Polnjenje klime v MS

Tehnična vprašanja, ki se dotikajo različnih modelov

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

Prekmurci kje polnite klimo za svojo alfo in koliko vas stane? Meni je namreč moja popustila, zdaj ko je največja vročina, pa bi jo moral napolnit in nevem, kam naj peljem...
Uporabniški avatar
bass
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3874
Pridružen: Po Mar 13, 2006 1:45 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Google is your friend:

AMZS Murska Sobota
Servisna delavnica
Noršinska 2
9000 Murska Sobota
Elektronska nastavitev podvozja, menjava olja, filtrov, svečk, jermenov, akumulatorjev, žarnic, itd., manjša mehanična in avtoelektričarska dela, vulkanizerstvo, izpušni sistemi in katalizatorji. Prodajamo avtomaterial, pnevmatike, akumulatorje, avtoprikolice, itd.

02 530 80 07
Jeremy Clarkson napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa...
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

Bass, tja ne peljem, pa če mi zlato obljubijo pa klimo napolnijo brezplačno. S takšnimi kreteni, kot so tam izgubljam že absolutno preveč živcev, ko grem skozi tehnični pregled, tako da no go.
Uporabniški avatar
bass
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3874
Pridružen: Po Mar 13, 2006 1:45 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Razumem. Pol pa mal pogooglaj pa je ane. ;)
Jeremy Clarkson napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa...
mikkaa145
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 990
Pridružen: Če Okt 21, 2004 6:21 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Radenci
Kontakt:

flamin MS, na industrijski

glede AMZS oziroma tehničnih pregledih pa... če imaš neizpraven avto imaš lahko probleme...teh se rešiš če imaš veze :)
Poglejte v mojo trgovino: WWW.MSTYLING.NET
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

če imaš neizpraven avto imaš lahko probleme...teh se rešiš če imaš veze Smile
Kdo pa je kaj omenil o neizpravnem avtu #-o Rekel sem, da absolutno preveč živcev izgubljam, ko grem skozi teh. pregled, ne pa da ga ne naredim...Tu se gre za odnos do stranke, odnos do mojega avta in tako naprej. Meni gre na živce, če se človek, ki je tam zaposlen, izživlja nad mojo alfo, pač zato, ker ima slab dan ali pa ker prvič v življenju vidi avto...

To z vezami je pa tako brezveze, da je že kar dolgočasno.
mikkaa145
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 990
Pridružen: Če Okt 21, 2004 6:21 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Radenci
Kontakt:

sem sklepal da ni bilo kaj z avtom vredu, glede na to da si zgubljal živce... nisem pa si mislil da se da živčen bit že samo na teh. pregledu...

jaz si za takšne stvari ponavadi splaniram več časa, tako da sem umirjen :) tudi če vse skupaj dolgo traja... načeloma pa nisem nikoli bil dlje od 15-20 minut.
sem pa letos imel avto na popravilu ravno v času ko je potekel tehnični, pa sem rekel njim (flamin MS) naj mi peljejo avto na teh. pregled...še najmanj čakanja in zgubljanja živcev :)
Poglejte v mojo trgovino: WWW.MSTYLING.NET
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

Te razumem kaj misliš, toda jaz imam v mislih bolj naslednje stvari: loputanje z vrati, mastni kombinezoni in roke, loputanje z haubo, umazani čevlji, pokroviteljski odnos, izživljanje nad avtomobilom, vožnja avtomobila na valje in iz valjev, ko mora mašina it najmanj do 6000 rpm itd.

Glede teh. izpravnosti se nikoli nisem dal, da ne bi šel skozi, ker je moj avtomobil in se zmeraj pobrigam za karkoli, gre se samo za odnos do mene in mojega avtomobila, ki pa je porazen. In popolnoma enako je na Agroservisu, kjer so isti kalibri.
Odgovori
  • Informacija