah z odgovarjanjem tebi!

najdi si en normalen hobi v lifu....
Zaklenjeno
  • Informacija