Avtoodpadi v avstiji

Tehnična vprašanja, ki se dotikajo različnih modelov

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Uporabniški avatar
rokkas
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 565
Pridružen: Sr Jul 18, 2007 7:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Križ, Komenda

iskal sem kaksno tako temo pa so povsod samo IT avtoodpadi. Zanima me v avstriji ce se kaj najde? okolica graza? kdo ve kaj?
Uporabniški avatar
Ozi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3611
Pridružen: Če Dec 28, 2006 10:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Rivercity
Kontakt:

Tukaj pred Völkermarkt imaš avtoopad Pivk. Zadnja leta ima sicer vedno manj delov. Lansko leto vem, da je imel še odprto, ampak se bolj malo za Alfo pri njem najde. Obstaja tudi možnost, da je že zaprto.

Drugače imaš pa mal pred Celovcem (iz smeri Völkermarkt) avtoodpad. Pozabil sem sicer ime, ampak tik pred Celovcem, kjer prodajajo viličarje, je semaforizirano križišče kjer zaviješ desno in potem samo naravnost do zadnjega odcepa v industrijski coni na levi. Tam boš našel dokaj velik avtoopad.

So še najmanj 3-4 avtoodpadi gor (eden bolj proti središču Celovca, 2 mislim, da sta dosegljiva če se gre po obvoznici). Žal je to že kar nekaj časa nazaj, ko sem sam hodil gor in se ne spomnem ne imen ne točno kje bi bili.

Ko sem za sebe iskal motor sem imel takšen "sistem", da sem šel do tega Pivka in potem za naprej vprašal kje bi še bil odpad. Tako sem prišel do zgoraj drugo omenjenega in naprej. Mislim, da sem skupno našel 4 kar velike odpade v Celovcu pa mislim, da bi se še kakšen našel.

Ker mi ni uspelo dobiti kar sem iskal gor so mi povedali na teh avtoodpadih tudi naslove za odpade v Grazu. Mogoče tako prideš do njih, če nobeden drug nebo vedel.

Lahko poskusiš tudi tukaj samo to je v IT. Ko sem bil tam sem videl, da imajo ogromen lager rezervnih delov vseh vrst. Je pa nažalost samo eden tam, ki govori angleško in še tisto je bolj slabo - http://www.cocozza.it/

Drugače pa lahko začneš "štart" iskanja tukaj:

Čik Rudolf
Pirkdorf 28
St.Michael bei Bleiburg
+43 4230 323

Sem jaz ponavadi grem za rezervne dele, ker jih dobi dost ugodno in dokaj hitro. Pozna pa g.Rudolf tudi veliko avtoodpadov gor v Avstriji in lahko njega povprašaš za kakšen naslov - zna slovensko :wink:

Lp
Uporabniški avatar
seby7
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 928
Pridružen: So Sep 09, 2006 11:58 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murska Sobota

Nisem siguren v kateri vasi (mislim pa da Gosdorf), to je na cesti med Halbenreinom in Vogau Strass v smeri Graza (iz naše MS smeri). Na desni strani ob glavni cesti je neke vrste "domača delavnica", je pa moč opaziti vedno kar nekaj odsluženih Alf za dele. Predvsem 164, 155 oz. starejše modele.

lp
POTENZA ITALIANA
Uporabniški avatar
Ozi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3611
Pridružen: Če Dec 28, 2006 10:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Rivercity
Kontakt:

Uporabniški avatar
Uroš
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3652
Pridružen: Po Mar 22, 2004 4:35 pm
Kraj: Maribor-Tezno

rokkas napisal/-a: Zanima me v avstriji ce se kaj najde? okolica graza? kdo ve kaj?
na Štajerskem v Grazu je za Alfo ta nalov zakon:
http://members.aon.at/teilehotline/members/rohrer.html
ali
http://web2.cylex.de/firma-home/rohrer- ... 65625.html
Uroš
Uporabniški avatar
rokkas
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 565
Pridružen: Sr Jul 18, 2007 7:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Križ, Komenda

hvala vsem:) danes namrec punca hoce v ikejo tako da bom se jaz malo izkoristil :)
Uporabniški avatar
Uroš
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3652
Pridružen: Po Mar 22, 2004 4:35 pm
Kraj: Maribor-Tezno

če greš do Rohrerja javi malo kako je stanje, saj že nekaj let nisem bil tam. Nazadnje pa je bilo to kot Alice in wonderland :)
Uroš
Uporabniški avatar
rokkas
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 565
Pridružen: Sr Jul 18, 2007 7:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Križ, Komenda

upam da bom rpeden mi zapre :)
Odgovori
  • Informacija